Witam wszystkich - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
ChiefCrazyHorse

Witam wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników. Znalazłem wasze forum wczoraj, dzisiaj jestem już między wami. Mam nadzieję, że będę żałował, że nie trafiłem tutaj wcześniej. :)

Zdjecie usunięte przez: Druh. Post powitalny to nie galeria.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy za powitanie ze społecznością ZKF. Ważne! - Pamiętaj o określeniu swojej Grupy Preferencji. Wyboru, możesz dokonać w tym miejscu. Dokonując wyboru pamiętaj, że określasz siebie a nie preferencje osoby poszukiwanej. Jeżeli posiadane przez Ciebie konto jest kontem VIP, wówczas nie możesz skorzystać z Systemu preferencji na czas trwania Twojej subskrypcji.

Wybór Grupy Preferencji, zgodnie z PKT 4 Regulaminu, jest czynnością obowiązkową dla Użytkowników, którzy posiadają konta podstawowe. Pamiętaj również o uzupełnieniu istotnych pól swojego profilu. Życzymy miłej zabawy!

,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj. 

51 minut temu, ChiefCrazyHorse pisze:

Mam nadzieję, że będę żałował, że nie trafiłem tutaj wcześniej. :)

Zabaluj tu i pokaż się w dyskusjach tak żebyśmy i my zaczęli żałować że dopiero teraz to trafiłeś ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj, witaj

Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż żałować, że się czegoś nie zrobiło.

Może to jest właśnie ten Twoj czas ;)

Zatem pokaż, pokaż jak brykasz, prychasz itp 😎😋

/Ona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, ChiefCrazyHorse pisze:

Do tego muszę znaleźć odpowiednie towarzystwo. 😜

To chyba jest najmniejszy problem prawda? 😋

/Ona. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.