Portale erotyczne do poprawki :-) - strona 2 - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
explorer9999

Portale erotyczne do poprawki :-)

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.01.2019 o 15:57, explorer9999 pisze:

Testy psychologiczne to świetny pomysł! 🙂

A ja jestem w sumie ciekawa, jak brzmiały by pytania w takim teście... ;)

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.

a.  Nieuzupełnione profile, brak zdjęć, wyłącznie zdjęcia ornitologiczno-ginekologiczne, wiadomości jednosłowne bądź wulgarne, lub metoda kopiuj - wklej..

b. Spójne wymagania, ciekawe zdjęcia - artystyczne bądź oddające atmosferę chwili.

c. Staram się w miarę szybko odpisywać na sensowne wiadomości. Nie odpisuję na te z ppkt. a.

d. Z konta jednoosobowego raczej nie pisałam pierwsza. Z konta pary - bywa różnie.

e. Z jednoosobowego bywało, że po kilkadziesiąt dziennie. Na koncie pary teraz już raczej nie przekracza 20-30.  Wysyłam tylko, gdy mogę zaproponować konkretny termin.

f. Wiadomości, jak ppkt. a, odwoływanie spotkań czasem dzień przed, a czasem w dniu spotkania, lub brak jakiejkolwiek informacji, że kogoś nie będzie (ostatnie zazwyczaj w przypadku GB.

g. Wypadek samochodowy (i widziałam zdjęcie skasowanego auta), na GB po prostu panów zżera trema, strach.

h. Tak, byłam przygotowana na spotkanie i na chwilkę położyłam się na kanapie, a obudziłam się rano. :D

i. Zazwyczaj spotkanie na kawie.

2.

a. Zależy jak prowadzony jest portal i jaki standard oferuje.

b. Brak wymogu uzupełnienia profilu, niemożność edycji profilu.

c. Powiadomienia o wiadomościach.

3. 

Poprawienie strony technicznej.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu ‎05‎.‎01‎.‎2019 o 21:38, explorer9999 pisze:

np. na żadnym ze zdjęć nie widać piersi kobiety (tak, ich rozmiar i kształt mają dla mnie znaczenie 🙂 )

U mnie praktycznie na żadnym nie widać, moje piersi są nietykalne, więc po cóż robić "smaka" ;)

W dniu ‎05‎.‎01‎.‎2019 o 21:38, explorer9999 pisze:

Pierwszą rzeczą, jaką bym wprowadził to system ocen, jak na Allegro. Ktoś nie przyszedł na spotkanie – negatyw, przyszedł – kciuk w górę. 

Wprowadziłbym też skuteczniejszą weryfikację użytkowników (czyli, że osoba na zdjęciu i w realu wygląda tak samo,

Taki system stworzyłby wiele nadużyć - nie chcę się z kimś umówić  i sruuuu mi negatyw.

Ludzie się zmieniają - chudną, tyją, zmieniają fryzury, czy wreszcie starzeją, a zdjęcia czasem są latami. ;)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.