Skocz do zawartości
Mikromi

Pas cnoty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy możecie się podzielić jakimiś doświadczeniami z noszenia pasa cnoty?

Np CB3000?

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę polecić, uzywam co jakiś czas i jest w porządku. Warto zaopatrzyc się w dodatkowe wkładki podrażniające, takie z ząbkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam !

Ja mam cos takiego już dłuższy czas na oku, tylko nie wiem w jaki sposób dac do zrozumienia mojej kochanej hotce, że pragnę coś takiego nosić. Chcę, żeby ona miała pod względem moich orgazmów całkowita władzę na demną. Zwłaszcza, że bardzo często robię sobie dobrze w pracy. Kiedy bedę miała założony pas cnoty, kluczyk od niego wyląduje w torebce albo zawiśnie jako brylok między jej cudownymi piersiami. Wtedy tylko Ona będzie miała prawo do moich orgazmów. Zblizają się mikołajki, więc może zrobię jej i sobie taki prezent ?

post-4211-0-94433100-1353932078_thumb.jpg

Myślę, że ten na fotce jest najfajniejszy :)

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To dobry pomysł - kochanek może mieć przez pewien czas "wyłączność na hotkę.

Przerabiałem taką wersję gdzie rogacz był bardzo uległy. Ale o pasie cnoty nie pomyślałem.

Strapon od hotki , był jedyną przyjemnością i możliwość rozładowania na jaką mógł liczyć w trakcie lub po naszych zabawach.

Biedak skarżył się na bóle jąder, od podniecenia i braku możliwości zaspokojenia- mógł liczyć jedynie na strapon.

Ale miał wolną rękę w pozostałym czasie.

Pas cnoty byłby super kontrolą i poniżeniem w takim przypadku.

Nastawianie tyłka przez rogacza, to już "konkretne ultimate cuckold"

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nosiłem przez pierwsze pół roku po ślubie, a klucz miał Bull, bo to On ma władzę nad moimi orgazmami, skoro daje je mojej Hotce, to też dozuje mi moje, teraz to już inaczej wygląda, bo zrobili ze mnie impotenta, psychicznie i fizycznie nad tym pracowali, jednak wcześniej mieli pewność, że grzecznie cierpię przez te pół roku.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz to już inaczej wygląda, bo zrobili ze mnie impotenta, psychicznie i fizycznie nad tym pracowali,

Czy to oznacza, że teraz w ogóle nie odczuwasz potrzeb seksualnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odczuwam i to bardzo, jednak wzwód mam śmieszny, podniecenie sprawia jedynie, że robi sie mokry, jednak nic nim nie moge zrobić, a kiedy moge juz sobie ulżyć, to "na flaku" - to możliwe dłonią jedynie chyba ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

chętnie wymienię się doświadczeniami z używania pasa cnoty. obecnie jestem " na wolności" ze wzgledu na gojenie się piercingu typu Prince Albert (już końcówka - kolczyk 4mm średnicy ładnie siedzi )

na wyposażeniu mam

cb3000 chiński

cb6000 chiński

cb6000s amerykański

birdlocked classic - oryginał

bon4 - pełny zestaw oryginał

2 chińskie allegroshity

no i mój ulubiony i bezkonkurencyjny crossfire od Dietmara ze steelworxx

http://steelworxx.de/Crossfire-33p.html

- reszta pasów w sumie poszłą w odstawkę

żałuję, że od razu nie zdecydowałem się na ten zakup tylko bezcelowo marnowałem kasę

pozdrawiam Marcin

Z doświadczeń:

Klatkę noszę ponad rok - klucze ma żona. Okresy to 2tyg-2mieś. w obecnym roku może z 6 orgazmów - ulga i wytryski niesamowite - nie ma porównania z codziennymi orgazmami - te "wyczekiwane" są mega przeżyciami. Drażnienie i podniecanie przez żonę podnosi temperaturę do maximum.

Higiena - codzienny prysznic, płukanie klatki w zlewie po sikaniu, pałeczki kosmetyczne i płukanie strzykawką. Zdejmowanie, mycie dokładne i golenie co 4 dni.

Zero otarć - zasługa dobrze spasowanej, pozbawionej ostrych krawędzi klatki ze steelworx

"Pull out" - wyjęcie penisa z klatki

wyjmowanie penisa z cb6000 jest dziecinnie proste - jest to urządzenie które pomaga utrzymać czystość ale jej nie gwarantuje. Zdjęcie całej klatki i jej założenie jest też możliwe choć jądra bolą. wyjmowanie z cb3000 jest jeszcze prostsze - chyba że dokupione są tkzw: points of intrigue

w cb 6000 sprawę nieco popoprawia wkładka z keptforher - ksd-g3 ale one działają tylko w wersji cb6000s

w tej dziedzinie chodzi o zaufanie - choć Prince Albert być może rzeczywiście gwarantuje niezdejmowalność - sprawdzę

inna rzecz, która mnie zniechęciła do pasów cnoty z serii CB to duża awaryjność - pękają, rozklejają się, łamią się ringi,

model chiński CB6000 to już w ogóle masakra - ringi ostrymi krawędziami obcierają i ranią jądra.

pozdrawiam Marcin

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilam cb 6000 swojemu mezowi dokladnie 2 lata temu pod choinke :oki: . Sa okresy, ze jest uzywany, innymi czasy lezy schowany. Spelnia swoje zadanie, maz uzywa oliwki w celu przeciwdzialaniu otarciu skory. Z poczatku wydawal mi sie obrzydliwy, ale z czasem docenilam jego role. Musze przyznac, ze sytuacja mnie podnieca kiedy maz go nosi. Kluczyk hmmmm W zaleznosci od sytuacji chowam go w domu lub zabieram do pracy, dzwoniac podczas przerwy i wydajac polecenia.

Ostatnio maz go nie uzywal, czego skutki wlasnie dzisiaj widac. Z powodu akumulatora (samochod nie odpalil a mial na kilka godzin wyskoczyc na narty) siedzi i pije alkohol, ma mnie gdzies, psioczy i biadoli na swoj los, ma gdzies mnie, dziecko takze z serca polecam jego uzywanie. Swieta i swieta i po swietach juz chyba...

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

facet zamkniety na jakis czas zaczyna sie faktycznie wkrecac w to jeszcze bardziej. Pas cnoty poteguje to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...