Skocz do zawartości
Jan

Jaki sex?

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam, czytam i nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie...Najpiękniejszym jest jednak fakt, że każda/każdy jest inny, każda/każdy ma inne potrzeby, każda/każdy może nagle zmienić swoje zdanie i próbować czegoś nowego, każda/każdy może trwać przy swoim wiernie jak pies do końca nie zmieniając niczego...Wszyscy jesteśmy INNI i to jest takie fascynujące...Bo jak mawia Mój Mąż (P) : "Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki" 🤣🤣 M.

• Lubię 6

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MP2020 pisze:

Czytam, czytam i nasuwa mi się tylko jedno stwierdzenie...Najpiękniejszym jest jednak fakt, że każda/każdy jest inny, każda/każdy ma inne potrzeby, każda/każdy może nagle zmienić swoje zdanie i próbować czegoś nowego, każda/każdy może trwać przy swoim wiernie jak pies do końca nie zmieniając niczego...Wszyscy jesteśmy INNI i to jest takie fascynujące...Bo jak mawia Mój Mąż (P) : "Jeden lubi ogórki, a drugi ogrodnika córki" 🤣🤣 M.

A gdzie tam piękne - jak czytam na forach, portalach i grupach o potrzebach facetów chcących być rogaczami to mam wrażenie, że gdyby ich żony były wycięte pod jeden szablon (niechętna, do złamania, w końcu się przełamująca, mająca seks z czarnym facetem z wielkim naganiaczem i nie dająca po sobie poznać, że jej się to podobało bardzo-bardzo, po wszystkim znowu wchodząca w rolę nieco zawstydzonej nimfomanki), to to by było coś pięknego dla znacznej większości ;););) 

Powyższy post ma charakter sarkastyczny. 

• Lubię 3
  • Haha 2

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, rita pisze:

A gdzie tam piękne - jak czytam na forach, portalach i grupach o potrzebach facetów chcących być rogaczami to mam wrażenie, że gdyby ich żony były wycięte pod jeden szablon (niechętna, do złamania, w końcu się przełamująca, mająca seks z czarnym facetem z wielkim naganiaczem i nie dająca po sobie poznać, że jej się to podobało bardzo-bardzo, po wszystkim znowu wchodząca w rolę nieco zawstydzonej nimfomanki), to to by było coś pięknego dla znacznej większości ;););) 

Powyższy post ma charakter sarkastyczny. 

W takim razie, mam wielkie szczęście posiadania w domu Rogacza, który ma zupełnie inne poglądy w tym temacie niż owa "znaczna większość"...Ufff fartnęło mi się😛 M.

• Lubię 4

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Drogie Hotki, czy długo, jeśli w ogóle, miałyście opory przed seksem w obecności Rogacza?

Czy pierwszy raz to było sam na sam z kochankiem? Właściwie pytanie jest nie tylko do Hotek, ale też do Rogaczy. Czy dla Rogacza obecność przy seksie Swojej Hotki była dla Was celem czy świadomość seksu z innym jest wystarczająca. 

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Jan pisze:

Drogie Hotki, czy długo, jeśli w ogóle, miałyście opory przed seksem w obecności Rogacza?

Czy pierwszy raz to było sam na sam z kochankiem? Właściwie pytanie jest nie tylko do Hotek, ale też do Rogaczy. Czy dla Rogacza obecność przy seksie Swojej Hotki była dla Was celem czy świadomość seksu z innym jest wystarczająca. 

Pozwól, że po raz kolejny odeślę Cię do tematu który bezpośrednio o tym traktuje:

Jesteśmy dosyć "starym" forum i wiele tematów które Ciebie interesują zostało już tutaj dosyć obszernie obgadanych. Warto więc czasem zajrzeć do wyszukiwarki dzięki temu poznasz od razu dużo więcej opinii i wypowiedzi które Cię interesują. "Odkopywanie" i kontynuacja starych tematów też jest u nas mile widziana a myślę, że powyższy temat jest bardziej właściwy temu niż rozpoczęty wątek traktujący o tym "Jaki seks preferujemy". Korzystaj z zasobów forum do woli a gdy czegoś nie znajdziesz lub ciekawość nie zostanie w pełni zaspokojona dopytuj.

• Dziękuję 5

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

👍Dzięx pogmeram😊

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.06.2020 o 07:03, Sailor&Lula pisze:

A mi "kosmiczne-tantryczne" wybitnie dobrze łączy się z wulgarnym, brudnym, wyzudanym. Lubię, jak filozoficzne kontemplacje, mentalne porozumienie dusz i łechcący mózgownicę humor - płynnie przechodzą w słowa i czyny bliższe ścieku. 

Gdy znajomość ma trwać dłużej, muszę trwać w idealnej proporcji tych bodźców. 

Lula.

Dziękuję Lula... Z ust mi to wyjęłaś 😉 M. 

• Dziękuję 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.