Skocz do zawartości
Dragonfly

Oczekiwania Hot Wife względem rogacza

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczekiwania? Wiele spraw typu brak Jego decyzyjności w kwestii wyboru mojego Kochanka to są po prostu zasady naszego funkcjonowania w ZK, dlatego nie nazwę ich oczekiwaniami.

Oczekuję, że Sailor będzie wspierał mnie w trudnych emocjach, a ja oferuję Mu to samo. Oczekuję rozmów, Jego podpory, Jego czujności, niezamiatania żadnych wątpliwości czy bolączek pod dywan.

To jest dla mnie najważniejsze.

Lula.

• Lubię 5
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taka obserwacja, wątek lustrzany czyli oczekiwania Rogacza, ma bodajże 27 stron, tu tylko dwie. 

Jakieś wnioski? 

Hotki są nieśmiałe czy mało aktywne na forum? Dalej idących wniosków nie będę snuła, a sama chciałam poznać zdanie innych, będąc jeszcze przed. 

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hotki bywają introwertyczne-niekoniecznie trzeba pisać o swoich wobec męża oczekiwaniach. Szczególnie, gdy mąż nie z tych ciapków uległych ;)

• Lubię 6
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, napisano:

Hotki bywają introwertyczne-niekoniecznie trzeba pisać o swoich wobec męża oczekiwaniach. Szczególnie, gdy mąż nie z tych ciapków uległych

Najważniejsze jest to, by po prostu bezpiecznie pozwolił mi zanurzać się w doznaniach...

W dniu 17.01.2020 o 20:02, napisano:

Hotki są nieśmiałe czy mało aktywne na forum?

Ja jestem dość śmiała, aktywna na forum, ale prócz uprzednio wyłuszczonych oczekiwań, nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Może dlatego, że od lat z Sailorem płyniemy na takiej spójnej fali zgrywania się w kwestii wzajemnych potrzeb, iż nie musimy stawiać sobie wzajemnie jakichś wybujałych warunków...

Lula.

• Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, ja jestem z tych nieśmiałych, niepewnych siebie hotek i mało udzielam się na forum, ale to raczej dlatego, że dopiero zaczynamy Hmm „zabawę” w Cuckold i wciąż nie do końca wiem jakie są moje oczekiwania, choć już powoli zaczynam układać to sobie w głowie.

Poza tym z tego zauważyłam to przede wszystkim Panowie dążą do zostania Rogaczami i namawiają do tego swoje kobiety, dlatego sà bardziej aktywni na forum 🙂

Monia

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie masz powodu do bycia nieśmiałą - Twoja galeria jest wspaniała,

a Ty sama jesteś bardzo piękną kobietą...

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Pamiętaj że wyłączenie obsługi cookies, może uniemożliwić Ci prawidłowe przeglądanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Możesz skontaktować się z Administratorem Głównym Serwisu, korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj aby wybrać Dział Zgłoszeniowy, który odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Jeżeli jesteś dziennikarzem, musisz uzyskać zgodę Administratora Głównego na prowadzenie wszelkiej działalności a w szczególności rekrutacji o charakterze komercyjnym. Działanie i ogłaszanie się bez zgody, jest równoznaczne z usunięciem ze społeczności.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.