Moje oczekiwania wobec rogaczącej mnie żony! - strona 25 - Wasze oczekiwania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
rogaczzwyboru

Moje oczekiwania wobec rogaczącej mnie żony!

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Druh. pisze:

Może o tym gdzie będą się znajdować tematy będzie decydować administracja??

Może. A może szanując rozmowcę mogę zasugerować miejsce gdzie temat spptkałby sie z większym gronem rozmówców rozumiejących jego podejście? Od razu uznałeś to za atak personalny na adminów? Gdzież :D

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, skrzat pisze:

No ale przecież nie będę im psuł zabawy.

Tylko zrozum, że Ty swoim telefonem nie zepsujesz zabawy, właśnie dlatego że jesteś WAŻNY. I skoro potrzebujesz tego kontaktu to masz do niego takie samo prawo jak kobieta to zapomnienia się w chwili uniesień. 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie dla wszystkich uczestników którzy tu się wypowiedzieli a mianowicie czyje są tu wypisane oczekiwania? Jakby ktoś nie umiał czytać ze zrozumieniem to dla niedowidzącym piszę

SĄ TO MOJE I TYLKO MOJE OCZEKIWANIA WOBEC ROGACZĄCEJ MNIE ŻONY! 

Są jeszcze jakieś niedomówienia?

Jeśli ktoś ma inne oczekiwania to proszę o założenie własnego oczekiwania!

Mam prawo mieć swoje oczekiwania wobec mojej żony a czy one są spełnione wystarczy poczytać zamieszczane relacje w historiach prawdziwych.

• Facepalm 3
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, rogaczzwyboru pisze:

TO MOJE I TYLKO MOJE OCZEKIWANIA WOBEC ROGACZĄCEJ MNIE ŻONY! 

to sobie na blogu je opisz

założyłeś temat a ten jest dostępny dla wszystkich - tak to jest z TEMATAMI na forum dyskusyjnym

edit: mało tego, zakładając temat, nie doprecyzowałeś dlaczego się tymi oczekiwaniami dzielisz i o czym chcesz rozmawiać w związku z ich zaprezentowaniem  to i temat popłynął swobodnie, tak jak Ty zostałeś odczytany.... tak to się dzieje w wielu miejscach tutaj... 

• Lubię 6
  • Smutny 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, iko pisze:

Tylko zrozum, że Ty swoim telefonem nie zepsujesz zabawy, właśnie dlatego że jesteś WAŻNY. I skoro potrzebujesz tego kontaktu to masz do niego takie samo prawo jak kobieta to zapomnienia się w chwili uniesień.

Oj myślę, że niejedną zabawę bym popsuł telefonem w nieodpowiedniej chwili. Z resztą wolę nie nadużywać tego prawa.

• Lubię 5
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, skrzat pisze:

Oj myślę, że niejedną zabawę bym popsuł telefonem w nieodpowiedniej chwili. Z resztą wolę nie nadużywać tego prawa.

Mówimy zatem o prawach, warunkach, wcześniej ustalonych. Jest zabawa, ale można się spodziewać telefonu. I telefon ten należy odebrać. Jak byś się czuł po kilku nieodebranych? Pewnie pożałowałbyś że w ogóle zadzwoniłeś, w dalszej konsekwencji, że się w ogóle zgodziłeś. 

Każdy ma swoje widzimisia i warunki. Daleki jestem by bronić Autora wątku, którego sposoby, jak też artykułowanie potrzeb "zachowania żony" to nie moja bajka. Ale, to też są oczekiwania "względem". 

• Lubię 4
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę kurz opadł, a emocje zostały w znacznym stopniu opanowane. I dobrze, wątek nie jest po by czynić personalne wycieczki i  obrażać rozmówców. 

Kolega założył ten wątek, napisał co uważał, można się z tym zgodzić lub nie, ale można podyskutować.

Padło nawet stwierdzenie wobec Zouzy, że pisze jako moderator, chociaż czcionka nie była koloru zielonego. Oświadczam, że mam status BULL, a chciałbym się wypowiedzieć jako ta część bulla, zwana rogaczem :)  Swoją drogą może ile w bullu rogacza to jakiś temat na osobny temat? :-> 

BTW, kiedy rozpoczynaliśmy naszą przygodę, to jak u większości były rozmowy, itp, wiecie jak to jest. Były i oczekiwania, rzecz jasna. To przećwiczone właśnie w dyskusjach. To teoria, a potem praktyka.  Ale najważniejsze jest szanować się wzajemnie i spełniać wzajemne oczekiwania, bo obie strony mają czuć satysfakcję, nawet jeśli nie wszystkie oczekiwania są do spełnienia. Dla każdego oznaczać to może co innego i każdy się realizuje na swój sposób. Jeśli koledze, który wątek założył i Jego żonie tak odpowiada, to nie mnie to oceniać.  To IM ma być dobrze. O kochanku nawet nie wspominam, bo to rzecz jasna, w końcu to nie jest wibrator. 

Życzę wszystkim spełnienia i wzajemnego poszanowania odrębności. 

• Lubię 5
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.