Skocz do zawarto┼Ťci
Pani.iza

Czy ­čŽĽ dinozaury jeszcze mog─ů? ­čśë

Rekomendowane odpowiedzi

@ Sem.©® Rozumiem, że za wcześnie może być Za wcześnie ale pocieszyłeś mnie tą średnią, bo już zaczęłam kombinować, że moment minął i co ja tu robię... Kobiece dylematy, wiesz. 😉

• Lubi─Ö 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, napisano:

No tak, jestem tu od niedawna, więc nie zorientowana zupełnie. Czyli prócz dinozaurów są jeszcze wyższe poziomy? 

Pytałaś wcześniej czy "więcej lat ułatwia" start. Gdy miałaś 17 - 18 lat, to na pewno nie przywiązywałaś się przesadnie bardzo. Do idei które Cię zachwyciły. Co najwyżej tak Ci się wtedy wydawało. Nic tak nie rani jak młode uczucie. Niczego nie zapamiętasz tak bardzo jak tej szamotaniny. 

Po latach, każdy kto pragnie cuckoldu, ten pragnie tej szamotaniny. To taki wehikuł w czasie, bez wehikułu. 

Tak więc, więcej lat nie ułatwia. Więcej lat umożliwia :)

• Lubi─Ö 5
  • Zmieszany 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

2 minuty temu, napisano:

Lecz czym jest ów zbyt młody wiek?

Wiek młody jest tuż przed wiekiem średnim. który jest nieopodal wieku starczego :D

• Facepalm 2
  • Haha 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, napisano:

Tak więc, więcej lat nie ułatwia. Więcej lat umożliwia :)

Ja sobie to wydrukuję! I powieszę w widocznym miejscu, po prostu motto na tę lepszą cześć zycia😉

• Lubi─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, napisano:

@ Stówa✩ no wiesz! Wiek starczy, teraz to Ci się należy mega FOCH. 

@ Pani.iza✩ , tak jak i ja nie przywiązuję się do teorii wieku młodzieńczego wysnutej przez @ Sem.©® . Mając 18 lat daleko mi było do niewinnych fiołków, a kochałam tego samego Mężczyznę, co teraz. 

Wiek starczy jest wtedy, gdy czujemy się staro. A osoba czująca się staro na pewno nie ma ochoty na cuckold :) .

Lula. 

• Lubi─Ö 4
  • Dzi─Ökuj─Ö 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, napisano:

starczy

4 minuty temu, napisano:

starczy

mało :lach:

• Haha 4

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 minutę temu, napisano:

mało :lach:

Jeszcze inaczej: wiek starczy jest wtedy, kiedy Ci już starczy :D .

Lula.

• Lubi─Ö 1
  • Haha 5
  • Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland ┬ę 2007 - 2020

Jeste┼Ťmy szanuj─ůcym si─Ö forum, istniejemy od 2007 roku. S┼éyniemy z du┼╝ych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spok├│j oraz kultur─Ö wypowiedzi. Regulamin naszej spo┼éeczno┼Ťci, nie jest jedynie martwym zapisem, U┼╝ytkownicy stosuj─ů si─Ö do zapis├│w regulaminu. Nasze Forum jest ca┼ékowicie wolne od reklam, ┼Ťledz─ůcych plik├│w cookies oraz jest na bie┼╝─ůco monitorowane oraz moderowane w spos├│b profesjonalny przez ekip─Ö zarz─ůdzaj─ůc─ů. Potrzebujesz wi─Öcej informacji? Odwied┼║ nasz Przewodnik. Dzi─Ökujemy za wizyt─Ö i do zobaczenia!

Cookies

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu┬ápliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz┬ádostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö. Pami─Ötaj ┼╝e wy┼é─ůczenie obs┼éugi cookies, mo┼╝e uniemo┼╝liwi─ç Ci prawid┼éowe przegl─ůdanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Mo┼╝esz skontaktowa─ç si─Ö z Administratorem G┼é├│wnym Serwisu, korzystaj─ůc z formularza kontaktowego. Pami─Ötaj aby wybra─ç Dzia┼é Zg┼éoszeniowy, kt├│ry odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocze┼Ťnie przypominamy, ┼╝e nie przyjmujemy reklamodawc├│w. Je┼╝eli jeste┼Ť dziennikarzem, musisz uzyska─ç zgod─Ö Administratora G┼é├│wnego na prowadzenie wszelkiej dzia┼éalno┼Ťci a w szczeg├│lno┼Ťci rekrutacji o charakterze komercyjnym. Dzia┼éanie i og┼éaszanie si─Ö bez zgody, jest r├│wnoznaczne z usuni─Öciem ze spo┼éeczno┼Ťci.

├Ś
├Ś
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.