Znamy sie malo - - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Furtree

Znamy sie malo -

Rekomendowane odpowiedzi

... wiec moze ja bym powiedzial pare slow o sobie... najpierw... Urodzilem sie... Urodzilem sie w Malkinii... w 1937 roku... w lipcu... naczy...w, w polowie lipca. Wlasciwie w drugiej polowie lipca wlasciwie. Y... Dokladnie... 17 lipca... No... to tyle moze o sobie... na poczatek... Czy sa jakies pytania?

A tak na serio - witam, jestem nowy zarówno w temacie jak i na Forum. Z tego, co widzę macie tu fajną atmosferę i ciekawych ludzi. Zobaczymy co będzie dalej ...

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, napisano:

Z tego, co widzę macie tu fajną atmosferę i ciekawych ludzi

Robim co możem ;)

Cześć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszamy!

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, napisano:

macie tu fajną atmosferę i ciekawych ludzi

No ba... inaczej nie byłoby to takie fajne miejsce :D

Witaj na pokładzie, Drąż, zgłębiaj, poszerzaj... A tak poważnie to czytaj, pisz, pytaj i poznawaj... :D 

Powodzenia :oki:

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za "Rejs" zawsze łapka w górę jak to mawia dzisiaj młodzież. Witaj!
- Ja państwa bardzo przepraszam, ale moja żona przeprasza, bo śpi. Zaniemogło biedactwo.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"– Ma pan bilet?
– A pan ma?
– A skąd mam mieć.
– No. To wchodzimy.

Służbowo. Na statek."

Witamy na pokładzie (mam nadzieję,  że ma Pan bilet) 🙃

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.