Poszukiwacz - Opowiadania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
lukasek11

Poszukiwacz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałeś jakiś ciekawy tekst w internecie w naszej tematyce a nie pamiętasz , gdzie lub jaki miał tytuł ? Teraz to już nie kłopot wystarczy , że napiszesz w tym temacie jak najwięcej danych na temat szukanego tekstu , a ja postaram się dla ciebie to opowiadanie odnaleźć i wstawić na forum :-P Pozdrawiam

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem ciekawy pomysł, pomimo tego że każdy w zasadzie sam może sobie poszukać :-P Mimo wszystko, skoro Ci sie chce bawić w poszukiwacza, to ja Twój temat przyklejam na czas określony, aby był widoczny zawsze na górze. Jeśli będzie zainteresowanie, temat będzie przyklejony. Jeśli nie, zostanie usunięty.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałeś jakiś ciekawy tekst w internecie w naszej tematyce a nie pamiętasz , gdzie lub jaki miał tytuł ? Teraz to już nie kłopot wystarczy , że napiszesz w tym temacie jak najwięcej danych na temat szukanego tekstu , a ja postaram się dla ciebie to opowiadanie odnaleźć i wstawić na forum :-P Pozdrawiam

kiedyś w starym Rogaczu, już nieczynnym, prowadzonym przez Leo i kilka innych osób było mnóstwo świetnych opowiadań, historii własnych - autorstwa m.in. Polako, Antopol16,

Wielu bywalców tamtego forum jest tu obecna, może uda Ci się odnaleźć tamte opowiadania, wspomnienia.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opowiadania dodawał będę jako nowe tematy ( z wyraźnym zaznaczeniem na czyją prośbę tekst został dodany ) aby inni mieli łatwiej je znaleźć , a także aby ten post nie ciągnął się jak " Moda na sukces" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Pamiętam że czytałem coś takiego, być może nawet na tej stronie, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Opowiadanie dotyczyło chyba wakacji lub wyjazdu nad morze. Facet słyszy jak inni goście opowiadają różne historie o koleżance jego żony/narzeczonej ... tylko, że jak przychodzi wieczór, okazuje się że oni mówili o jego żonie/narzeczonej a koleś się o tym przekonuje na własne oczy podglądając z ukrycia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artur

opowiadania artcicha a dokładniej jego tłumaczenia angielskojęzycznych opowiadań chyba z Literotica...

Brian i Sara to jeden z cyklów bardzo fajnych tekstów. A były jeszcze inne, bardziej niesamowite :)

Byłbym bardzo wdzięczny :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Siema,

opowiadanie bylo 2-czesciowe i nosilo bodajże tytuł Rowy (nie jestem pewien).

Akcja na wakacjach w Rowach, żona podgląda naturystów na wydmach a w międzyczasie dobiera się do niej znajomy, podczas gdy mąż został na plaży

Czesc 2 byla juz z lekkim zabarwieniem S/M

Ogólnie świetna całość, ale dla mnie nie do odnalezienia (czytałem je kilka lat temu) - bylbym wdzieczny za pomoc

Duke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koleżanka żony robi z niej dziwkę za moją zgodązny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
artur

"małżenska gra" w necie udało mi się tylko znaleźć sześć rozdziałów... a akcja dopiero się rozpoczyna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ktos kojarzy opowiadanie w ktorym chlopak z dziewczyna sa u znajomych i gdy cos sie konczy chlopak idzie do sklepu a jego dziewczyna kocha sie z jakims gosciem a znajomi nie pozwalaja mu tam wejsc gdy wraca. chyba tak to lecialo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.