wyśmiewanie na forum - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
mick747

wyśmiewanie na forum

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie drodzy forumowicze

jakie jest Wasze zdanie na temat wyśmiewania innych użytkowników?

mam tu na myśli sytuacje gdzie merytorycznie bez obrażania kogokolwiek prowadziłem dość krótka polemikę z adminem o tym co wolno a czego nie

i kiedy już admin zamknął temat a ja się przyznałem, że przyjmuję panujące tu zasady i poprosiłem o usunięcie naszej wymiany argumentów gdyż temat na jakim było to poruszane miał charakter oczywiście erotyczny  nagle pojawiły sie pod moimi, zaznaczam jedynie argumentami, facepalmy od 3 dość aktywnych użytkowników.

Gdy zwróciłem uwagę, że takie zachowanie jest hejterskie i dość wyśmiewcze oraz dodałem, że ja w swojej polemice nikogo nie obrażałem a takie zachowanie nie licuje z tolerancją jaka tu panuje,  post o tym został usunięty natomiast nasza konwersacja z poniżającymi facepalmami pozostała. 

Tak więc drodzy użytkownicy nie uważacie, że zaistniała sytuacja mocno stronnicza?

taki sondaż 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może administrator z którym korespondowałeś w tej sprawie nie ma uprawnień do wszystkich poziomów lub brak usunięcia (togo co chciałeś) jest efektem błędu? (forum nie ma statusu biznesowego więc praca wszystkich administratorów jest "pro publico bono" a "opłaty" są tylko składką - zwrotem kosztów za serwery.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - gdzie tu sondaż?

Po drugie - dla Ciebie argumenty merytoryczne, a dla znających Regulamin dyskusja bez sensu i w niestosownym miejscu (stąd reakcje, o których napisałeś), bo uprawnionym miejscem ku temu jest Dział Pomoc.

Po trzecie - kolejny raz poruszasz temat, który winien znaleźć się w Dziale Pomoc.

I ostatnie - kolejny raz podważasz decyzje Administracji.

Nie ma dyskusji nt. zasad prowadzenia forum na forum, chyba, że Admin zadecyduje inaczej.

Pojawiając się tutaj zaakceptowałeś Regulamin, wypadałoby więc się jednak z nim zapoznać. 

Temat zamykam. 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, napisano:

mam tu na myśli sytuacje gdzie merytorycznie bez obrażania kogokolwiek prowadziłem dość krótka polemikę z adminem o tym co wolno a czego nie

Prowadziłeś tą polemikę w miejscu do tego nie przeznaczonym. Polemikę można prowadzić w dziale pomoc - uwagi dotyczące forum.

38 minut temu, napisano:

i kiedy już admin zamknął temat a ja się przyznałem, że przyjmuję panujące tu zasady i poprosiłem o usunięcie naszej wymiany argumentów gdyż temat na jakim było to poruszane miał charakter oczywiście erotyczny  nagle pojawiły sie pod moimi, zaznaczam jedynie argumentami, facepalmy od 3 dość aktywnych użytkowników.

"facepalm" to jedna z możliwych reakcji na post, więc nie wiem czemu się dziwisz że skoro jest możliwość takiej reakcji, i u kogoś swoimi wypowiedziami taką reakcję wywołujesz, to ktoś to okazuje przez wciśnięcie odpowiedniego przycisku.

38 minut temu, napisano:

Gdy zwróciłem uwagę, że takie zachowanie jest hejterskie i dość wyśmiewcze oraz dodałem, że ja w swojej polemice nikogo nie obrażałem a takie zachowanie nie licuje z tolerancją jaka tu panuje,  post o tym został usunięty natomiast nasza konwersacja z poniżającymi facepalmami pozostała. 

Zachowanie nie jest hejterskie. A post usunąłem ja osobiście, żeby nie ciągnąć dalej tematu, i żeby dać możliwość wygaszenia offtopowej dyskusji, bo ona szła po równi pochyłej w jednym kierunku - w kierunku umieszczenia Ciebie w grupie karnej, za notoryczne łamanie regulaminu. A bardzo mocno chciałem tego uniknąć.

38 minut temu, napisano:

Tak więc drodzy użytkownicy nie uważacie, że zaistniała sytuacja mocno stronnicza?

Tak , sytuacja jest mocno stronnicza. Stoimy po stronie regulaminu.

przypomnę tu jeszcze punkty regulaminu które zostały złamane:

2. Należy dobrze zapoznać się z tematyką działów. Tworzenie nadmiernej ilości treści nie dotyczących tematu danego forum, może spowodować usunięcie tych treści przez Moderatorów bez uprzedzenia Użytkowników o tym fakcie. W uzasadnionych przypadkach, funkcjonalność konta Użytkownika, może zostać ograniczona. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

7. Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania forum, można umieszczać wyłącznie w sekcji Pomoc, departament „Uwagi dotyczące Forum” lub „Propozycje nowych funkcji”. Zabrania się podejmowania tematów dotyczących funkcjonowania, budowy działów, nakładanych kar lub składek w działach tematycznych forum lub na Shoutbox, chyba że Administrator przedłożył temat do dyskusji na forum publicznym, na Shoutbox, lub udzielił zgody na taką publikację lub wypowiedzi. Niezastosowanie się do tego podpunktu, uprawnia Administrację do nałożenia kary w postaci ograniczenia funkcjonalności konta. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

10. Wszelkie skargi na Moderatorów, są przyjmowane tylko i wyłącznie w dziale Pomoc, departament „Uwagi dotyczące Moderatorów”. Administrator rozpatrzy wszystkie skargi, które zostały złożone jako prawidłowy i uzasadniony wniosek. Administrator oraz Moderatorzy nie przyjmują wniosków dotyczących żadnych działań za pomocą komunikacji prywatnej oraz jako tematy na publicznym forum. Wszystkie w ten sposób złożone zażalenia, mogą być usunięte bez odpowiedzi i zarówno Administrator jak i Moderatorzy, nie mają żadnego obowiązku odnosić się do tak złożonej skargi. Ponadto, zażalenia złożone w formie publicznego tematu na forum, lub jako wypowiedzi na Shoutbox, są traktowane jak naruszenie regulaminu forum, co uprawnia Administratora do ograniczenia funkcjonalności konta Użytkownika. W przypadku gdy funkcjonalność konta została ograniczona, w celu odblokowania pełnej funkcjonalności konta, Użytkownik musi wysłać zgłoszenie do Działu Pomoc, departament „Moje konto zostało ograniczone”. Administrator rozpatrzy wniosek w terminie 14 dni od daty wysłania wniosku.

Ten temat jest niestety również bardzo poważnym złamaniem regulaminu. Jednak z uwagi na to że to ze mną prowadziłeś polemikę, ostateczne rozstrzygnięcie pozostawię Administratorowi Głównemu.  

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli znajdzie się na forum podobny temat, wsadzę do pudła na sześć miesięcy. Teraz na zachętę, tylko dwa tygodnie. Pudła oczywiście. 

Reszty poruszać nie muszę. Wystarczająco dosadnie, wypowiedzieli się moi poprzednicy. 

Sem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.