Skocz do zawarto┼Ťci
Pani.iza

Czy ­čŽĽ dinozaury jeszcze mog─ů? ­čśë

Rekomendowane odpowiedzi

@ Pani.iza✩  zgadzam się z @ Sailor&Lula✩  wiek w którym rozpoczyna się ZK nie ma znaczenia, natomiast znaczenie ma stan umysłu w którym się znajdujemy...  Ja zaczynałam wcześnie, choć może nie wiedziałam jeszcze że to co robie to ZK, @ TomekAdv✩ zaczął swoją przygodę z ZK już jako bardzo dojrzały mężczyzna...

co to kwestii tego czy związek musi być długoletni i ugruntowany też się nie zgadzam... my z @ TomekAdv✩ zaczeliśmy od ZK bo tylko taki związek nas interesował... związek otwarty na wiele różnych opcji 😀 i z czasem okazało się ze pasujemy do siebie idealnie...

• Lubi─Ö 9
  • Dzi─Ökuj─Ö 3

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@ Pani.iza✩ wg mnie wiekowość to tylko liczby, ważne, aby obojgu w związku towarzyszyły predylekcje w kierunku ZK nie Z bez K. :D

• Lubi─Ö 7

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Mia absolutnie masz rację, w kontekście Waszego związku.

@ Pani.iza✩  chyba też do tego nawiązała - ile ludzi tyle historii. Wasza historia jest tu wyjątkowa. Wy podejmując swoje decyzje, nie jest to tajemnicą, nie byliście w związkach. Ci co są "kombinują" jak namówić partnera/partnerkę, a podjęte decyzje mogą mieć wplyw na związek, wiemy, że nie zawsze pozytywny. 

W ZK najwięcej ludzi jest w związkach bardziej lub mniej formalnych i dlatego była mowa o trwałości związku i zaufaniu. 

A co do wieku, w którym można rozpocząć "przygodę" z ZK to większość jsk widzę ma takie samo zdanie.

• Lubi─Ö 4

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Jak ja mogę to i dinozaury z powodzeniem mogą :) 

• Haha 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, napisano:

Jak ja mogę to i dinozaury z powodzeniem mogą :) 

A co to właściwie oznacza, zeTy możesz? 😉

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
34 minuty temu, napisano:

A co to właściwie oznacza, zeTy możesz? 😉

Ano to, że w moim wieku jeszcze mogę, a nawet chcę ;)🍷

• Lubi─Ö 3

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Średnia? Hmmm. Czterdzieści plus? A może trzydzieści osiem plus? Zaniżane "małolatami". A wiesz, zdarza się że pojawiają się bardzo młodzi Użytkownicy podjarani ideą cuckoldu. Zdarzała się też ostra z nimi polemika, gdzie w ocenie tych starszych "są jeszcze na to za młodzi". Że w "tym wieku, powinni jeszcze to pierwsze zakochanie przeżywać" No wiesz:

"Nasze błękitne oddechy,
nasze źródlane oczy
jeszcze nie tknięte szronem przerażenia.
Nasza czułość
delikatna jak nalot pyłku na śliwkach,
czysta i krucha jak płatek lodu,
naiwna jak psiak" 

I z tym akurat się zgadzam. To być nie powinny zabawy w zbyt młodym wieku. Jednakże czy 30 +, czy 40 czy 50, 60, 70 +? Nie ma dobrej średniej i wieku na rozpoczęcie.

(Tu wklej wszystkie porady dotyczące indywidualności, tego w jaki sposób, kto, jak, dlaczego, zapragnął cuckoldu). Będzie tyle, ilu ludzi jest na Forum. 

• Lubi─Ö 4
  • Dzi─Ökuj─Ö 5

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
52 minuty temu, napisano:

Ano to, że w moim wieku jeszcze mogę, a nawet chcę ;)🍷

No tak, jestem tu od niedawna, więc nie zorientowana zupełnie. Czyli prócz dinozaurów są jeszcze wyższe poziomy? 

• Haha 1
  • Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 minuty temu, napisano:

I z tym akurat się zgadzam. To być nie powinny zabawy w zbyt młodym wieku.

Lecz czym jest ów zbyt młody wiek?

Lula.

• Lubi─Ö 1
  • Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland ┬ę 2007 - 2020

Jeste┼Ťmy szanuj─ůcym si─Ö forum, istniejemy od 2007 roku. S┼éyniemy z du┼╝ych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spok├│j oraz kultur─Ö wypowiedzi. Regulamin naszej spo┼éeczno┼Ťci, nie jest jedynie martwym zapisem, U┼╝ytkownicy stosuj─ů si─Ö do zapis├│w regulaminu. Nasze Forum jest ca┼ékowicie wolne od reklam, ┼Ťledz─ůcych plik├│w cookies oraz jest na bie┼╝─ůco monitorowane oraz moderowane w spos├│b profesjonalny przez ekip─Ö zarz─ůdzaj─ůc─ů. Potrzebujesz wi─Öcej informacji? Odwied┼║ nasz Przewodnik. Dzi─Ökujemy za wizyt─Ö i do zobaczenia!

Cookies

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu┬ápliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz┬ádostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö. Pami─Ötaj ┼╝e wy┼é─ůczenie obs┼éugi cookies, mo┼╝e uniemo┼╝liwi─ç Ci prawid┼éowe przegl─ůdanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Mo┼╝esz skontaktowa─ç si─Ö z Administratorem G┼é├│wnym Serwisu, korzystaj─ůc z formularza kontaktowego. Pami─Ötaj aby wybra─ç Dzia┼é Zg┼éoszeniowy, kt├│ry odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocze┼Ťnie przypominamy, ┼╝e nie przyjmujemy reklamodawc├│w. Je┼╝eli jeste┼Ť dziennikarzem, musisz uzyska─ç zgod─Ö Administratora G┼é├│wnego na prowadzenie wszelkiej dzia┼éalno┼Ťci a w szczeg├│lno┼Ťci rekrutacji o charakterze komercyjnym. Dzia┼éanie i og┼éaszanie si─Ö bez zgody, jest r├│wnoznaczne z usuni─Öciem ze spo┼éeczno┼Ťci.

├Ś
├Ś
  • Dodaj now─ů pozycj─Ö...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.