Skocz do zawartości
Forumowcy

Rimming

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w czasie spotkań mojej Księżniczki z Panem mam obowiązek dokładnie wylizać Ogierowi cały rowek, zwłaszcza odbyt, w czasie gdy Żona robi mu loda! To dla rogacza wielki zaszczyt! Jak sądzicie, czy rogacz może być bardziej upodlony?

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Np face sitting ogiera na tobie... a żona dogadza mu ustami...

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię poniżanie mnie, bo u nas nieco inaczej jest.. słowne, zakazy itd ale jakby mi jakiś Rimming nakazał to wyszedłby z domu przez okno. Ale co kto lubi, ja bym tam męża po takich zabawach nie pocałowała już nigdy.

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się to podoba. Tylko żeby taka zabawa się udała kochanek powinien przed tym się wykąpać. Face sitting - podobnie może być super poniżeniem dla rogacza ale kto chce się tak pobawić powninien pamiętać o obowiązkowej kąpięli żeby po prostu nie zepsuć sobie zabawy.

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Face sitting - podobnie może być super poniżeniem dla rogacza ale kto chce się tak pobawić powinien pamiętać o obowiązkowej kąpieli żeby po prostu nie zepsuć sobie zabawy.

Mówiąc wprost, wypada umyć dupę żeby później można było bez wyrzutów sumienia usiąść na twarzy. Ale to miło z Twojej strony, że ubrałeś to w tak piękne słowa :)
  • Lubię 2
  • Haha 3

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Face sitting - podobnie może być super poniżeniem dla rogacza ale kto chce się tak pobawić powinien pamiętać o obowiązkowej kąpieli żeby po prostu nie zepsuć sobie zabawy.

Mówiąc wprost, wypada umyć dupę żeby później można było bez wyrzutów sumienia usiąść na twarzy.
Admin wydaje mi się,że to podstawa jak umycie rąk przed kolacją :)
  • Lubię 1
  • Haha 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
Duszek Kira

Nie wiem kobiety tu się nie wypowiadają ale ja przepadam za rimmingiem oczywiscie jak facet jest pachnący swieży i to lubi a wiekszosc sie przy tym rozplywa

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubie ale TYLKO w stronę kobiety, a do tego minetka, przyduszanie pupa...

mniam mniam

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.