Skocz do zawartości
kepaso_

Licznik seksualnych partnerów - zwracacie na to uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, napisano:

Jak oralnie pieścić kobietę w zabezpieczeniu? 

Wiem, ze są jakieś sposoby, ale kto to w ogóle stosuje?

Są kobiece prezerwatywy. @rita kiedyś testowała z koleżanką i opisywała na forum doświadczenia. Dla mnie jest to całkowicie nie funkcyjne i zabiera 100% doznań.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, napisano:

I jak czesto kobiety robią loda w gumie? Szczerze? 

Chcesz populację kobiet wyciąć? Jak  coś ma nie tak na dole, wsadzisz co wsadzisz w ubranku, potem to co zebrałeś dasz jej od góry i dobijesz ;)

Nie ma dla was kobiety ratunku :) Z której strony, w którą stronę to zawsze coś.
Tak może z sarkazmem, ale też i z troską.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, napisano:

Nie ma dla was kobiety ratunku :) Z której strony, w którą stronę to zawsze coś.

Dla Was mężczyzn też nie ma :P .

Toteż albo minimalizujemy ryzyko i jesteśmy świadomi pewnych zagrożeń nie do uniknięcia, albo zachowujemy totalną wstrzemięźliwość, ot co.

Lula. 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 30.10.2019 o 10:19, napisano:

Jak oralnie pieścić kobietę w zabezpieczeniu? 

Wiem, ze są jakieś sposoby, ale kto to w ogóle stosuje? I jak czesto kobiety robią loda w gumie? Szczerze?

Już gdzieś pisałam, że seks oralny (w obie strony) uprawiam tylko z bliskimi mi mężczyznami. Z innymi po prostu nie mam na to ochoty. Dlatego i minetka i lodzik kompletnie odpadają. Oczywiście zdarzają się ustępstwa od tej reguły, bo np. dochodzący kolega miał apetycznie wyglądający sprzęt. W takich przypadkach nigdy nie zdarzyło mi się wziąć do buzi bez prezerwatywy. Po prostu blokada tkwiąca w mej głowie jest bardzo silna. Poza tym ja lubię zapach lateksu - takie zboczenie 8-).  Ale do klasycznej minetki wtedy nigdy nie dopuszczam. 

A z kobietami potrafię to obejść. Lubię być pieszczona przez jakiś materiał - nawet lateks. To daje o wiele lepsze doznania niż to bezpośrednie "lizanie". Moje kochanki też nigdy na to nie narzekały. Bo ja wolę bawić się wewnętrzną stroną ud, pachwinami, wszystkim dookoła, bo to buduje mega podniecenie i zwiększa czułość na dotyk samej cipki i pochwy. Potem w ruch idą zabawki 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Dragonfly na swój sposób zazdroszczę Ci, że tak masz. To wiele ułatwia w kwestiach bezpieczeństwa, w sposób bardzo naturalny dla Ciebie. A ja tak uwielbiam taplać się w wydzielinach... :unsure:

Lula.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.11.2018 o 17:37, napisano:

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz nieszczęśliwie trafić na idiotę, który ma HIV i z premedytacją nim zaraża?

Takie coś jest karane. Jakiś czas temu była nawet afera z tym związaną. 

Jeśli o mnie chodzi nigdy nie dopuściłem do seksu bez prezerwatywy z osobami które krótko znam. Jedynie ze stałymi partnerkami uprawiałem seks bez gumy. Dodatkowo regularnie się badam. 

Z doświadczenia wiem że nia ma co tak panikować aż tak dużo zarażonych w Polsce nie ma, oczywiście ryzyko jest zawsze ale nie przesadzajmy. A jeśli coś lub ktoś wzbudza wątpliwości to lepiej zrezygnować ze spotkania. 

Proponuję tez informacje w Internecie nt: zakażeń zwłaszcza HIV traktować z przymrużeniem oka, moim zdaniem lepiej skorzystać z pomocy specjalistów z telefonu zaufania. Oni bardziej pomogą niż Internet

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, napisano:

A jeśli coś lub ktoś wzbudza wątpliwości to lepiej zrezygnować ze spotkania. 

Nikt nie ma na czole wypisane, że jest nosicielem HIV, czy jakiejkolwiek choroby wenerycznej. 

Internet też może być przydatny, np. https://aids.gov.pl/

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, napisano:

Nikt nie ma na czole wypisane, że jest nosicielem HIV, czy jakiejkolwiek choroby wenerycznej. 

Internet też może być przydatny, np. https://aids.gov.pl/

I tu byś się zdziwiła. Pewne organy mają informacje i dane osób zarażonych i nie koniecznie tylko służba zdrowia

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może. Tylko co te "pewne organy" mogą dać przeciętnemu Kowalskiemu, który chce skoczyć w bok? 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, napisano:

Być może. Tylko co te "pewne organy" mogą dać przeciętnemu Kowalskiemu, który chce skoczyć w bok? 

Np. To że mają większą możliwość wyłapania czy ktoś przypadkiem nie zaraża innych z premedytacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu. Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, śledzących plików cookies oraz jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Pamiętaj że wyłączenie obsługi cookies, może uniemożliwić Ci prawidłowe przeglądanie, oraz logowanie do witryny.

Kontakt & Media

Możesz skontaktować się z Administratorem Głównym Serwisu, korzystając z formularza kontaktowego. Pamiętaj aby wybrać Dział Zgłoszeniowy, który odpowiada poruszanym zagadnieniom. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Jeżeli jesteś dziennikarzem, musisz uzyskać zgodę Administratora Głównego na prowadzenie wszelkiej działalności a w szczególności rekrutacji o charakterze komercyjnym. Działanie i ogłaszanie się bez zgody, jest równoznaczne z usunięciem ze społeczności.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.