Skocz do zawartości
Mikromi

Pas cnoty

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2019 o 10:35, LadyA&psina pisze:

Ja mam taki super się nosi?

96956637-38c9-422f-ab07-6b2ce33d64d3.jpg

IMG_20181011_122553.jpg

d6617a14-1003-4951-a53c-1b674009e652.jpg

ON: Od niedawna zamieniliśmy CB6000S na taki właśnie model. Jest mały i potwierdzam, że bardzo dobrze układa się w spodniach, chyba lepiej niż CB. Od CB jest moim zdaniem lepszy z paru powodów. 

Po pierwsze, można go nie zdejmować do mycia, co przy CB raczej było trudne.

Po drugie, ma obły ring, który nie powoduje odciśnień nawet przy dłuższym noszeniu, w przeciwieństwie do  CB.

Po trzecie składa się tylko z dwóch części, nie licząc kłódki, więc  nie trzeba uważać, żeby nic się nie zgubiło, nie ma takich malutkich elemencików jak CB.

I po czwarte bardziej się podoba wizualnie mi i mojej Żonie :-). Niestety, tak bardzo, że nie zdejmuję mi go nawet na noc od 5 dni. Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem się zlituje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, malz_cuckold pisze:

ON: Od niedawna zamieniliśmy CB6000S na taki właśnie model. Jest mały i potwierdzam, że bardzo dobrze układa się w spodniach, chyba lepiej niż CB. Od CB jest moim zdaniem lepszy z paru powodów. 

Po pierwsze, można go nie zdejmować do mycia, co przy CB raczej było trudne.

Po drugie, ma obły ring, który nie powoduje odciśnień nawet przy dłuższym noszeniu, w przeciwieństwie do  CB.

Po trzecie składa się tylko z dwóch części, nie licząc kłódki, więc  nie trzeba uważać, żeby nic się nie zgubiło, nie ma takich malutkich elemencików jak CB.

I po czwarte bardziej się podoba wizualnie mi i mojej Żonie :-). Niestety, tak bardzo, że nie zdejmuję mi go nawet na noc od 5 dni. Mam nadzieję, że dzisiaj wieczorem się zlituje...

A ja miałem taki i wg mnie bardzo odznacza się w spodniach to 1, 2 spada podczas chodzenia i trzeba go poprawiać, a 3 łatwo wyciągnąć z niego penisa. Chyba że mam takiego małego że tak się dzieje... Obecnie zasłużyłem na poniższe  potraktowanie przez 7 dni od wczoraj...

IMG_20200510_19140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, maciek27 pisze:

A ja miałem taki i wg mnie bardzo odznacza się w spodniach to 1, 2 spada podczas chodzenia i trzeba go poprawiać, a 3 łatwo wyciągnąć z niego penisa. Chyba że mam takiego małego że tak się dzieje... Obecnie zasłużyłem na poniższe  potraktowanie przez 7 dni od wczoraj...

IMG_20200510_19140.jpg

ON: Jeśli chodzi o 2 i 3 to wszystko zależy od średnicy obręczy. Zresztą to kluczowy parametr przy wyborze klatki. Ten model z tego co widziałem w sieci jest sprzedawany w wymiarach obręczy 45mm i 50mm. Może miałeś tę większą, a może ta mniejsza jest też za duża na Ciebie. Ja próbowałem różnych średnic, bo plastikowe CB mają ich w zestawie kilka i wiedziałem, że ta 45 mm będzie idealna dla mnie. Ci do oznaczania się w spodniach to mam porównanie tylko z CB i moim zdaniem odznacza się trochę  mniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...