Skocz do zawartości
Bull.22

Rogacz szuka Hotwife

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Forumowicze.

Długo zbierałem się z napisaniem sensownego postu, aż wreszcie się zmobilizowałem (wcześniej było kilka prób, ale bez polotu z małą ilością informacji).

Od początku.

Szukam kobiety do związku z cuckold. Interesuję mnie kobieta, która będzie na prawdę czerpać przyjemność z faktu zdradzania i spotykania się z innymi facetami. Jeśli chodzi o wiek i wygląd to mają dla mnie drugorzędne znacznie, po prostu musi mieć w sobie to coś. Aczkolwiek wiek preferuję do 45 lat.

Cuckold to dla mnie pasja. Zaczynałem z nim przygodę od czasów studiów. Na początku chciałem być i byłem kochankiem, ale to zdecydowanie nie to. Okazało się z czasem, że widziałbym się w roli rogacza i tak na prawdę to właśnie to powoduje u mnie podniecenie. Cuckold to nie jest poświęcenie z mojej strony, żeby kobiecie było dobrze, to na prawdę sprawia mi przyjemność i nie powoduje żadnych wyrzeczeń. 

Jak to widzę?

Jak dla mnie możesz mieć stałego kochanka, ale możesz też ich zmieniać co chwila i próbować nowych. Możesz się spotykać z kim chcesz, kiedy chcesz, gdzie chcesz i nie musisz się absolutnie tłumaczyć. Jeżeli będę Cię pytać o szczegóły to nie dlatego, żeby Cię kontrolować tylko dlatego, że mnie to kręci. Nie mam nic przeciwko gdybyś chciała spróbować seksu z kochankami o innym kolorze skóry niż biały. Możesz chodzić na randki i na imprezy z kochankiem. Nie mam nic przeciwko, żeby między Wami była "chemia", ba uważam, że bez więzi między Wami ciężko się dobrze bawić.

O mnie.

Mam 28 lat i jestem z Poznania, dlatego najlepiej jakbyś była również z tego miasta albo chociaż z wielkopolski. Nie wierzę w relacje na odległość. Nie mam dominującej osobowość i nie leży ona w moje naturze. Wolałbym, żeby to Hotka była stroną dominującą i wiedziała czego chcę od życia. Nie przepadam za zbytnim okazywaniem całemu światu swoich preferencji, wolę żeby to było między nami lub ewentualnie w małym zamkniętym gronie. Nie widzę się w standardowym "normalnym związku", zawsze by mi czegoś w nim brakowało. 

Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam do kontaktu.

PS Mam słabość do kobiecych stóp i czasem myślę jak to by było w ultimate cuckold ;)

2.jpg

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
Duszek
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.