Skocz do zawartości
Jan

Jaki sex?

Rekomendowane odpowiedzi

Powszechnym oczekiwaniem Rogaczy jest zobaczyć swoją żonę w trakcie ostrego seksu z dobrze zbudowanym i wyposażonym Bykiem lub Kochankiem. Przy czym ważne, że ten ostry seks sprawia Hot Wife dziką przyjemność i wyzwala w niej nie znane dzikie żądze, a czy zdarzyło Wam się że kochanek ofiaruje Twojej żonie czuły sex pełen pocałunków i w ogóle ma się to nijak do pierwotnych wyobrażeń?

Jak to jest:  jakiego seksu oczekujecie Dziewczyny i jeśli mieliście taką sytuację -jaka była reakcja Rogacza?

@Jan

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

• Dziękuję 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, jeszcze się uczę☺️

• Lubię 3

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Janie, drogi Janie:)...Nie wiem czy mogę wypowiadać się w imieniu innych kobiet, raczej nie powinnam...Natomiast Ja jako Kobieta-  tu jestem w roli Hot Wife, choć kategoryzowanie i schematyzacja w tej dziedzinie bardzo mnie osobiście denerwują;) wolę jednak nieskrępowaną wolność;) choć bawiąc się w to szanuję pewne hmmm.. określenia.

No więc Ja jako kobieta uwielbiam każdy rodzaj seksu...od ostrego rżnięcia,kiedy brakuje tchu,jestem szarpana za włosy, dostaję mocne, piekące klapsy, a moja szyja jest cała czerwona od silnej męskiej ręki zaciskanej na Niej;)...Aż po zmysłowy, wręcz elektryczny;) seks podczas którego czuję dokładnie każdy dotyk i podczas którego patrzymy sobie w oczy tak głęboko i tak długo do samego końca...aż do orgazmu, kiedy w oczach już widać tylko to co dzikie i pierwotne...żeby móc się szeroko uśmiechnąć na sam koniec dalej patrząc w oczy, gdy będzie kończyć się ostatnia fala cudownych skurczy;) Uwielbiam seks oralny zarówno dawać jak i brać. Wspaniale jest dojść z głową Kochanka między swoimi nogami;) przeżywać orgazm wywołany jego językiem i wargami...to cudowne trząść się cała podczas gdy On pieści Mnie "TYLKO" językiem;)...No i jak wspaniałe jest oczywiście dać mu rozkosz, obciągając najpierw z ogromnym wyczuciem , wręcz pietyzmem;), żeby po chwili dławić się i krztusić;)...Myślę,że mogłabym tak pisać i pisać...Janie, jeśli chodzi o Mnie, jednak muszę odpowiedzieć dość sztampowo;) ..wszystko zależy od chwili, mojego nastroju, moich potrzeb i wczucia się w potrzeby Kochanka...bo zdecydowanie lubię najbardziej taki seks, który daje przyjemność i rozkosz obu stronom;) Już się rozmarzyłam;) dostałam wypieków idę szukać Mojego Męża😉 😘

• Lubię 11
  • Wow! 1
  • Dziękuję 2

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, MP2020 pisze:

Janie, drogi Janie:)...Nie wiem czy mogę wypowiadać się w imieniu innych kobiet, raczej nie powinnam...Natomiast Ja jako Kobieta-  tu jestem w roli Hot Wife, choć kategoryzowanie i schematyzacja w tej dziedzinie bardzo mnie osobiście denerwują;) wolę jednak nieskrępowaną wolność;) choć bawiąc się w to szanuję pewne hmmm.. określenia.

No więc Ja jako kobieta uwielbiam każdy rodzaj seksu...od ostrego rżnięcia,kiedy brakuje tchu,jestem szarpana za włosy, dostaję mocne, piekące klapsy, a moja szyja jest cała czerwona od silnej męskiej ręki zaciskanej na Niej;)...Aż po zmysłowy, wręcz elektryczny;) seks podczas którego czuję dokładnie każdy dotyk i podczas którego patrzymy sobie w oczy tak głęboko i tak długo do samego końca...aż do orgazmu, kiedy w oczach już widać tylko to co dzikie i pierwotne...żeby móc się szeroko uśmiechnąć na sam koniec dalej patrząc w oczy, gdy będzie kończyć się ostatnia fala cudownych skurczy;) Uwielbiam seks oralny zarówno dawać jak i brać. Wspaniale jest dojść z głową Kochanka między swoimi nogami;) przeżywać orgazm wywołany jego językiem i wargami...to cudowne trząść się cała podczas gdy On pieści Mnie "TYLKO" językiem;)...No i jak wspaniałe jest oczywiście dać mu rozkosz, obciągając najpierw z ogromnym wyczuciem , wręcz pietyzmem;), żeby po chwili dławić się i krztusić;)...Myślę,że mogłabym tak pisać i pisać...Janie, jeśli chodzi o Mnie, jednak muszę odpowiedzieć dość sztampowo;) ..wszystko zależy od chwili, mojego nastroju, moich potrzeb i wczucia się w potrzeby Kochanka...bo zdecydowanie lubię najbardziej taki seks, który daje przyjemność i rozkosz obu stronom;) Już się rozmarzyłam;) dostałam wypieków idę szukać Mojego Męża😉 😘

Wow, MP, opowiadania (z całym szacunkiem dla ich autorów) wymiękają przy tym co napisałaś. Nooo, warto było zacząć ten czat, żeby to przeczytać. Ponadto... aa tam rozmarzyłem się. Dzięki MP😘  Muszę odparować😀

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jan pisze:

Wow, MP, opowiadania (z całym szacunkiem dla ich autorów) wymiękają przy tym co napisałaś. Nooo, warto było zacząć ten czat, żeby to przeczytać. Ponadto... aa tam rozmarzyłem się. Dzięki MP😘  Muszę odparować😀

Janie... W takim razie dziękujesz tylko M😉.. P to już odnaleziony i wykorzystany Mąż 😈

• Lubię 1

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Szczęściarz. Mi też zrobiłaś frajdę. Dzięki😘

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

To dodam od coś siebie. Tak dla porównania do wypowiedzi Pani z pary @MP2020

Ja jako kobieta, też bardzo lubię seks w przeróżnych odsłonach i przeróżnych klimatach.

Jednak nie rozkoszuję się w ostrym rznięciu, szarpaniu mnie za włosy, ściskaniu za szyję czy dawaniu mi klapsów. Unikam też mężczyzn z wielkimi członkami.

Jak widać co kobieta, to inne pragnienia.

Żyję w związku femdom, ale nie szukam kochanka do ostrego seksu. Lubię seks pełen pasji, wzajemnych czułości, odkrywania i grzebania we własnych zboczeniach - fantazjach.

• Lubię 6

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Dragonfly pisze:

Unikam też mężczyzn z wielkimi członkami.

Nawet nie wiesz jak mnie uspokoiło to zdanie 😘🤣🤣🤣

• Lubię 1
  • Haha 6

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

@ifeniks to, że unikam mężczyzn z wielkimi członkami nie oznacza, że pociągają mnie tacy z małymi przyrodzeniami :mrgreen:

Nie popadam ze skrajności w skrajność.

• Lubię 3
  • Haha 6

Skopiuj link do postu

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.