Skocz do zawartości
kepaso_

Licznik seksualnych partnerów - zwracacie na to uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Kepaso, miło, że myślisz o zdrowiu partnerki i swoim.  To się chwali.

Rada tutaj może być jedna - szklanka zimnej wody... zamiast. ;)

Nic innego nie da Ci pewności bliskiej 100%. 

A już sprawdzenie ilu kto miał partnerów seksualnych graniczy z cudem. 

Tylko niektórzy lubią się łudzić ;)

• Lubię 7
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, kepaso_ pisze:

ciekawi mnie jak podchodzą do tego inni użytkownicy forum

Toż wrzuciłem Ci dwa całe tematy o tym jak podchodzą... :facepalm:

• Lubię 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Wichura pisze:

Toż wrzuciłem Ci dwa całe tematy o tym jak podchodzą... :facepalm:

Wrzuciłeś po tym, jak stworzyłem temat - więc skoro on już jest, to chyba można go użyć do dyskusji? Przed stworzeniem zrobiłem research pod hasłem HIV. Wyszukiwarka wyrzuciła dokładnie tyle co poniżej. Być moze powinienem to zrobić lepiej, ale czasu już nie cofnę.

ACE58C1F-E72E-43E7-97C5-6A419CF68DC4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, kepaso_ pisze:

Wrzuciłeś po tym, jak stworzyłem temat - więc skoro on już jest, to chyba można go użyć do dyskusji?

wrzucił Ci, bo właśnie być może założył że nie znalazłeś owych dyskusji - tak  sobie często podajemy tematy... zamiast po raz pięćtysięcydwunastyraz odkrywać odkryte, przemielone 

podrzucanie tematów należy rozumieć jako pozytywny gest....

a gdybyś nieco znał regulamin to byś wiedział, że bardzo źle widziane jest dublowanie wartościowych tematów a do takich właśnie można zaliczyć bezpieczeństwo w kontaktach seksualnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, iko pisze:

wrzucił Ci, bo właśnie być może założył że nie znalazłeś owych dyskusji - tak  sobie często podajemy tematy... zamiast po raz pięćtysięcydwunastyraz odkrywać odkryte, przemielone 

podrzucanie tematów należy rozumieć jako pozytywny gest...

a gdybyś nieco znał regulamin to byś wiedział, że bardzo źle widziane jest dublowanie wartościowych tematów a do takich właśnie można zaliczyć bezpieczeństwo w kontaktach seksualnych

Nigdzie nie twierdzę, że podrzucenie tematów jest czymś złym, nie wiem skąd taka sugestia. Doceniam ten gest i to miłe, bo sobie teraz czytam zarówno jeden jak i drugi. Jeżeli więc uważacie, że to dublowanie (a w szczególności) moderator, niech przekaże temat do kosza ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, kepaso_ pisze:

Wrzuciłeś po tym, jak stworzyłem temat - więc skoro on już jest, to chyba można go użyć do dyskusji? Przed stworzeniem zrobiłem research pod hasłem HIV. Wyszukiwarka wyrzuciła dokładnie tyle co poniżej. Być moze powinienem to zrobić lepiej, ale czasu już nie cofnę.

ACE58C1F-E72E-43E7-97C5-6A419CF68DC4.png

Aaa czyli jak założyłes już nowy to wszyscy mają wejść i napisać jeszcze raz to co tam? :facepalm:

Edit: dodam jeszcze że jeżeli łączysz bezpieczeństwo z "przebiegiem" to odpuść ZK lub szukajcie prawiczków. Bo spotykając się z przeciętnym bullem z forum łapiesz pulę osób o wartości trzy lub czterocyfrowej (a jak któryś z kochanków jego żony lub wcześniejszych kochanków jego kochanek wyskoczył kiedyś na dziwki to...). Gdyby to tak działało bylibyśmy najbardziej pozarażaną społecznością w kraju. A nie jesteśmy ;)

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kepaso_ pisze:

Nie spodziewałem się, że temat wywoła tyle emocji. Oczywiste jest, że ciężko to zweryfikować, stąd ten temat - ciekawi mnie jak podchodzą do tego inni użytkownicy forum. Reakcja jest tym bardziej dziwna dla mnie, że tematyka jest tutaj bardzo szeroka i otwarta, więc nie przypuszczałem że zapytanie kogoś o kwestie bezpieczeństwa / higieny podczas stosunku z często nowo - poznanymi ludźmi będzie włożeniem kija w mrowisko i to aż tak głęboko.

Jak już @Wichura wspomniał, temat bezpieczeństwa był już tu nie raz rozpatrywany, ale jest na tyle ważny, że można go wałkować w nieskończoność. Szczególnie, gdy pojawiają się nowe głosy jak Twój, prezentujące w moim odczuciu absurdalny punkt widzenia.

Chcesz zapytać potencjalnego kochanka swojej żony ile dotąd miał partnerek seksualnych i na podstawie odpowiedzi (prawdziwej lub nie) budować zaufanie do niego. Ok.

Zapytaj go w takim razie również o to, czy jest zarażony wirusem HIV. Tak, zapytaj go o to wprost.

Czy zdajesz sobie sprawę, że możesz nieszczęśliwie trafić na idiotę, który ma HIV i z premedytacją nim zaraża? Może nawet dostarczyć Tobie sfałszowane wyniki badań, jeśli o nie spytasz. Już nie wspominając o tym, że na Twoje naiwne pytanie "czy jesteś nosicielem HIV" odpowie: "ależ oczywiście, że nie!". Ba, może jeszcze doda, że jest bezpłodny i ma uczulenie na prezerwatywy! I że tak rozkosznie będzie mu spuścić się wewnątrz Twojej żony...

Przykład ekstremalny, ale może w końcu on zobrazuje Ci, jak ważna jest zasada ograniczonego zaufania, gdy decydujecie się na seks z kimś trzecim.

Znajdźcie sympatycznego mężczyznę, którego Twoja żona po prostu będzie pożądać. Bawcie się w gumce, a po miesiącu od zabawy zafunduj żonie profilaktyczny pakiet badań. Taka jest moja rada na rozsądne rozwiązanie kwestii bezpieczeństwa.

Lula.

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ameryki nie odkryję powtarzając po przedmówcach - założenie, że ryzyko rośnie wraz z ilością partnerów jest błędne. Ryzyko jest na stałym poziomie niezależnie od ilości. 

A już w temacie liczenia... Kiedyś próbowałam to policzyć, ale się poddałam. To było kilka lat temu. Teraz ta liczba jest dwu albo nawet trzykrotnie wyższa, więc mnożąc dużo razy dużo do potęgi wychodzi... bardzo, bardzo dużo :D 

Trochę jak z tego kawałku:

- Kochanie powiesz mi ilu miałaś przede mną? 

- Hmm... 23, a co?

- 23?!

- a nie, sorry... 30, przypomniała mi się jedna akcja.

P. S.

Ostatnie badania wskazują na fakt, że jestem zdrowa jak ryba. 

• Lubię 2
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! 

Pisze Kris ta brzydsza połówka;p

Chciałbym wtrącić tu swoje "pięć groszy". 

Z racji iż ja, wraz z Ann jesteśmy na początku swojej drogi w świecie ZK. I Również wałkowałem ten problem dość wnikliwie, chciałbym Ci przedstawić do jakich wniosków osobiście doszedłem...

Wyszukiwarka działa dobrze, tylko czasem trzeba zmienić frazę na inną lub zamienić słowo by wyskoczyło to czego szukasz:) 

Praktycznie podchodząc do każdego zagadnienia poruszanego na forum, wynika że trzeba się kierować zdrowym rozsądkiem i często wylewać na siebie kubeł zimnej wody, by ochłonąć i na spokojnie przeanalizować  swoje poczynania. 

Ale nie zawsze się da, bo jak się już przekonałem, nasza "zwierzęca" natura czasem wyłącza nam myślenie i podniecenie bierze górę. I wtedy głównie dochodzi do tak zwanych spontanów:)  albo błędów których żałujemy.

Liczniki czy przebiegi, jak to określiłeś nie mają znaczenia! Najmniejszego sensu czy poparcia w rachunkach prawdopodobieństwa czy szczęściu. Może by miało gdybyś uprawiał seks w grupie 100 osób i wiedział byś że dwie z nich mają hiv, a ty byś miał się kochać z trzydziestoma z nich. Wtedy taki rachunek miał by sens?

Moja żona nie toleruje prezerwatyw! Nie lubi ich i koniec. (p.s. kocham ją za to?)

Aleeee...

Przy spotkaniu z kochankiem, będzie on ich używał bezapelacyjnie bez względu na wyniki badań! Dlaczego?

Otóż jak dowiedziałem się z tego forum, hiv może wyjść w badaniach od dnia zarażenia do 6 miesięcy! I co zrobisz jak gościu zaraził się miesiąc wcześniej,  a w badaniach jest ok?

A po kilku miesiącach niemiła wiadomość:(

Pamiętam głośny przykład kobiety zarażonej wirusem hiv która celowo, zarażała niewiernych mężczyzn! Bo była zła na całą rasę męską, że dostała go w prezencie od innego mężczyzny czy nawet swojego niewiernego męża! Pamiętam chłopów którzy z płaczem mówili, że to był ich pierwszy raz kiedy dopuścili się zdrady!!! 

Dlatego przetestowaliśmy kilka rodzajów prezerwatyw, w celu poszukania tych które by jej najbardziej odpowiadały i nie wydzielały swoistego zapachu.  (btw. nie wiedziałem że tyle tego jest:shock: przez 10 lat troszkę się zmieniło w tej materii:lach:) Nawet rozważaliśmy zakup ultra drogich gumek za 70zł  5-6szt. tylko.  Ale znalazły się inne od popularnych w drogeriach producentów.

I na spotkanie z kochankiem będziemy zabierać tylko nasze gumki, by mieć pewność, że nie są przekute szpilką czy przeterminowane:) 

Badania!

Jak wyżej... Nie masz pewność, ale minimalizuj zagrożenie jak się da. 

Ja wymyśliłem sobie że badania z ewentualnym kandydatem, będą przeprowadzane w wybranej przeze mnie przychodni, wspólnie tego samego dnia. I wyniki tych badań będziemy również odbierać razem i wymieniać się nimi przy okienku. Po to by ustrzec się przed ich fabrykacją czy podrobieniem. Jak będzie z tym problem, trudno. Będziemy szukać dalej. Wymaga to pełnej transparentności z obu stron,  zdaję sobie z tego sprawę i akceptuję. 

Wiadomo, po kilku, kilkunastu spotkaniach. Poznania tej osoby i nabrania do niej zaufani, gumki pójdą w kąt:)

Inaczej ma się sprawa do ludzi, aktywnie uczestniczących w życiu forum.  Czytam, przeglądam i zapamiętuje mimowolnie, osoby udzielające się na nim.  I zakładam że jak miało by dojść do spotkania z którąś z tych osób czy par. Czy to na "zlocie" czy prywatnie. Badania nie będą, (przynajmniej po mojej stronie) wymagane. A wystarczy tylko prezerwatywa.  Dlaczego? 

Bo widzę ich wypowiedzi, jakie mają zdanie na różne tematy i czy się pokrywają z moimi. Widzę że o siebie dbają jak i dbają o bezpieczeństwo swoje i partnerów i nie widzę szczególnej potrzeby weryfikowania tego. 

Zasada ograniczonego zaufania jest tu kluczowa. I to Ty jako mąż masz o to dbać w szczególności i tego pilnować. Bo mózg, wyłącza się pod wpływem emocji u obojga płci:)

• Lubię 7
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Licznik... do tej pory kojarzyl mi sie z licznikiem w aucie :D

Jesli chodzi o to co w temacie to ja tu nie mam licznika i nigdy bym sie nie pokusil zapytac partnerki o Jej licznik, no bez jaj, to nie moja sprawa jest... albo mam chec spedzic mile chwile, albo moge spieprzyc sytuacje pytaniem. Rowniez dziala to w druga strone, nie wyobrazam sobie takiego pytania w moja strone. 

Dlaczego bym sie nie zapytal? Poniewaz jak pisalem wyzej moglbym zwalic sytuacje a i tak zadnej pewnosci, ze dostane odpowiedz, do tego jak najbardziej prawdziwa.

Przechodzac dalej w temat, zakladajac wieksza zazylosc miedzy kochankami, jakies tam gadki o tym i owym, moze pasc takie pytanie w sensie nieco zartobliwym... to troche zmienia postac rzeczy, mysle, ze bym na ten temat porozmawial,...

Co do bezpieczenstwa poprzez licznik kochanek/kochankow... mozna byc z wieloma partnerami bez konsekwencji zdrowotnych, a i mozna trafic za pierwszym razem na osobe czym zarazona...

Ale ok, zalozmy monogamie partnerska... i sie okazuje, ze jedna strona "idzie na bok?, druga nic nie wie... a sie okaze, ze ten ktos byl czyms zarazony... 

Mimo wszystko podejmujemy pewne ryzyko, wiec albo zabawa z odrobina (najlepiej  jak najbardziej zblizona do 0) niepewnosci albo wstrzemiezliwosc i nie podejmowanie zadnych, ale to zadnych w sensie doslownym kontaktow seksualnych. 

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.