Skocz do zawarto┼Ťci
Pani.iza

Czy ­čŽĽ dinozaury jeszcze mog─ů? ­čśë

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, napisano:

Nie mam konta na Insta... Czas umierać :D

Witaj w klubie, wykupimy kwatery gdzieś blisko żeby pogruchotać razem piszczelami? 

• Lubi─Ö 1
  • Haha 4

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Myślę, że każdy na tym forum odbiera ZK w swój sposób a zk forum łączy to wszystko do całości tu i na zlotach, na których kilka razy miałem przyjemność być osobiście. Gama wieku jest duża - wirtualnie i realnie i tak trzymać 👊

• Lubi─Ö 8

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
8 minut temu, napisano:

Ok... Ale czy to samo równie dobrze nie może się przytrafić parze 40+? 

Może przydarzyć się parze 40+. A powinno się przydarzyć parze osiemnastolatków? Każdy kto zaczyna od końca, ten szybciej go osiągnie. Ten koniec. A tu piosenka którą dziś cytowałem:

Posłuchaj, i oceń, czy warto zaczynać od końca :)

• Lubi─Ö 5

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
19 minut temu, napisano:

Na wszystko jest czas, najlepszym przykładem dziecięce gwiazdy i to jak zwykle kończą.

To pewnie dlatego, że są wykreowane przez starszych... ;)

19 minut temu, napisano:

Jednak pewnie znajdą się i tacy. A póki jest ogień w związku starczym 🤣i chęć na sex...  Będę próbować

Ja dopinguję zawsze wszystkich, w których płonie ogień :).

19 minut temu, napisano:

Może. Ale znudzeni "tradycyjnym"  seksem 40-latkowie to nic wielce dziwnego. Oni znudzili się nim po 20 latach współżycia. I szukają urozmaicenia. 

Ale znudzenie seksem po 2-3 latach aktywności seksualnej to chyba coś nie halo? 

Oczywiście, że to jest nie halo. 

Poza tym, dlaczego zakładasz, że 40-latkowie znają się od 20 lat? Może poznali się przed chwilą? :)

Być może mnie uratowało to, że nie zaznałam nigdy "tradycyjnego" seksu :lach:.

Lula.

• Lubi─Ö 2
  • Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ups... Proszę usunąć.

• Haha 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
5 minut temu, napisano:

Witaj w klubie, wykupimy kwatery gdzieś blisko żeby pogruchotać razem piszczelami? 

Taaa... I tak skończymy na  https://grobonet.com/

• Haha 2

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Posłuchaj, i oceń, czy warto zaczynać od końca :)

Znam, dziękuję. Nie wiem czym jest koniec i nawet nie chcę wiedzieć :) .

Lula.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Być może mnie uratowało to, że nie zaznałam nigdy tradycyjnego seksu :lach:

Lula, nie poznaję Koleżanki! :D

Nigdy nie kochałaś się 1+1? ;) 

• Haha 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
3 minuty temu, napisano:
6 minut temu, napisano:

Być może mnie uratowało to, że nie zaznałam nigdy tradycyjnego seksu :lach:

Lula niegrzeczna nie lubi po B... 

• Lubi─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz, napisano:

Ba, z kochankami też zwykle bywam 1+1 ;) .

Moi Drodzy, naprawdę nie wiem, gdzie jest koniec, a gdzie początek. Co jest odpowiednie dla jakiego wieku. Mnie od dawna w życiu obchodzi to, by robić to, co się kocha i móc się tym w każdym szczególe delektować. Zarówno czułym spojrzeniem i delikatnym gestem, jak i czymś stokrotnie bardziej lubieżnym. Tej umiejętności cieszenia się życiem i nienudzenia się nim - życzę wszystkim, niezależnie od wieku.

Lula.

• Lubi─Ö 3
  • Dzi─Ökuj─Ö 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland ┬ę 2007 - 2020

Jeste┼Ťmy szanuj─ůcym si─Ö forum, istniejemy od 2007 roku. S┼éyniemy z du┼╝ych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spok├│j oraz kultur─Ö wypowiedzi. Regulamin naszej spo┼éeczno┼Ťci, nie jest jedynie martwym zapisem, U┼╝ytkownicy stosuj─ů si─Ö do zapis├│w regulaminu.

Cookies

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu┬ápliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz┬ádostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.

Polityka Wewn─Ötrzna

Nasze Forum jest ca┼ékowicie wolne od reklam, jest na bie┼╝─ůco monitorowane oraz moderowane w spos├│b profesjonalny przez ekip─Ö zarz─ůdzaj─ůc─ů. Potrzebujesz wi─Öcej informacji? Odwied┼║ nasz Przewodnik. Jednocze┼Ťnie przypominamy, ┼╝e nie przyjmujemy reklamodawc├│w. Dzi─Ökujemy za wizyt─Ö i do zobaczenia!

├Ś
├Ś
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.