Pas cnoty - Przeżycia związane z Ultimate Cuckold - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Gość Fitter

Pas cnoty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fitter

Witam,

Czy możecie się podzielić jakimiś doświadczeniami z noszenia pasa cnoty?

Np CB3000?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę polecić, uzywam co jakiś czas i jest w porządku. Warto zaopatrzyc się w dodatkowe wkładki podrażniające, takie z ząbkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Scarlett

witam jest bardzo dobry fakt nakładki są rewelacyjne ale musisz uważać na podróby bo może się roskleić. Fajna forma kontroli nad uległym,a i polecam wcześniej się wygolić i zakupić sudokrem na otarcia pozdrawiam i życzę miłego używania :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Fitter

A dlaczego polecasz?

Chodzi mi o aspekt psychiczny. Uległy stał się jaki? Co sie zmieniło w zachowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laschlo

Pani może mieć niemal pewność, że ktoś nie oszukujue. Ale nie to jest najważniejsze. U nas jest to dodatkowy sposób na zwiększenie władzy mojej Pani. Będąc "zakuty" na kilka dni (teraz podobno planuje sprawdzić jak będzie ciekwaie podczas takiego miesiąca) przez cały dzień pamiętam o niej. A podczas spotkań we dwoje, kiedy poświęcam się na rzecz jej przyjemności, pękam przy tym z podniecenia, masując ją, bądź zadowalając oralnie. Pani za to ma satysfakcje ze swojej władzy oraz widzi jaki potulny i posłuszny jestem dla niej. Ot chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Ja mam cos takiego już dłuższy czas na oku, tylko nie wiem w jaki sposób dac do zrozumienia mojej kochanej hotce, że pragnę coś takiego nosić. Chcę, żeby ona miała pod względem moich orgazmów całkowita władzę na demną. Zwłaszcza, że bardzo często robię sobie dobrze w pracy. Kiedy bedę miała założony pas cnoty, kluczyk od niego wyląduje w torebce albo zawiśnie jako brylok między jej cudownymi piersiami. Wtedy tylko Ona będzie miała prawo do moich orgazmów. Zblizają się mikołajki, więc może zrobię jej i sobie taki prezent ?

post-4211-0-94433100-1353932078_thumb.jpg

Myślę, że ten na fotce jest najfajniejszy :)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobry pomysł - kochanek może mieć przez pewien czas "wyłączność na hotkę.

Przerabiałem taką wersję gdzie rogacz był bardzo uległy. Ale o pasie cnoty nie pomyślałem.

Strapon od hotki , był jedyną przyjemnością i możliwość rozładowania na jaką mógł liczyć w trakcie lub po naszych zabawach.

Biedak skarżył się na bóle jąder, od podniecenia i braku możliwości zaspokojenia- mógł liczyć jedynie na strapon.

Ale miał wolną rękę w pozostałym czasie.

Pas cnoty byłby super kontrolą i poniżeniem w takim przypadku.

Nastawianie tyłka przez rogacza, to już "konkretne ultimate cuckold"

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość laschlo

Witam !

Ja mam cos takiego już dłuższy czas na oku, tylko nie wiem w jaki sposób dac do zrozumienia mojej kochanej hotce, że pragnę coś takiego nosić. Chcę, żeby ona miała pod względem moich orgazmów całkowita władzę na demną. Zwłaszcza, że bardzo często robię sobie dobrze w pracy. Kiedy bedę miała założony pas cnoty, kluczyk od niego wyląduje w torebce albo zawiśnie jako brylok między jej cudownymi piersiami. Wtedy tylko Ona będzie miała prawo do moich orgazmów. Zblizają się mikołajki, więc może zrobię jej i sobie taki prezent ?

post-4211-0-94433100-1353932078_thumb.jpg

Myślę, że ten na fotce jest najfajniejszy :)

Gadżet całkiem fajny. Trzeba przyznać, ze jest różnica między obiecaną wstrzemięźliwością, a faktyczną kontrolą ze strony Pani. Nawet sam fakt, że nie ma go nawet jak za bardzo dotknąć, a co dopiero "podrażnić" daje niemałe doznania. No i i jakie zadowolenie u Partnerki, która wie jak jej słowa odmowy są skuteczne. To już nie tylko nawoływanie do uległości, moja Pani czuje i wie jaką ma władzę. Szczególnie odczułem to gdy wyjechała (co prawda na krótko) w delegacje. Nawet poprosić o zdjęcie nie ma jak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nosiłem przez pierwsze pół roku po ślubie, a klucz miał Bull, bo to On ma władzę nad moimi orgazmami, skoro daje je mojej Hotce, to też dozuje mi moje, teraz to już inaczej wygląda, bo zrobili ze mnie impotenta, psychicznie i fizycznie nad tym pracowali, jednak wcześniej mieli pewność, że grzecznie cierpię przez te pół roku.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz to już inaczej wygląda, bo zrobili ze mnie impotenta, psychicznie i fizycznie nad tym pracowali,

Czy to oznacza, że teraz w ogóle nie odczuwasz potrzeb seksualnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi