czesc - strona 2 - Dział Powitań - Cuckold Skocz do zawartości
stanfor

czesc

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, stanfor pisze:

No chciałbym poznać kogoś takiego - kto wie że uległy facet to nie jest życiowa pizda :) 

Zacznij więc robić w tym kierunku jakieś sensowne kroki

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, stanfor pisze:

No chciałbym poznać kogoś takiego - kto wie że uległy facet to nie jest życiowa pizda :) 

Wiele osób wie o tym, że uległy mężczyzna nie oznacza zaraz życiowego niedołęgi. Ja z takim jestem w związku ponad 20lat. Ulega się konkretnej osobie, a nie całemu światu.

Napisałeś wcześniej, że poszukujesz kobiety Hot Wife. Pewnie zdążyłeś już zauważyć, że niestety nie Ty jeden. Dlatego szanse, by któraś kobieta Cię zechciała zależą od tego w jakim stopniu i pod jakim kątem dasz się tu poznać.

Życzę powodzenia.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto orze i sieje ten i coś zbierze ;)

• Lubię 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć @stanfor.

Mnie się udało, więc i Ty bądź dobrej myśli.

A póki co czytaj, pisz i daj się poznać. Na Forum to jedyna możliwość by zwiększyć swoje szanse.

Pozdrowienia od uległego dla uległego.

• Lubię 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.04.2019 o 19:16, stanfor pisze:

Ale jak zakładam już "zajęte"... :)

To nie zakładaj tylko przyłóż się do odrobienia zadania domowego :P

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale jak zakładam już "zajęte"... :)

powtórzę za @Modlishka

to wyjdź poza swoje wyobrażenia, wejdź w prawdziwe życie i próbuj

przecież codzienność to jest takie padnij, powstań a Ty już na etapie początkowym leżysz i ograniczasz się wyłącznie wyobrażeniem jakie one są, a jak fajne to pewnie zajęte....

i sam powielasz tymi słowy schemat myślowy 

jedno to preferencje seksualne a drugie to życie choćby zawodowe...

lepiej daj się poznać od strony merytorycznej ... to przyciąga fajne kobiety :)

• Lubię 5
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dzięki za tak ożywioną dyskusję :)

Miałem na myśli że nie wiem co na tym portalu oznacza Hotwife - czy to nazwa na kobiety ktore szukaja ze tak powiem "głównego" partnera czy takie ktore są juz np hajtnięte i szukają kochanków.

Poznaję sporo kobiet z tej drugiej grupy bo jednak praca w sektorze sztuki niejako ma to wpisane w zawód. Ale jak już chodzi o propozycję bycia hotką w stałym partnerstwie to wiele kobiet na tę propozycję wymięka. Oczywiście liczę na to że tutaj będzie na pewno odwrotnie :) haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.