Small pussy - strona 8 - Rogate fantazje - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak poznałem swoja żone to była dziewica, miała cipke bez wystajacych warg i była ciasna jak cholera jak to u 18-sto latki, przez lata wszystko się zmieniało a mianowicie kolor, wargi i luz pochwy. Teraz w wieku 33 lat po urodzeniu 2 dzieci jest bardzo luźna ale raczej to nie wina ciaży i porodu tylko zabawek jakie używamy i zabaw i w tej chwili 25cm grube dildo wchodzi w nia bez żadnego problemu.

Jednemu może się to podobać a innemu nie. O gustach się nie dyskutuje 😉

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Pav pisze:

Jak poznałem swoja żone to była dziewica, miała cipke bez wystajacych warg i była ciasna jak cholera jak to u 18-sto latki, przez lata wszystko się zmieniało a mianowicie kolor, wargi i luz pochwy. Teraz w wieku 33 lat po urodzeniu 2 dzieci jest bardzo luźna ale raczej to nie wina ciaży i porodu tylko zabawek jakie używamy i zabaw i w tej chwili 25cm grube dildo wchodzi w nia bez żadnego problemu.

Jednemu może się to podobać a innemu nie. O gustach się nie dyskutuje 😉

Wszedlbym i sprobowal jak smakuje ten luz :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.07.2018 o 09:45, może? pisze:

małe cipki. Trzeba to chyba rozumieć dosłownie - małe wargi większe, mniejsze absolutnie nie wystają, szczelina jest krótka a całość pozbawiona najmniejszego włoska.

No jakbym ten wąziutki pasek "startowy" zgoliła, ale nie mnie oceniać ;)

W dniu 29.07.2018 o 22:27, nylon0 pisze:

Drogie Panie...

Czy możecie zostawić "nieco sierści" na "bobrze"?

Hank Moody (Californication) wystosował podobny apel, argumentując: "chcę wiedzieć, że wylizuję dorosłej kobiecie". 

W dniu 30.07.2018 o 10:11, Złota Rybka pisze:

laserem zwęzić pochwę

A tę potrzebę to akurat rozumiem, acz u kobiet, które rodziły. Niestety podobno efekty niekoniecznie są zbieżne z oczekiwaniami. 

W dniu 2.08.2018 o 17:04, sunlover pisze:

Zapewniam Cie że gdyby była możliwa chirurgiczna zmiana wydłużenia kutasa, tak łatwa i powszechna jak implanty w cyckach, to w NFZecie byłyby kolejki na dwa lata

Nie przypuszczam by mógł być to zabieg wykonywany na NFZ.

W dniu 17.10.2018 o 00:47, Devil pisze:

Ja nie będę oryginalny 😁

zawsze mnie kręciły duże cipki

Powinieneś napisać "będę oryginalny". Jak żyję to się nie spotkałam z takim upodobaniem. 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Modlińska, że mnie też bardzo podobają się duże cipki z wystającymi wargami. I jakby do tego była duża łechtaczka to bym umarł z zachwytu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.