Pas cnoty - strona 30 - Przeżycia związane z Ultimate Cuckold - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Gość Fitter

Pas cnoty

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzedniej wiadomości nie dodało załącznika.

post-10662-0-20384500-1527500975_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rogacz

Witam ! Ja mam cos takiego już dłuższy czas na oku, tylko nie wiem w jaki sposób dac do zrozumienia mojej kochanej hotce, że pragnę coś takiego nosić. Chcę, żeby ona miała pod względem moich orgazmów całkowita władzę na demną. Zwłaszcza, że bardzo często robię sobie dobrze w pracy. Kiedy bedę miała założony pas cnoty, kluczyk od niego wyląduje w torebce albo zawiśnie jako brylok między jej cudownymi piersiami. Wtedy tylko Ona będzie miała prawo do moich orgazmów. Zblizają się mikołajki, więc może zrobię jej i sobie taki prezent ? attachicon.gifcrosdeer,ngkml.jpg Myślę, że ten na fotce jest najfajniejszy :)

Piękna rzecz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Polsce się nie przyjmą, bo otyłość brzuszna króluje wśród kobiet ;)

Oczywiście to, że pełnią funkcję li tylko ozdobnika nie ma znaczenia?

Przecież lekko przesunąć w bok i po "funkcjach" pasa. :D

Btw. na otyłość brzuszną częściej cierpią panowie.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kręciło mnie to jakiś czad temu.

bywalo ze zonka ubierała mnie w pas cnoty jak wychodziła ba spotkanie . Chciała mniej pewność ze się nie zmasturbuje. Dziwne i podniecające uczucie.

teraz kreci mnie sytuacja ze jesteśmy w trójkę i obi zaczynaja się rozbierać i bawić i nagle zonka każe mi się rozebrać i pokazać ze mam pas cnoty.

i stałbym tak zakuty w koncie i czekał na jej decyzje ze mi pozwoli to ściągnąć , która badeszlaby albo i nie w zależności od jej humoru 😁

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi