Hotka Pana Kepaso_ - Dział Powitań - Cuckold Forum Skocz do zawartości
hotqueen_

Hotka Pana Kepaso_

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem rogacze!

Dołączyłam do tego grona, za namową mojego faceta, który na tym forum jest już jakiś czas.`

Z racji tego, że ostatnio dorobiłam mu rogi, wpadłam tutaj na dłużej.
Oby było nam tutaj miło i przyjemnie. Pewnie trochę mi zajmie ogarnięcie tego wszystkiego, ale prędzej czy później 

nauczę poruszać się po tym zacnym forum. 

Do usłyszenia!

• Lubię 4
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Baw się dobrze, tak jak ostatnim razem :redevil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, hotqueen_ pisze:

Oby było nam tutaj miło i przyjemnie. Pewnie trochę mi zajmie ogarnięcie tego wszystkiego, ale prędzej czy później 

nauczę poruszać się po tym zacnym forum. 

Cześć,

Mnie jest już miło że się pojawiłaś.

Jak byś potrzebowała pomocy w ogarnięciu to conieco mogę wytłumaczyć:D

Pozdrawiam

Druh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witamy. Baw się tu dobrze i korzystaj do woli 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.