Poszukiwacz - strona 8 - Opowiadania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
lukasek11

Poszukiwacz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem, chyba u nas na portalu lub o podobnej tematyce fantastyczne opowiadanie..... para, małżeństwo wyjeżdżają na wakacje-może Egipt, może Grecja lub Chorwacja? - opalaja się nago na plaży kilka dni i zauwazaja, że po plaży spaceruje codziennie chlopak ciemnej karnacji z imponujacym przyrodzeniem i coraz częściej przygląda się żonie opisujacego te wydarzenia. Małżeństwo komentuje te spacery i wielkość penisa oraz młody wiek a także zainteresowanie urodą małżonki. Ona podniecona prowokuje chlopaka, eksponując pod nieobecność męża mokrą z podniecenia cipeczke, przed coraz odwazniejszym chlopakiem, a z kąpieli wraca mąż, który wychodzac znienacka zza skaly czy krzaków widzi kucajacego przy samym kocu chlopca z wyprezona pałą na wprost rozłożonych nóg żony. Chłopak na widok męża odskakuje nieszczęśliwie i skręca czy kakeczy nogę. Mąż niesie go na plecach na kemping czy do hotelu, biorą auto i jada do szpitala...., tak zaczyna się ta historia, której ni mogę nigdzie odnaleźć :(. Pomożesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Może i mi pomożesz. Kiedyś czytałem opowiadanie o romansie matki i syna. Dobrze napisane. Cechą charakterystyczna było ze pojechali na wakacje sami do tatralandii - na Słowację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. A kojarzycie może takie opowiadanie o pierwszym rogaczeniu, gdzie mąż wynajmuje domek nad jeziorem, jedzie tam z żoną i oczywiście dołącza kochanek. Żona jest tak nakręcona i skrępowana że prosi od razu o parę chwil z kochankiem w domku a mąż Sur zgadza i podgląda :-). Nie mogę go znaleźć. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak z plażowych klimatów... Taka seria była cała coś ala Gran Canaria i nagie plaże, małżeństwo najpierw obserwuje jak obcy facet dołącza do pary a potem sami dają się ponieść i pozwalają obcemu dołączyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może jeszcze inne pomoże mi ktoś odnaleźć. Mąż taksówkarz dostaje mandat. Żona policjantka przez kolegę z pracy pomaga go anulować. Następnie za namową kusi kolegę z pracy itd... Ktoś coś??? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.