Białystok - Podlaskie - Cuckold Forum Skocz do zawartości
gregor

Białystok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

szukam chętnego Pana do podjęcia się ciężkiego zadania. Trzeba uwieść i zaciągnąć do łóżka moja żonę.

Żona wie ze mam takie fantazje, miała już kochanka ale jest niewylewna w tym temacie. 

Kobieta jest piękna, zgrabna i elegancka. 42 lata. Muszę przyznać ze wielu jej się nie podoba i w tej kwestii jest naprawdę wymagająca. Powiedziała mi ze ma ochotę na sex ale nie ze mną i dlatego pisze ten post. 

Zanim powiem gdzie pracuje itd. To niestety muszę zrobić kasting 😁😂 czyli przesyłające swoje zdjęcia abym mógł wybrać. Jeśli ktoś się wstydzi moze być bez twarzy, w ubraniach lub bez, jak wolicie ale pamiętajcie o jednym . Moja żona to elegancka i kulturalna kobieta.  Planuje jej nie mowić ale może się to jeszcze zmienić. Znam ja doskonale i wiem, że woli wiedzieć ze to nie było wyreżyserowane ale jeszcze tutaj kwestia do ustalenia. 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.