Sex w trakcie miesiączki - strona 3 - Kobiecym Okiem - Cuckold Skocz do zawartości
rita

Sex w trakcie miesiączki

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Zouza pisze:

Podobnie sprawę odczuwam z miesiączką. 

W sensie, że jest Ciebie stymulantem w seksie ale poza nim i w sytuacji nierotycznej by Cię odrzucała ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Zouza pisze:

Konkretne odczucia daje tu kontekst sytuacyjny. 

Ale związany także z określonymi osobami. 

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Zouza pisze:

Konkretne odczucia daje tu kontekst sytuacyjny.

Mam podobnie. W sytuacji nieerotycznej zatamowałbym natychmiast krwotok czymś adekwatnym, w każdej innej nie miałbym zbędnych oporów by zaspokoić obupólną potrzebę.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy tu gadu gadu a ja się pyram-gdzie są te płaskie kubeczki????

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, rita pisze:

Wy tu gadu gadu a ja się pyram-gdzie są te płaskie kubeczki????

np. Ziggy Cup

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od pierwszego razu wprost uwielbiałam seks podczas miesiączki. Zawsze w tych dniach jestem podwójnie nakręcona i odkąd jestem ze @skrzatem nie odmawiam sobie wtedy klasycznego seksu. Tak mam też z moim przyjacielem. Jego  też jestem pewna.

Z nikim innym prócz nich dwóch nie uprawiałam do tej pory seksu podczas okresu.

A lubię to, bo orgazmy są w te dni jakby bardziej płynne i odprężające. Krócej trwa też miesiączka.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem ciekawy temat.

Z bliską osobą i/lub z osobą z którą jest chemia i „więcej niż coś” to seks w trakcie miesiączki jest dla mnie całkiem normalny, a nawet dodaje pikanterii, szczególnie wtedy, kiedy można poczuć emocje, pobudzenie i pożądanie kobiety.

@Surfinia, koniecznie trzeba to powtórzyć, już sobie nawet obliczyłem kiedy będzie można ;) 

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.