Masaż dla mojej żonki - Rogate Fantazje - Cuckold Skocz do zawartości
Brunet z Krakowa

Masaż dla mojej żonki

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobrażam sobie, że moja śliczna dziewczyna idzie na masaż. Chwilę musiała mnie przekonywać kiedy mi o tym powiedziała, bo nie podobał mi się pomysł, że jakiś obcy facet będzie masował moją Karolinke.

Zgodziłemsię dopiero po zapewnieniu, że zapisze się na wizytę do kobiety.

Na miejscu okazuje się, że masażystka, do której była zapisana jest chora, ale akurat jest wolny jeden gabinet i pracownik, bo ktoś niespodziewanie odwołał wizytę.

Moja Karolinka zgadza się na zmianę masażysty i idzie do pokoju, który wskazała jej kobieta na recepcji.

W środku zastaje wysokiego, dobrze zbudowanego mężczyznę. Miał kruczoczarne włosy i niebieskie oczy, około 190 cm wzrostu i wysportowana, umięśniona sylwetka.

Karolince zawsze podobali się tacy faceci. Był nawet trochę podobny do jednego z jej byłych, co również nie uszło jej uwadze.

Jest trochę zaskoczona, ale on zaraz wyciąga rękę i mówi:

- Cześć, jestem Maciek.

- Hej, Karolina.

- Rozbierz się proszę Karolinko za parawanem tak, żebyś została w samych majtkach, możesz owinąć się ręcznikiem i zapraszam na stół.

Karolinka nabrała zaufania i zgodnie z poleceniem poszła się rozebrać i zawinięta w ręcznik położyła się na stole.

- super, teraz możemy zdjąć ten ręcznik, nie będzie nam już potrzebny - powiedział Maciek, delikatnie ścigając ręcznik z mojej narzeczonej, która leżała teraz na brzuchu.

W informacjach o wizycie wyczytałem, że skarżyłaś się głównie na ból karku oraz w dolnej części pleców. Zaczniemy więc od masażu całych pleców, później przejdziemy do mięśni karku i mięśni piersiowych, które jeśli są spięte również mogą powodować ból karku. Następnie przejdziemy do odcinka lędźwiowego kręgosłupa, co Ty na to?

- oddaję się całkowicie w Pana ręce - odpowiedziała Karolinka

- to mi się podoba! Poza tym, mów mi Maciek.

- Dobrze, w takim razie oddaje się w Twoje ręce Maćku ;)

Maciek zaczął masować delikatnie, a później coraz mocniej kark mojej dziewczyny, a kiedy już była trochę rozluźniona i oswojona z dotykiem jego obcych dłoni poprosił, żeby się obróciła.

- ale nie mam przecież ręcznika, odpowiedziała zawstydzona

- no niestety Karolinko, jeżeli naprawdę chcę Ci pomóc, muszę zająć się Twoimi mięśniami piersiowymi, więc nie może przeszkadzać mi w tym ręcznik.

- ok, skoro tak, to dobrze, powiedziała moja laska obracając sie

Karolinka widziała jak Maciek zawiesił wzrok na jej piersiach i spodobała jej się myśl, że taki przystojny facet patrzy się na jej cycuszki z podziwem. Wyobraziła sobie nawet jak byłoby przyjemnie gdyby mógł zająć się jej sutkami, co bardzo lubi, ale zaraz skarciła się w myślach za takie fantazje - przecież mam chłopaka! - prawie krzyknęła do siebie w myślach

Jeśli chodzi o jej biust to rzeczywiście było na co patrzeć, pełne i jędrne piersi w rozmiarze 75c z dość jasnymi, różowymi sutkami.

Kiedy Maciek już trochę ochłonął, zaczął polewać jej piersi olejkiem do masażu, nie żałował go, bo już po chwili całe cycuszki mojej narzeczonej były nim polane, aż błyszczały w świetle gabinetowych lamp.

Maciek zaczął delikatnie masować jej piersi, obie jednocześnie. Okrężnymi ruchami masował je od nasady aż prawie do samych sutków, ale zaraz przed nimi nagle się zatrzymywał i ten ruch zaczynał się od początku.

Po kilku takich razach, Karolinka wyraźnie się zarumieniła, zaczęła szybciej oddychać, a jej sutki zrobiły się twarde i ślicznie sterczały.

Maciek oczywiście to zauważył i z uśmiechem zapytał:

- chyba Ci się podoba, prawda?

- oj tak, czuję, że naprawdę zaczynam się relaksować, ale to jeszcze chyba nie to

- co masz na myśli Karolinko, mógłbym masować Cię mocniej, o to chodzi?

- możemy od tego zacząć, powiedziała moja suczka z figlarnym uśmiechem

Maciek zaczął mocno ściskać piersi mojej narzeczonej, a ona na prawdę zaczęła już głośno stękać.

Wtedy masażysta nagle przestał i kazał Karolince znowu odwrócić się na brzuszek. 

- ale jak to? - zapytała moja dziewczynka z wyraźnym zawodem - było mi naprawdę dobrze...

- spokojnie Karolinko, spokojnie.

Wszystko w swoim czasie, teraz czas na plecy.

Karolinka obróciła się niechętnie na brzuch.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś podobnego udało mi się zrealizować. Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy Karolinka się odwróciła masażysta zaczął mocno ściskać jej pośladki. Polał je olejkiem i intensywnie masował.

Karolinka rozchyliła szerzej nóżki, dając Maćkowi dostęp do swojej cipeczki, z czego on od razu chętnie skorzystał.

Zaczął teraz masować ogoloną cipeczkę mojej dziewczyny. Karolinka zaczęła najpierw głośniej i głębiej oddychać, a później już coraz mocniej jęczeć. Chciała więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.