Skocz do zawartości
Erato

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Pewnie część z Was widziała mnie już we wpisach @Maks'a. 

Jestem tu, bo mojego faceta kręci ten temat. 

Jestem tu, bo chcę go zrozumieć. 

Jestem tu, bo chciałabym się nauczyć kochać siebie. ❤️ 

Pozdrawiam, Erato :)

• Lubię 8
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Piękna!

Bardzo dobrze zrobiłaś że się tu pojawiłaś. Wszystko z Twojej checklisty masz szansę wspólnie z nami zrealizować. Dużo czytaj, jak masz konkretne pytania to je zadawaj, no i ... nie pozwól żeby wątek z Twoimi fotkami który założył @Maks zarósł pajęczynami. 

Pozdrawiam

Druh

• Lubię 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, Erato napisał:

Ponoć najtrudniejszą rzeczą na świecie jest pokochać właśnie samego siebie, zatem życzę Tobie aby Ci się to udało :* 

Witaj na forum. Czytaj, pytaj, rozwiewaj swoje wątpliwości, niech zgromadzone informacje posłużą Ci do lepszego zrozumienia i siebie i partnera :D 

Powodzenia :oki:

• Lubię 4
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, Erato napisał:

@Erato zanim zaczniesz szukać drogi do zrozumienia swojego mężczyzny, musisz przede wszystkim zrozumieć samą siebie. Zaakceptować to co jest od zaakceptowania i zmienić to co sama w sobie chcesz zmienić.  

To pierwszy krok do pokochania siebie taką jaka jesteś.

Kolejny to zobrazować swoje pragnienia i pogodzić się z nimi. Wtedy łatwiej Ci będzie ogarnąć pragnienia Twojego mężczyzny, a może i wyjść im naprzeciw.

I pamiętaj. Taka sama praca jest po jego stronie. On też powinien wiedzieć jakie są Twoje fantazje, niegrzeczne myśli oraz obawy. Bo on też musi zrozumieć Ciebie i Twoje potrzeby. 

Wtedy łatwiej będzie Wam razem ocenić co ze świata ZK jest dla Was, a co nie. 

Cieszę się, że zdecydowałaś się do nas dołączyć. Polecam lekturę działu "Kobiecym Okiem". Może znajdziesz tam coś dla siebie, a może i sama coś tam od siebie dodasz.

Pozdrawiam i miłego oraz owocnego pobytu na forum :)

• Lubię 1
  • Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na forum polecam zapoznać się z wątkiem "historie prawdziwe"

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Erato napisał:

Cześć! Pewnie część z Was widziała mnie już we wpisach @Maks'a. 

Jestem tu, bo mojego faceta kręci ten temat. 

Jestem tu, bo chcę go zrozumieć. 

Pozdrawiam, Erato :)

Hejo hejo witamy w naszej wspólnej oazie wiedzy 😊

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Erato. Bądź muzą nam wszystkim nie tylko dla Maksa 😊 Poznawaj siebie i ten specyficzny świat,  który tu razem tworzymy. I niech Ci to wyjdzie wyłącznie na dobre. Tego Ci życzę. 

Powodzenia

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakże proste a ładne przywitanie. Witamy. Korzystaj z zasobów forum do woli i znajdź to czego szukasz ;)

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.