Alternatywny wygląd - strona 4 - Wasze oczekiwania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Kind_of_Bear

Alternatywny wygląd

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, napisano:

Motywacją była chęć wyrwania się z marazmu w którym byłem w tamtym okresie. Ogień to był z dwiema innymi kobietami w moim życiu, a z tą po prostu było przyjemnie. Szukałem kontynuacji, bo byłem w takiej sytuacji życiowej i emocjonalnej, że wogóle był mi potrzebny kontakt z kimś nie tylko seksualny. Teraz jestem w zupełnie innej i obym nie musiał wracać do takiego stanu w jakim byłem wtedy.

Ale i tak skusiłbyś się wtedy na absolutnie  każdą bez wyjątku kobietę, która wyszłaby z podobną propozycją?

Lula.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze wiesz, że nie. Tak jak napisałem ta dziewczyna była dla mnie przeciętna, ale nie była jakąś szkaradą.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, napisano:

Dobrze wiesz, że nie. Tak jak napisałem ta dziewczyna była dla mnie przeciętna, ale nie była jakąś szkaradą.

A wyłączając wygląd?

Lula. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy że nie pluła na chodnik na przywitanie, nie pociągnęła z piersiówki i nie spytała się czy przywiozłem jakiś towar. Przepraszam ale chciałbym uciąć wątek tej konkretnej osoby, bo trochę czuje się nie fair wobec niej mimo, że nie widziałem jej od tamtego czasu i nie mam z nią absolutnie żadnego kontaktu. Dała mi trochę zapomnienia i przyjemności i chwała jej za to.

Zresztą sama napisałaś, że Twoi kochankowie nie byli idealni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, napisano:

Powiedzmy że nie pluła na chodnik na przywitanie, nie pociągnęła z piersiówki i nie spytała się czy przywiozłem jakiś towar. Przepraszam ale chciałbym uciąć wątek tej konkretnej osoby, bo trochę czuje się nie fair wobec niej mimo, że nie widziałem jej od tamtego czasu i nie mam z nią absolutnie żadnego kontaktu. Dała mi trochę zapomnienia i przyjemności i chwała jej za to.

Nie chodzi mi o tę konkretną osobę, ale po prostu drążę Twój tok podejmowania decyzji w kwestii wyboru kochanki :)

Lula.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdę powiedziawszy to od jakiegoś czasu mnie to kompletnie nie zajmuje i na szczęście obecnie nie jest mi żadna potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Prawdę powiedziawszy to od jakiegoś czasu mnie to kompletnie nie zajmuje i na szczęście obecnie nie jest mi żadna potrzebna.

Miałam na myśli Twe ogólne podejście, ale zostawmy już to ;) .

Lula.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja proszę o powrót do tematu tj "Alternatywnego wyglądu" a nie osobistych i ogólnych preferencji @cern przy wyborze kochanek

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.