Skocz do zawartości

  •  

Zdjęcie

Wybierz poprawnie swoje Preferencje!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Offline Sem - Napisano 15 październik 2012 - 14:47

Sem

    Głowa Państwa

  • Administrator©®
  • 24092
  • 7919 postów
  • Mężczyzna

Wybierz poprawnie swoje Preferencje!

Na naszym Forum, uczestnicy dzielą się na Grupy, dzięki którym określane są ich seksualne Preferencje. Wybór odpowiednich Preferencji, to jeden z najważniejszych elementów rekrutacji nowych Użytkowników. Pamiętaj że określając Preferencje, określasz siebie samego lub siebie samą. Ustawienia te, nie dotyczą poszukiwanych osób. Jeżeli nie posiadasz jeszcze żadnych preferencji, lub Twoje Preferencje są niezgodne z opisanymi tutaj zasadami i po przeczytaniu tego poradnika uznasz że chcesz należeć do innej Grupy, przejdź do Automatycznego Systemu Zmiany Grup. Pamiętaj o tym że do Grup Preferencji, dopuszczani są wyłącznie Ci Użytkownicy którzy dokonali opłaty aktywacyjnej za swoje konto. Pamiętaj również o napisaniu postu powitalnego, w Dziale Powitań.
--------------------

Hot Wife- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań. Hot Wife czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami na oczach, lub za przyzwoleniem i w obecności swojego partnera. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, żoną lub partnerką Rogacza. Hot Wife, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego partnera Rogacza. Hot Wife, Poszukuje Kochanka, Bulla, większej grupy Kochanków, bulli lub innej pary lub par, co odbywa się za zgodą oraz wiedzą jej męża, lub partnera- Rogacza. Istnieje możliwość połączenia kont Hot Wife oraz Rogacza w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Hot Wife, są traktowane na Forum w sposób szczególny i sposób zwracania się do nich zwłaszcza podczas komentowania wdzięków Pań Hot Wife, jest ściśle określony w Regulaminie Forum. Hot Wife, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

--------------------

Rogacz- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Mąż lub partner Hot Wife. Rogacz, czerpie przyjemność z oddawania swojej żony lub partnerki innemu mężczyźnie w sposób kontrolowany, za jego zgodą, przy jego aktywnej lub biernej obecności lub zezwala na samodzielne kontakty swojej żony lub partnerki z Kochankami, Bullami lub inną parą lub parami. Może być również samotnym Rogaczem, poszukującym swojej Hot Wife, dzięki której będzie mógł realizować swoje pragnienia dzielenia jej z innym mężczyzną. Rogacz, poszukuje Kochanka, Bulla, lub innej pary dla swojej żony lub partnerki. Istnieje możliwość połączenia kont Rogacza oraz Hot Wife w jedno konto Para Cuckold. Dopuszczalna i rozumiana jest jednak na Forum konieczność podziału konta na dwa niezależne od siebie konta. Rogacz, może być zarówno hetero jak i biseksualny jednak jego kontakty z innymi kobietami, są surowo zabronione przez jego partnerkę z uwagi na pozycję jaką zajmuje w związku. Jeżeli Rogacz przejawia zainteresowania Ultimate, istnieje możliwość późniejszego przeniesienia się do specjalnie przygotowanej Grupy Ultimate Cuckold, w której obowiązują zasady absolutnej dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

 

---------------------

 

Ultimate Cuckold- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów, Rogaczy,  w której obowiązują zasady dominacji Hot Wife oraz partnerów Hot Wife, nad Rogaczem.

---------------------

Para Cuckold- (Konto DLA PAR) Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Hot Wife oraz z Rogaczy, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem.

----------------------

 

Para Reverse Cuckold- (Konto DLA PAR) po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do "Konta Jednoosobowego". Grupa wyłącznie dla Par, złożonych z Cuckqueen oraz z Kochanków, którzy posiadając wyżej opisane Preferencje, chcą łączyć się z Użytkownikami, występują razem pod jednym profilem. Para Reverse Cuckold, jest odwrotnością układu Grupy "Para Cuckold".

 

----------------------

Kochanek- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Kochanek, czyli "ten trzeci". Kochanek, jest heteroseksualnym mężczyzną w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jego stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ żona lub partnerka Kochanka, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Może być również samotnym kawalerem, lub rozwodnikiem. Poszukuje Par Cuckold, lub innych Par, aby wspólnie z nimi realizować ich, oraz własne fantazje i zamierzenia ideologii cuckold. Kochanek, obwarowany jest szczególnymi zasadami. Niedopuszczalne są propozycje Kochanków pod adresem Pań Hot Wife które są aktualnie w związkach, z ofertą spotkań bez wiedzy oraz zgody Rogacza. Oferta taka, jest traktowana jako naruszenie zasad której konsekwencją może być wydalenie z Forum. Wyjątkiem są przypadki samotnych Pań Hot Wife, które mogą wykorzystać Kochanków do spotkań "sam na sam" oraz naturalnie sytuacje, w których Rogacz wyraźnie zezwolił na samodzielne kontakty jego partnerki z Kochankiem.

-----------------------

 

Kochanka- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy "Konta Pary". Grupa dla Pań. Kochanka czerpie przyjemność z uprawiania seksu z innymi mężczyznami lub Parami. Jest kobietą wolną, jednak może znajdować się w związku małżeńskim lub partnerskim, jednak jej stan cywilny, nie jest szczególnie ważny, ponieważ mąż lub partner Kochanki, nie bierze w ogóle udziału w żadnym z układów cuckold, jest osobą nietykalną. Kochanka, poszukuje Pary, innego Kochanka, Bulla, lub chce przyłączyć się do większej grupy osób. Kochanka, może być zarówno hetero jak i biseksualna.

 

-----------------------

Bull- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Panów. Bull, jest połączeniem Rogacza i Kochanka. Posiada podwójne Preferencje. Bull, jest Panem w związku Małżeńskim, lub partnerskim z kobietą która doskonale zna, lub zdaje sobie sprawę z jego podwójnych Preferencji i godzi się na to, aby być jednocześnie Hot Wife oraz kobietą która pewnego dnia, będzie musiała podzielić się swoim mężczyzną z inną kobietą lub parą. Bullem, może być również samotny Pan, który poszukuje partnerki, przy której pragnie realizować swoje fantazje oraz zamierzenia ideologii cuckold. Bull, potrafi czerpać przyjemność zarówno z bycia Rogaczem, jak też Kochankiem a zmiana jego Preferencji, może nastąpić w każdej chwili. Bull, może być zarówno hetero jak i biseksualny. Nasze forum jest pod tym względem wyjątkowe i tym rożni się od zachodniego standardu, że w ogóle dopuszczamy podwójne Preferencje w postaci Użytkownika o preferencjach Bull, który na zachodnich forach, jest odpowiednikiem naszej Grupy "Kochanek".
------------------------

Swingers (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupy dla Pań oraz Panów. Samotny Swingers bez względu na płeć, zapisuje się do Grupy "Swingers". Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

------------------------

Para Swingers (Konto DLA PAR) Grupa dla Par, dla Pana oraz Pani którzy występują razem pod jednym Profilem. Swingersi preferują przede wszystkim spotkania z radosną wymianą partnerów oraz względnym pominięciem całej trudnej ideologii cuckold. Swingersi, poszukują przede wszystkim podobnych do siebie pań i panów aby wspólnie bawić się seksem w większych grupach.

------------------------

BDSM- D- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach dominujących. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.
 
-------------------------
 
BDSM- U- (Konto JEDNOOSOBOWE) Grupa dla Pań oraz Panów o preferencjach uległych. Społeczność BDSM, tworzona przez ludzi poszukujących magii seksu, bondage, fetish, dominacji i uległości. Ze względu na charakter naszego Forum, nie poświęcamy zbyt wiele miejsca oraz uwagi tej Grupie. Jednak członkowie BDSM, mają również możliwość wyrażania swoich poglądów na naszym Forum.

 

---------------------------

 

Cuckqueen- (Konto JEDNOOSOBOWE) Po złożeniu wniosku, nie będzie można przenieść się do Grupy "Konta Pary". Grupa dla Pań. Cuckqueen jest odwrotnością klasycznego cuckoldu, czerpie przyjemność z faktu, że jej Partner uprawia seks z innymi kobietami na jej oczach, lub za jej przyzwoleniem. Jest kobietą w związku małżeńskim lub partnerskim, Żoną lub Partnerką Kochanka. Cuckqueen, może być również kobietą bez związku, która poszukuje swojego Partnera, by wraz z nim, realizować się jako Cuckqueen.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 Użytkowników, 0 Gości, 0 Anonimowych Użytkowników