Skocz do zawartości
kepaso_

Licznik seksualnych partnerów - zwracacie na to uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Sailor&Lula napisał:

Moją ogólną listą rządzi chronologia. Ranking to zupełnie inna kwestia.

U mnie tak samo. Chronologia.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak ktoś kocha siebie i to daje mu emocje i orgazmy - też należy liczyć ;)

Podejrzewam, że zabezpieczenia liche wtedy, więc i ryzyko spore ;)

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie wracając do tematu to w profilu jest zakładka "doświadczenie" - dokładnej liczy dodać tam się nie da, ale właśnie wyszłam z założenia, że o ilość partnerów może chodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@MaryRose "Doświadczenie" to niekoniecznie liczba kochanków. Może to być też liczba samych spotkań. Można spotykać się 100 i więcej razy z jedną osobą. Dla mnie to też spore doświadczenie. 

• Lubię 1
  • Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Dragonfly napisał:

Może to być też liczba samych spotkań.

No wiem, wiem, ale jako że nie jest to doprecyzowane to tak mi się to kojarzy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.02.2020 o 12:18, Dragonfly napisał:

@MaryRose "Doświadczenie" to niekoniecznie liczba kochanków. Może to być też liczba samych spotkań. Można spotykać się 100 i więcej razy z jedną osobą. Dla mnie to też spore doświadczenie. 

Tak jak mówi Dragonfly. W polu "Doświadczenie" chodzi o ilość spotkań w klimacie. Nie chodzi rzecz jasna o spotkania wyłącznie z cuckoldplace. 

• Lubię 4
  • Dziękuję 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cuckoldplace Poland © 2007 - 2020

Jesteśmy szanującym się forum, istniejemy od 2007 roku. Słyniemy z dużych oraz udanych imprez zlotowych. Cenimy sobie spokój oraz kulturę wypowiedzi. Regulamin naszej społeczności, nie jest jedynie martwym zapisem, Użytkownicy stosują się do zapisów regulaminu.

Cookies

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Polityka Wewnętrzna

Nasze Forum jest całkowicie wolne od reklam, jest na bieżąco monitorowane oraz moderowane w sposób profesjonalny przez ekipę zarządzającą. Potrzebujesz więcej informacji? Odwiedź nasz Przewodnik. Jednocześnie przypominamy, że nie przyjmujemy reklamodawców. Dziękujemy za wizytę i do zobaczenia!

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.