spanking - strona 12 - Dział BDSM - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Alice

spanking

Rekomendowane odpowiedzi

A z tego zdania :

"... i obrażeni dominatorzy chcący wyrazić pogardę dla takich poszukiwań w finezyjno-niby-kulturalny sposób. ".

Masz rację, to prześmiewcze powinnam wziąć w cudzysłów.  Już poprawiam swoją pomyłkę, bo post mogę jeszcze edytować. 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie zastanowiło mnie skąd ten wniosek. bo nikt się ze mną póki co nie śmiał, ale próby ustawienia mnie w bezpiecznym miejscu przez dominantów (żeby nie powiedzieć że w uległej pozycji) to się już pojawiło.

Dziękuję za propozycję szukania niedominującego masochisty. Zgodnie z tą wskazówką którą już dostałam wcześniej założyłam profil na dwóch portalach i szukałam - póki co takich egzemplarzy brak, są tylko ulegli. Dużo switchów mających nadzieję, że mi to nie będzie przeszkadzać. Możliwe że szukam jednorożca, ale mam już trzy rozpoczęte rozmowy z osobami zainteresowanymi, które na co dzień niczego takiego nie szukały, więc może gdzieś ten jednorożec jest. Może pije z potworem z Loch Ness. A może nic z tego nie wyjdzie. Każdy ma prawo do marzeń ;)

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Dragonfly pisze:

Spotkałaś takie cudo na żywo? I czy to zlanie, czy walnięcie 2-3 razy by poczuć moc rażenie sprzętu?

Słyszałam takie deklaracje, ale śladów nigdy nie widziałam. Trudno powiedzieć, choć z drugiej strony wiem, że osoba ta potrafiła ze stoickim spokojem znieść ból. Pytanie, do jakiego stopnia.

Lula.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.