Zalana do pełna - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
Brunet z Krakowa

Zalana do pełna

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę żeby moją malutka blondyneczka Karolinka, puszczała się z moimi kolegami i ze swoimi byłymi.

Żeby wracała do domu zmęczona i zużyta. Żeby aż z niej kapało.

Tak, marzę o tym żeby obcy ziomkowie spuszczali się w mojej ślicznej dziewczynce. Tak, rżnij ją bez gumy i spuść się w mojej Karolince.

Kiedy już kilku moich kolegów po kolei Cię wyruchalo i zostawilo w Tobie swój ładunek, chce żebym mi kucnela nad twarzą kochanie.

Potem dociśnij cipkę do mojej twarzy, tak żebym mógł dokładnie Cię wylizać.

Tak Karolinko, od dzisiaj chcę wylizywac Cię za każdym razem.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grzecznie czekam w domu, kiedy Ty w środku nocy wracać z imprezy. 

Ślicznie wyglądasz, biały obcisły top i czarna mini, a pod spodem białe stringi i stanik.

- czekałeś na mnie kochanie? Jakie to słodkie

- tak Karolinko, jak się bawiłaś?

- było.. bardzo fajnie - powiedziała uśmiechając się Karolinka - może opowiem Ci wszystko dokładnie jeśli będziesz grzeczny..

- tak skarbie, proszę, opowiedz, co mam zrobić

- rozbierz się do naga i połóż na naszym małżeńskim łóżku na plecach, a ja zaraz przyjdę.

Zrobiłem jak kazała, a w tym czasie moja żona zdjęła bluzkę, spódniczkę i stanik, tak że była już tylko w stringach i usiadła okrakiem z moją głową między swoimi nogami.

- chcesz posłuchać jak twoja żonka się  dziś puszczała kochanie?

- tak, proszę. Bardzo mnie to podnieca...

- kręci Cię to, że masz taką łatwą laskę kochanie? Że wychodzę ubrana jak kurewka, kiedy ty zostajesz sam w domu? Wyobraź sobie te wszystkie spojrzenia, łapczywy wzrok wszystkich mężczyzn do okoła.

Widzisz jak na mnie patrzą ziomki w klubie kiedy idę przez parkiet. Wszyscy oglądają się za moim tyłeczkiem.

Kiedy zaczynam seksownie tańczyć dookoła mnie robi się tłoczno, a każdy chce być jak najbliżej mojej pupy.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.