Skocz do zawarto┼Ťci
Pani.iza

Czy ­čŽĽ dinozaury jeszcze mog─ů? ­čśë

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, napisano:

Mając 18 lat daleko mi było do niewinnych fiołków, a kochałam tego samego Mężczyznę, co teraz. 

Generalnie swój pierwszy cuckold jako świadomy uczestnik - rogacz przeżyłem w wieku 19 lat z dziewczyną w wieku 17 lat. Dodam że to była jej inicjatywa. My tego nie przetrwaliśmy, ale ziarno w mojej głowie zasiane zostało skutecznie.

• Lubi─Ö 3
  • Dzi─Ökuj─Ö 1

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, napisano:

zk forum łączy to wszystko do całości tu i na zlotach, na których kilka razy miałem przyjemność być osobiście.

O!  I tu jest chyba pies dinozaura pogrzebany. Dołącz do nas, droga @ Pani.iza✩  na jakimkolwiek zlocie to sama się przekonasz, że wiek nie jest żadną przeszkodą by się dużo śmiać i dobrze się bawić. Wężykiem także ;)

• Lubi─Ö 5
  • Haha 1
  • Dzi─Ökuj─Ö 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
20 minut temu, napisano:

Wężykiem także ;)

trójkąty i kwadraty!!! :lach:

• Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, napisano:

wiek starczy jest wtedy, kiedy Ci już starczy :D

Czyli nie jest ze mną, aż tak źle skoro jeszcze w szpilach tańczyć się chce :lach:

Zacząć można zawsze - pod warunkiem, że jest się na to gotowym jak ze wszystkim w życiu. Bywa, że człek na wiele spraw nigdy nie będzie gotowym z różnych powodów... 

• Lubi─Ö 5

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
14 minut temu, napisano:

'Czyli nie jest ze mną, aż tak źle skoro jeszcze w szpilach tańczyć się chce :lach:

@ _nikt_✩  w Twoim wydaniu na szpile trzeba mieć czas i nogi +42 ( rozmiar szpilki) :lach: . wszyto więc wskazuje, że dinozaury w szpilkach są leciwe +42!

• Lubi─Ö 3
  • Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Masz parę standardów postrzegania wieku, jakie się tu przejawiają:

16-26-"Dajcie sobie spokój, to jest czas na poznawanie siebie nawzajem, budowania zaufania, na kompromisy i uczenia się dojrzałego podejścia do związku a nie jego otwierania. To jest poważna sprawa, tu jest za dużo niuansów, to jest zaawansowany poziom związku, jeśli jeszcze nie zaliczyliscie nawet podstaw, to nie polecamy"

26-36-"Spoko, a jak długo ze sobą już jesteście i czy obie strony tego chcą?"

38-50 - "Witajcie, większość z nas jest w podobnym wieku :)"

50+:

-Mężczyźni: witajcie :)

-Kobiety: ???*

*Z tego co widzę tutejsze panie po 50 są tu już od paru lat czyli od 40stki. A starsze? Może nie wiedzą że coś takiego istnieje? Albo uważają, że ich "data przydatności" już minęła, bo nie mają już tak jędrnego cycka a na twarzy zadomowiły się zmarszczki?

#pewnierozkreceburze

• Lubi─Ö 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
11 minut temu, napisano:

Z tego co widzę tutejsze panie po 50 są tu już od paru lat czyli od 40stki. A starsze? Może nie wiedzą że coś takiego istnieje? Albo uważają, że ich "data przydatności" już minęła, bo nie mają już tak jędrnego cycka a na twarzy zadomowiły się zmarszczki?

Zabrzmiało ciut gorzko 😉 mimo wszystko myślę, że póki jest chęć i wciąż są amatorzy dojrzałego wina, to warto korzystać ze wszystkiego.  Czyżbyś sugerowała, że to wina tutejszych panów, wszystko jedno z której grupy:

14 minut temu, napisano:

50+:

?? 

Czytałam już wątek bodypositive, ale nie do końca wyczerpał temat, a tu aż się prosi. 😉 

Moja konkluzja jest jedna: nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba... 

• Lubi─Ö 10
  • Dzi─Ökuj─Ö 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Godzinę temu, napisano:

#pewnierozkreceburze

Gdyby to był drugi post w tym temacie, uznałbym Cię za jasnowidza. Tymczasem temat ma już 6 stron, jest ciekawy. Nie każdy ciekawy temat, zwie się gówno burzą. No chyba że wyszło z lasu trzech Pułkowników Elektroników i Ci powiedzieli że tak będzie? :)Hasztagi na forum nie działają :)

Godzinę temu, napisano:

16-26-

Niezły masz rozstrzał. 16 - 26 :D OK, 16 - 26 to do jednego wora wsadzamy. Matki z dziećmi i mężami + nastolatki ciumkające ustami do ajfona na upiększającym filtrze z noskiem. 

• Lubi─Ö 6
  • Haha 4

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

gdyby nie epoka lodowcowa dinozaury dalej by mogły  :) 

• Haha 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 godziny temu, napisano:

50+:

Bawiliśmy się kiedyś z panią po 50-tce. Wyczyniła takie cuda, jakich nie znała żadna 30-tka :)

Także ten... nie boję się, że za parę lat minie mi "termin przydatności". ;) 

• Lubi─Ö 9

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland ┬ę 2007 - 2020

Jeste┼Ťmy szanuj─ůcym si─Ö forum, istniejemy od 2007 roku. S┼éyniemy z du┼╝ych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spok├│j oraz kultur─Ö wypowiedzi. Regulamin naszej spo┼éeczno┼Ťci, nie jest jedynie martwym zapisem, U┼╝ytkownicy stosuj─ů si─Ö do zapis├│w regulaminu.

Cookies

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu┬ápliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz┬ádostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.

Polityka Wewn─Ötrzna

Nasze Forum jest ca┼ékowicie wolne od reklam, jest na bie┼╝─ůco monitorowane oraz moderowane w spos├│b profesjonalny przez ekip─Ö zarz─ůdzaj─ůc─ů. Potrzebujesz wi─Öcej informacji? Odwied┼║ nasz Przewodnik. Jednocze┼Ťnie przypominamy, ┼╝e nie przyjmujemy reklamodawc├│w. Dzi─Ökujemy za wizyt─Ö i do zobaczenia!

├Ś
├Ś
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.