Karolinka z moim bratem - Rogate fantazje - Cuckold Forum Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moja dziewczyna Karolinka ma 23 lata, jest śliczną blondyneczką o niebieskich oczach i długich, prostych włosach, do samej pupy. 165 cm wzrostu, ok 50 kg wagi i jędrna, wystająca pupa. Biust 75c.

Kiedys, podczas ostrych zabaw, Karolinka przyznała się, że leci na mojego przyjaciela, Tomka, który jest wysokim, dobrze zbudowanym brunetem. Mnie też to kręciło, więc często wracałem do tego tematu podczas wspólnych igraszek.

Ja: - podoba Ci się Tomek Karolinko?

Ona: - tak Kochanie, wiesz, że tak.

- a co Ci się w nim podoba, opowiedz mi, bardzo mnie to kręci.

- właśnie widzę...podoba mi sie w nim to, że jest taki męski i dobrze zbudowany, taki silny, tak mam mówić?

- tak suczko, proszę

- chcesz żebym mówiła o nim ostro i była bardzo niegrzeczna Kochanie?

- tak, suczko, proszę...

- pod jednym warunkiem, usiądę Ci na twarzy, będziesz mnie lizał kiedy będę to mówiła, a ja będę walić Ci ręką, co Ty na to?

- dobrze Kochanie, wszystko co powiesz, tylko proszę bądź niegrzeczną suczką jak kiedyś, na studiach.

Karolinka wstała, zdjęła czarne, koronkowe stringi i usiadła mi na twarzy w moim pokoju. W pokoju obok był jeszcze mój ojciec.

Zacząłem całować i lizać jej ogoloną cipeczke, wtedy ona zaczęła mruczeć i delikatnie ruszać biodrami.

Ja: - opowiedz mi jak się puszczalas na pierwszym roku kochanie, proszę

Karolinka: - kręci Cię to Kochanie, co? Podnieca Cię to, że miałeś taką niegrzeczną laske? Która puszczała się w kiblach w klubach z obcymi facetami?

- tak Skarbie, bardzo mnie to podnieca.

- właśnie widzę, robisz się coraz twardszy kiedy opowiadam.

- byłam wtedy na pierwszym roku, przyjechałam do dużego miasta od siebie z wiochy, gdzie został też mój ówczesny chłopak, którego miałam odwiedzać co weekend. 

Był piątek, jutro miałam wracać do chłopaka, więc postanowiłam się zabawić. Razem z Moniką, współlokatorką, zrobilysmy sobie biforek po którym uderzyliśmy na imprezę do jednego z modnych klubów.

Miałam na sobie czarną, krótką mini i krótki, bardzo obcisły biały top. Do tego Adidasy.

Tańczyłam na parkiecie z Moniką, do okoła pełno facetów, czuje na sobie ich spojrzenia. Wreszcie jeden podchodzi, przystojny, podoba mi się. 

Zaczynamy tańczyć, tańczę przed nim, tyłem do niego. On się przysuwa, czuje jak dotyka już kroczem mojej pupy, dociska jeszcze mocniej. Nie odsuwam się, zaczynam kręcić pupą po jego kroku. 

Poczułam jego kutasa, przez spodnie na moim tyłku, podoba mi się to. Już jest duży, a przecież jeszcze nie do końca twardy. Mam na niego ochotę, czuję jak robię się powoli wilgotna...

Cdn

• Lubię 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe co będzie dalej... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.