Czy Do Klubu... - strona 4 - Swingers - Cuckold Forum Skocz do zawartości
alien

Czy Do Klubu...

Rekomendowane odpowiedzi

Ruda. Wprowadź nas. Jakie inne miejsca:) Apartament super opcja oczywiście. Chcemy spróbować czegoś w czerwcu/lipcu. Szukamy. Ale tak po omacku trochę. 

Flyer, akurat w Waszym przypadku to nie problem, hoteli i apartamentów w okolicy zatrzęsienie. Faktycznie, apartamenty są świetnym rozwiązaniem, duża swoboda za rozsądne pieniądze, ale i hotele mają wiele zalet, zależy od scenariusza. Jakby co mogę doradzić konkretami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flyer, akurat w Waszym przypadku to nie problem, hoteli i apartamentów w okolicy zatrzęsienie. Faktycznie, apartamenty są świetnym rozwiązaniem, duża swoboda za rozsądne pieniądze, ale i hotele mają wiele zalet, zależy od scenariusza. Jakby co mogę doradzić konkretami.

A doradź? W Giżycku widzieliśmy miłe. Szukamy teraz kogoś, kto się nada... na kolację najpierw, a potem może finał 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Ełku macie fajne hoteliki nad jeziorem na ul. Pułaskiego, np. Smętek, sprawdzony, niedrogi i fajne warunki. W Giżycku mogę polecić apartament na Olsztyńskiej 15 (znam), z hoteli Cesarski lub Hotel Giżycko, oba w centrum, poza centrum Hotel Helena, Mazury i Europa. Choć apartamentów i hoteli jest tu naprawdę dużo.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś był w którymś klubie w Warszawie Markach . Jakie są wrażenia jak jest w rzeczywistości. Bo w internecie różne opinie krążą. Od bardzo złych że tam tylko samych singli można spotkać po takie że imprezy są naprawdę udane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.