Pomysły na poniżanie żony i męża Ultimate hardcore - strona 4 - Ultimate Cuckold - Cuckold Skocz do zawartości
Mążblondynki

Pomysły na poniżanie żony i męża Ultimate hardcore

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem że dobrym sposobem jest zdominowanie kobiety i rogacza przez wstyd. Tak żeby czuli się speszeni a nawet llekko wysmiani

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckold ultimate jest super 🙂

Cytat

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.05.2016 o 17:33, pawel1969 pisze:

Jestem tylko teoretykiem, więc nie wiem jak bym w praktyce przeżył moją fantazję, ale kręci mnie bardzo coś takiego, żeby ogier ostro nawrzucał mojej żonie i poniżył ją słowie. Na przykład:

Wpada do nas do domu, wchodzi do salonu w zabłoconych butach na dywan, w ręku ma piwo. Opada na fotel, głośno beka, a potem zwraca się do mnie.

- Gdzie twoja żona kurwa? Powinna już tu być i lizać mi jaja.

- Zaraz ją zawołam, Przepraszam.

Żona wchodzi do salonu, a on do niej.

- Gdzie byłaś tak długo głupia pizdo?

- Przepraszam. Czytałam w sypialni.

- Czytałaś? Nie wiem kurwa po co! Nadajesz się tylko do obciągania kutasów.

Sięga pod jej koszulę nocną i zrywa z niej majtki.

- Jeszcze się suko nie nauczyłaś, jak masz mnie witać? Na kolana szmato.

Klęka przed nim i ściąga mu spodnie razem z majtkami. On spogląda na mnie.

- Podejdź bliżej. Masz patrzeć jak się twojej puszczalskiej żonie spuszczam na ryj.

Żona bieże prącie w rękę a ustami liże mu jaja. On wymierza jej policzek otwartą dłonią. Słysze pisk.

- A dupę to kto wyliże?

Język żony schodzi niżej z jaj na odbyt.

- Lubisz to co? Powiedz mężowi kim jesteś.

- Głupią suką do jebania. Jestem łatwa i każdy może mnie wypierdolić. Żyję po to żeby służyć mężczyznom i wyjadać im spermę z kutasów. Mam nadzieję że ci będzie dobrze.

- Chcesz mnie o coś poproszić dziwko jebana?

- Pokaż mi gdzie moje miejsce i wypompuj całą zawartość swoich jaj na moją twarz.

On spogląda znów na mnie z pyszałkowatą miną.

- Widzisz frajerze. Masz prawdziwą kurwę w domu. Twoja żona jest zwykłą szmatą.

Gościu wstaje na koniec i trzepie kapucyna a fala za falą lepkiego mleczka pokrywa jej twarz. Ona się nadstawia pod wytrysk i oblizuje wulgarnie spływające po nosie na usta nasienie.

- Smakuje kurwo?

- Bardzo! To jest pyszne. Dziękuję że pokazałeś mi moje miejsce.

Przyznam, że jak żona ma też takie fantazje, to musi być u was..z wami, na prawdę HOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Publiczne upokorzenie przed znajomymi pary. 

Np: para idzie na imprezę ze znajomymi. Podchodzi facet, para przedstawia go jako szefa kobiety. Po krótkiej rozmowie "szef" nakazuje kobiecie aby z nim wyszła do pobliskiego parku/hotelu żeby omówić szczegóły awansu, podwyżki. Kobieta nie ma wyboru i wychodzi, po godzinie lub dwóch wraca bez bielizny i ze zniszczoną fryzurą

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Matt2233 pisze:

Publiczne upokorzenie przed znajomymi pary. 

Np: para idzie na imprezę ze znajomymi. Podchodzi facet, para przedstawia go jako szefa kobiety. Po krótkiej rozmowie "szef" nakazuje kobiecie aby z nim wyszła do pobliskiego parku/hotelu żeby omówić szczegóły awansu, podwyżki. Kobieta nie ma wyboru i wychodzi, po godzinie lub dwóch wraca bez bielizny i ze zniszczoną fryzurą

Tak jak lubię zabawy w dominacje tak nigdy nie łączę różnych sfer życia, ale co kto lubi 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.