Z czym wracamy ze spotkań - strona 3 - Kobiecym Okiem - Cuckold Forum Skocz do zawartości
rita

Z czym wracamy ze spotkań

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, jennaro pisze:

A czy Ty pozwoliła byś na jego sex z inna kobietą? - myślę sobie, że jesli ty wymagasz akceptacji swoich zachowań, to takie same zachowania przysługują jemu., dodam wymagasz akceptacji pod groźbą odejścia.

Troszkę poczułem się wywołany do tablicy, więc jestem  :)

Wybacz @jennaro , że wybrałem tylko ten cytat z Twoich wypowiedzi, ale od tego zdania się "zaczęło".

Otóż:

Nie żyjemy w równouprawnionym związku, lecz odchylonym w pewnych aspektach w femdomową stronę. Więc założenie, że "jeśli Ona ma do czegoś prawo, to on też powinien" - jest błędne.

Jestem bardzo mocno monogamiczny i zwyczajnie nie chcę sypiać z innymi kobietami. Toteż problem nie istnieje.

Groźby i szantaż, których ktoś dociekliwy mógłby się doszukiwać w słowach @Dragonfly, nie są niczym innym jak zwykłym podejściem w relacjach nie związanych z cuckoldem. W końcu "prześpisz się z inną to się z tobą rozwiodę" jest zasadą częstą i zwyczajowo przyjętą. Czy można ją nazwać groźbą, bądź szantażem. Wiercąc usilnie pewnie tak ;).

Tak naprawdę sprawa jest prosta. Ja chcę by @Dragonfly sypiała z innymi, i Ona tego chce. Ja nie chcę sypiać z innymi, i Ona tego nie chce. Pod tym względem jesteśmy kompatybilni idealnie :)

Mam nadzieję, że udało mi się choć w części zaspokoić Twoją ciekawość.

Ale, co by nie było OT...

Nie wracam ze spotkań.

Tzn. po prostu na nich nie bywam. Nie, że siedzę tam do tej pory :->

Jednak skoro już się rozpisałem, to z czym Żona wraca ze spotkań..?

Z błyskiem w oku. Z uśmiechem. Z dziesiątkami nowych pomysłów. Z ciekawą historią. Z bajecznie zboczonymi fotkami. Z gigantycznym zieeewem z niewyspania.

I z reguły z ochotą na zapiekanki. Nie wiem... Nie pytajcie :facepalm:

• Lubię 10
  • Dziękuję 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:) spoko,  ja także lubię jak moja zona wraca z spotkania, no ale nie wiem czy tu mogę odpowiadać bo wichura mi wysłał zielony text. W każdym bądz razie juz Was rozumiem :) i pozdrawiam

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czym wracam?? (to z czym wracam nie oznacza że nie mam tego w domu u boku męża)

Wracam ze sspełnieniem,  dowartościowaniem, wielkim uśmiechem, wyczerpana śmiechem, błyskiem w oku, fantastycznym humorem, lekka, wyjątkowa,   iwszystkim co pozytywne  ;) . Ach rozmarzyłam się :) 

• Lubię 16
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, surfinia pisze:

Z czym wracam?? (to z czym wracam nie oznacza że nie mam tego w domu u boku męża)

Wracam ze sspełnieniem,  dowartościowaniem, wielkim uśmiechem, wyczerpana śmiechem, błyskiem w oku, fantastycznym humorem, lekka, wyjątkowa,   iwszystkim co pozytywne  ;) . Ach rozmarzyłam się :) 

Nakreśliłaś to bardzo subtelnie z odrobiną erotycznej nuty, sam bym tego lepiej nie ujął widząc moją kochaną małżonkę w tej samej sytuacji. O moich adekwatnych uczuciach nie wspomnę - nie ten wątek :)

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do tego co napisała tak pięknie Surfinia dodam zakwasy i otarcia różnej maści. :D

• Lubię 4
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim dobry nastrój i wspomnienia.

Często też zakwasy. Najczęściej w okolicach brzucha :D 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kac, zakwasy i bez kasy. 

A nie, zaraz.. z takich innych spotkań wracam najczęściej rozczochrany, chwilowo spełniony i podrapany na plecach.

Oczywiście z butelką wina i kwiatkiem skradzionym z ronda dla tej życiowo Najważniejszej.

• Lubię 5
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja żono po spotkaniu w czwartek miała wybroczyny na tyłku od klapsów kochanków po seksie z nim w aucie

70513772_648862665637134_8694196830075879424_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.