Jak poznac ze zona zdradza . - Okiem Rogacza - Cuckold Skocz do zawartości
jagixj

Jak poznac ze zona zdradza .

Rekomendowane odpowiedzi

jagixj

Witam mam pytanie czy moze sa jakies symptomy znaki wskazujace ze zona daje innym .Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, denerwujesz ją, wszystko co związane z tobą jest z założenia złe i do bani, nie ma ochoty na rozmowy z tobą, traktuje cię jak ciężar, coś co plącze się pod nogami a jest zbędne. Tajniaczy się z komputerem i komórką będą na tym punkcie bardzo wrażliwym. Nowa fryzura, nowe ciuchy.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze tajniaczyłam z kompem i komórką, także kiedy jeszcze nie zdradzałam. I też nie zaglądam mojemu facetowi w komp, nie dotykam komórki, chyba, że jest w wannie i mam mu ją podać. ;) Ale nie patrzę kto dzwoni. Dla mnie to bardzo osobista przestrzeń.

Nowa fryzura i ciuchy - tu mogę się zgodzić, chociaż ja akurat nie zmieniłam fryzury, a ciuchy kupuję, gdy mi się podobają. ;)

Często osoby zdradzające (nie tylko kobiety) są przecudowne dla swoich partnerów. Panowie przynoszą naręcza kwiatów, panie łaszą się jak kotki.

Jak to plącze się pod nogami? ;) Gdybym tak zaczęła myśleć to byłoby bardzo, bardzo źle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[...] ze zona daje innym [...]

Kurewsko subtelnie ująłeś temat.

Niech pomyślę, przestaje próbować w małżeństwie i szuka czułości i zrozumienia u innych.

Będzie się objawiało np.: obniżonym poziomem cierpliwości.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oj Awaryjny! Może mało subtelnie, ale nazwał rzecz po imieniu. ;)

Fakt, niekiedy trzeba mieć wiele cierpliwości np. jak facet wraca 3 razy do domu, bo zapomniał kluczyków, portfela, telefonu. ;) Ale czymże to jest wobec wieczności? ;)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jagixj

Bardzo dziekuje wszystkim za udzielone wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby każda kobieta zdradzała sercem - hotki by nie istniały. A jest nas całkiem sporo. Nieprawdaż?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zimnyx

Zouza tak tylko jest jedno male ale cuckolding to niejest typowa zdrada

Jest ogromna roznica miedzy cuckold a zdrada

A cztery zachowania po ktorych mozna rozpoznac ze cos jest nie tak choc niezawsze mowiace ze ktos kogos zdradza ale trzeba w tym momencie zapalic lampke kontrolna

1.Telefon- chodzenie z nim wszedzie nawet do wc czy kladzenie go pod poduszke do snu wyciszenie dzwonkow przerywane rozmowy chowanie sie w czasie rozmow (jak ktos niema nic na sumieniu wchodzi do domu i kladzie gdzies telefon stol lawa czy cokolwiek jak ktos dzwoni to zaczyna szukac telefonu tak postepuje wiekrzosc ludzi)

2.Komputer - nagle pojawiaja sie hasla na roznych rzeczach gdzie kiedys mielismy dostep

3.Zdradzajaca strona zaczyna dbac o siebie ubierac sie lepiej itd

4.Nagłe pojawienie sie sporej grupy znajomych dawnych ze szkoly kobiet czy mezczyzn do ktorych trzeba isc ale samemu odwiedzic isc na piwo itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, zawsze to podkreślam!

Ogromna, bo w cuckoldzie mąż/partner wyraża na to zgodę.

Ale nie mieszajmy w to miłości (serca), chyba, że do męża właśnie.

Więc nie bardzo rozumiem o co pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zimnyx

Zouza ja nie pytam tylko stwierdzam ze jest roznica miedzy cuckold a zdrada

-- N, 13 lis 2011, 15:03 --

Ale nie mieszajmy w to miłości (serca), chyba, że do męża właśnie.

Więc nie bardzo rozumiem o co pytasz?

Własnie i tu trafiłas w sedno sprawy w cuckoldzie jest milosc do meza a nie do tego trzeciego natomiast przy zdradzie jest milosc ale nie do meza tylko do tego trzeciego

choc tu mam pewne watpliwosci bo milosc jest jedna i jezeli niema alkoholizmu przemocy to ona nadal jest a ten trzeci to fascynacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.