Czy można kogoś zmienić? - strona 3 - Wasze oczekiwania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Monty_Python

Czy można kogoś zmienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę powyższy temat, to nie żona ma problem z inicjatywą. Kiedy ją okazuje - uważasz, że ma "kryzys wieku średniego" i jej odwala. Trudno jej się dziwić, że odechciało jej się wykazywać inwencją i zapałem. ;)

• Lubię 5
  • Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, napisano:

Biorąc pod uwagę powyższy temat, to nie żona ma problem z inicjatywą. Kiedy ją okazuje - uważasz, że ma "kryzys wieku średniego" i jej odwala. Trudno jej się dziwić, że odechciało jej się wykazywać inwencją i zapałem. 

Mogłaś zacytować mój ostatni post ,że było to spowodowane "przegrzaniem".Zasadniczo sprawa wyjaśniona,zamykam temat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przeczytałam, ale co ona usłyszała lub poczuła, zanim dowiedziała się (albo nie) o Twoim "przegrzaniu"?

Mnie przekonywać nie musisz, przekonaj ją. 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc.

We wszystkich sprawach jest taka zamknieta? Nigdy nie rozmawialiscie bez awantury o sprawach intymnych? Moze ona ma jakis powod dla ktorego nie chce powiedziec o swoich potrzebach🤔 Nie koniecznie jest wycofana? Duzo jest takich sytuacji ze pary nie nie rozmawiaja ze soba bo jedno obawia sie reakcji drugiego. Bo pozniej wymowki ,kłótnie. To Z takich rzeczy biorą sie podobne do waszej sytuacje.Jesli moge cos doradzic to: Zanim zdecydujesz sie na ostateczny krok pomysl czy sam jestes wporzadku,czy jestes osoba ktorej ona moze zaufac i czy otwarcie o wszystkim powiedziec

🤔? Sam dla wlasnego sumienia to zrób. Jestescie ze soba 20 lat a ty mowisz ze skoda pieniedzy i czasu na pomoc... Wybacz ale slabe to troche!!! Mysle ze dla samego siebie poszedlbym do jakiegos specjalisty. Zeby ktos spojrzał na cala sytuacje z boku i szczerze Wam powiedział co widzi i na co zwrocic uwage, co zmienic itd... Z drugiej strony to az mi sie wierzyc nie chca ze tyle lat w takich stosunkach wytrzymaliscie🤔🤔🤔

Nie bronie jej ani Ciebie nie potepiam.

Wyrazilem swoje zdanie. Pozdrawiam i życzę wszystkoego najlepszego...

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruda: ja napiszę krótko zmienić możesz TYLKO siebie,a za tą zmianą mogą się podziac inne zmiany tzn. Zmienić się może Ona ale niekoniecznie muszą. A czy jest sens nikt Ci tutaj nie powie bo sam to musisz ocenić. 

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.