Skocz do zawartości
rikon

Sex/Life

Rekomendowane odpowiedzi

Żona zaczęła jakiś czas temu oglądać Sex/Life. To chyba dobry początek i dobry znak. Co o tym myślicie ?

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Może tak, może nie. Oglądanie Sex/life świadczy o zainteresowaniu zdradą kontrolowaną w równym stopniu jak oglądanie 50 Twarzy Greya świadczy o zainteresowaniu BDSM ;)

• Lubię 1
  • Haha 1
  • Dziękuję 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Wichura pisze:

Może tak, może nie. Oglądanie Sex/life świadczy o zainteresowaniu zdradą kontrolowaną w równym stopniu jak oglądanie 50 Twarzy Greya świadczy o zainteresowaniu BDSM ;)

Masz rację. Jednakże odbieram to pozytywnie

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

16 godzin temu, rikon pisze:

Masz rację. Jednakże odbieram to pozytywnie

Rikon, bardzo Cię lubię, więc mi wybaczysz (mam nadzieję). Jeśli odbierasz oglądanie serialu jako oznakę upodobań i widzisz tak bezpośrednie przełożenie, to całe szczęście, że żona nie zaczęła oglądać Milczenia Owiec, albo American Pycho... 😉

Ale trzymam za Was kciuki. Czasem po prostu trzeba dojrzeć do pewnych decyzji... U jednych przychodzi to naturalnie, inni muszą przepracować pewne schematy myślenia, które ich blokują, dla reszty pozostanie to zawsze poza sferą zainteresowań...

Ale jeśli umiecie szczerze rozmawiać o swoich potrzebach, to zawsze jest przestrzeń na osiągnięcie kompromisu. 

Ciepło Cię pozdrawiam 😊

• Lubię 4
  • Dziękuję 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Tormenta pisze:

Rikon, bardzo Cię lubię, więc mi wybaczysz (mam nadzieję). Jeśli odbierasz oglądanie serialu jako oznakę upodobań i widzisz tak bezpośrednie przełożenie, to całe szczęście, że żona nie zaczęła oglądać Milczenia Owiec, albo American Pycho... 😉

Ale trzymam za Was kciuki. Czasem po prostu trzeba dojrzeć do pewnych decyzji...  U jednych przychodzi to naturalnie, inni muszą przepracować pewne schematy myślenia, które ich blokują, dla reszty pozostanie to zawsze poza sferą zainteresowań...

Ale jeśli umiecie szczerze rozmawiać o swoich potrzebach, to zawsze jest przestrzeń na osiągnięcie kompromisu. 

Ciepło Cię pozdrawiam 😊

Nic się nie gniewam i rozumiem doskonale. Po prostu ujęło mnie to w jaki sposób była zafascynowana tym serialem.  

Wszystko przyjdzie z czasem, cierpliwość jest najważniejsza.  Kiedyś pewnie się pochwalę jak sytuacja ;)

Rownież ciepło pozdrawiam :)

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

My oglądneliśmy caly sezon. Tam tyle tematu zdrady kontrolowanej co baletu ;) z samego serialu bardzo fajna ścieżka dźwiękowa i same sceny seksu przyjemne. Reszta wg naszej opinii nie należy do najwyższych lotów :)

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2021

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.