Rogacz bull hotwife a może jednak swing - Swingersi - Cuckold Forum Skocz do zawartości
piotr_piotr

Rogacz bull hotwife a może jednak swing

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

takie pytanie od dawna w głowie mi gdzieś siedzi jaka Waszym zdaniem jest różnica pomiędzy swing a ZK a idąc dalej czy może swing i zk to to samo trochę .

Czy w swingu zawsze musi być symetria :)  ?

Czy relacja w której Ona czasami spotyka się sama a czasami spotykają się razem wszyscy to zk czy swing ?

Jakie jest Wasze zdanie ?

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprościej:

Swing- czerpanie przyjemności z seksu z różnymi osobami

ZK - czerpanie przyjemności ze spotkań i seksu partnera/partnerki z innymi osobami.

Jedno drugiego nie wyklucza a szufladkowanie samo w sobie jest słabe i pozbawione sensu.

Po dokładne i oficjalne określenia i rozwiniętą, usystematyzowaną terminologię swingu oraz zdrady kontrolowanej we wszelkich odmianach jednego i drugiego odsyłam do definicji stworzonych przez tęgie głowy odczuwające potrzebę klasyfikowania wszystkiego.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie daleki jestem od szufladkowania , definicji , określeń, nazw  tylko właśnie chodzi mi też o opinie innych

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opinie zwykle dotyczą rzeczy subiektywnych (preferencji, zdania na jakiś temat, poglądów) a Twoje pytania dotyczą jednak bardziej obiektywnych i określonych rzeczy (definicja ZK, Swingu, "technicznych" różnic między nimi). Chyba, że źle zrozumiałem Twoje pytania to proszę o doprecyzowanie o opinie dotyczące jakiego tematu dokładniej chodzi.

Przykład: Hulajnoga i rower. Pytanie "Czy wolicie rower czy hulajnogę?" jest pytaniem o opinie. Pytanie "Jakie są różnice między rowerem o hulajnogą?" jest pytaniem o definicje w którym mało jest miejsca na opinie i subiektywne zdanie ;) 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi nie o definicję tylko zdanie innych, opinie subiektywne , może nieprecyzyjnie się wyraziłem , chodzi o zupełnie subiektywne odczucia, nic mnie tak nie razi jak próba definiowania naszych niegrzecznych zabaw .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, napisano:

Chodziło mi nie o definicję tylko zdanie innych, opinie subiektywne

Ok. Sprecyzuj proszę więc o jakie opinie subiektywne (opinie na jaki temat) pytasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie czy Waszym zdaniem ZK to forma swingu , ewentualnie czym według Was jest sytuacja Ona , jej mąż i O, czasami się spotykają w 3 , czasami tylko Ona z Nim ?

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zdrada kontrolowana w trójkącie (z udziałem męża), bądź bez jego udziału.

Swing to jednak coś innego. 

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.