Kutas i jego odsłony w galeriach - strona 4 - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
iko

Kutas i jego odsłony w galeriach

czy oglądasz galerie z ornitologią męską?  

34 użytkowników zagłosowało

1. Czy oglądasz galerie z ornitologią męską?

• K tak, zawsze (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      0
    • K nie, nigdy (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      1
    • K czasami (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      13
    • M tak, zawsze (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      4
    • M nie, nigdy (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      5
    • M czasami (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      11
  2. Czy kiedykolwiek uroda ptaka na zdjęciu sprawiła, że jako pierwsza/pierwszy odezwałaś/odezwałeś się do danej osoby?

• K tak
      1
    • K nie
      13
    • M tak
      4
    • M nie
      16
  3. Czy uroda penisa (kształt, rozmiar, etc…) ma dla Ciebie kluczowe znaczenie w relacjach erotycznych?

• K tak (jeśli chcesz, dopowiedz czego konkretnie potrzebujesz, szukasz)
      1
    • K nie
      13
    • M tak (jeśli chcesz, dopowiedz czego konkretnie potrzebujesz, szukasz)
      6
    • M nie
      14
  4. Jak myślisz, dlaczego mężczyźni od razu wyskakują z ptakiem, co nimi kieruje? (ponieważ nie mam pomysłu co może kierować, wstawiłam cokolwiek bo ankieta wymusza wstawienie minimum dwóch opcji wyboru)

• K atawizm (tj. jego uroda jest symbolem męskości)
      7
    • M atawizm (tj. jego uroda jest symbolem męskości)
      11
    • K inne? jakie? (bardzo mi zależy na szerszych wypowiedziach w temacie)
      7
    • M inne? jakie? (bardzo mi zależy na szerszych wypowiedziach w temacie)
      9

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Adalbert pisze:

Może Administrator/Administratorzy tego forum powinni

Nikt Cię nie zlinczuje, nie schlebiaj sobie :) Jak sądzę masz tam zwoje w głowie które powodują że myślisz, to powinieneś wiedzieć o tym o czym trąbię tu od dwóch miesięcy. Jeśli da się coś zrobić, to ludzie będą to robić. Zawsze. Aby uniemożliwić wysyłanie określonych zdjęć, musiałbym zabronić w ogóle publikowania zdjęć oraz jakichkolwiek załączników. A raczej UNIEMOŻLIWIĆ ich publikowanie, bo "zabronić" to zbyt mało, gdyby mimo zakazu DAŁO się to zrobić. Zakaz, dotrze tylko do jednego zwoju, a reszta zwojów nie odczyta zakazu. Wtedy byś nie miał co komentować. Komentuj sobie na zdrowie, kutasy, szpary z bliska pokazywane. Poczuj się wolny w swej wolności wyboru :) Tutaj jest mowa o czymś zupełnie innym, a mianowicie o tym jak się to postrzega, a nie jak tego zakazać, bo to nie jest ani twoja, ani Użytkowników sprawa jak tutaj czegoś zakazać. Jest też tutaj dyskusja o tym, że się znajduje w swojej własnej skrzynce wiadomości prywatnych coś, czego się znajdować tam NIE CHCE.

1 godzinę temu, Kiki pisze:

Widzisz, administracja może obwarować forum wieloma wytycznymi, punktami regulaminowymi, zakazami itp. tylko, że takie forum przestaje być platformą swobodnej komunikacji a staje się sceną prezentowania jedynie słusznej ideologii i umiera śmiercią naturalną. Lepiej jest jak forum posiadając liberalne podejście do zamieszczanych treści tworzy się same przez mechanizmy podaży i popytu.

Lepiej tego ująć nie można. Mimo to pewne zakazy istnieć muszą, w przeciwnym razie na fali podaży i popytu, doszłoby do politycznych przepychanek na przykład na taki temat, że były prezydent Kwaśniewski to pijak i złodziej bo każdy pijak to złodziej a pod tym byłoby 2800 komentarzy.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Adalbert pisze:

koro większość wypowiadających się osób w tym wątku jest przeciwna prezentowaniu w galerii męskich członków, wacków, kutasów, ornitologii męskiej etc. (co w moim odczuciu może, ale nie zawsze być musi  przejawem atawizmu, o którym m.in. jest wspomniane w ankiecie), i czego oczywiście nie mam im za złe i nie neguję, bowiem każdy ma prawo do własnych osądów tego co jest prezentowane na tym forum,

a swoją drogą, skoro uważasz, że nie zawsze jest to przejawem atawizmu ?

to co jeszcze może powodować w Ciebie takową chęć prezentacji? chodzi mi o kutasa - samego kutasa na cały ekran...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za łagodne potraktowanie :-> Prawdę mówiąc nie spodziewałem się aż takiej spontanicznej reakcji na moje słowa, tym nie mniej chyba (?) pozostaje mi się z tego cieszyć ;)

Faktycznie, przyznaję się, przeczytałem, ale niezbyt dokładnie cały wątek, w którym jest m.in. mowa o nieakceptowaniu przez zdecydowaną większość Pań otrzymywania wiadomości z załącznikami obrazującymi męskie genitalia. Osobiście sam tego typu zachowania nie akceptuję i nie popieram, sam nigdy też takowych fotek na priva nie wysyłałem, nie wysyłam i nie będę wysyłał, chociaż bijąc się w pierś muszę się przyznać, że na początku swojej działalności na tym forum zamieściłem w omawianej galerii zdjęcie swojego przyrodzenia czego wkrótce zacząłem gorzko żałować :mur: i po dziś dzień żałuję :facepalm: Gdyby była taka możliwość to chętnie bym tą fotkę usunął.

Pisząc o innych galeriach nie było moim zamiarem wymuszenia dyskusji o ich np. ewentualnym usunięciu, uniemożliwieniu zamieszczania w nich swoich zdjęć, kto chce niech to robi w tej czy innej galerii, nawet w galerii kutasów, kto chce niech te fotki ogląda, zachwyca się nimi i je ocenia itd., kto chce niech ich nie ogląda. W końcu jest wolność wyboru podejmowania swoich działań i decyzji na tym forum, oczywiście w ramach określonych przez regulamin.

Uniemożliwienie zamieszczania jakichkolwiek zdjęć na forum sprowadziło by je stricte do typowego forum dyskusyjnego, w którym można zamieszczać tylko same teksty, czego większość użytkowników z pewnością nie zaakceptowałaby. Z tym (uniemożliwieniem...) jak wszyscy (chyba?) użytkownicy forum też nie mógłbym się zgodzić.

I w zupełności się zgadzam z szanownym @Sem. że "Tutaj jest mowa o czymś zupełnie innym, a mianowicie o tym jak się to postrzega..."

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, iko pisze:

a swoją drogą, skoro uważasz, że nie zawsze jest to przejawem atawizm ?

to co jeszcze może powodować w Ciebie takową chęć prezentacji? chodzi mi o kutasa - samego kutasa na cały ekran...

Wyraziłem się po trosze w tym względzie w moim wcześniejszym wpisie, który gryzmolilem jak ukazał się Twój post.

Tak... muszę szczerze przyznać, że chyba w większości przypadków zamieszczanie fotek własnego kutasa jest przejawem atawizmu, czego sam próbowałem doświadczyć umieszczając takową fotkę w galerii, i czego, o czym już wspomniałem żałuję po dziś dzień.  

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myślę, że osoby które bez kontekstu, od razu, przedstawiają się genitaliami chcą bez tracenia czasu zaprezentować z kim ma się do czynienia ;)

Rozumiem galerie, wiele osób ma w sobie nutę ekshibicjonizmu (mam i ja! ;) ). Każdy odwiedza na własną odpowiedzialność.

Rozumiem wymianę zdjęć, często potrafi to dodatkowo pobudzić jakąś pikantną rozmowę.

Jednak nie rozumiem zbliżeń genitalnych, często robionych chyba nokia 6300, które niby mają do czegoś zachęcić. I to tyczy się wszystkich płci.

Wszystko jest dla ludzi i różne osoby lubią odmienne  rzeczy, nie mnie to oceniać, jednak fajnie jakby osoby lubiące swoją nagość doceniły również erotyzm oraz dobry smak. Nikt tutaj nie wymaga nie wiadomo jakiej profeski sprzętem za 'milion pińcet', a jak wiele zdjęć na tym forum pokazuje, wystarczy odrobina wysiłku, pokazanie że nie samo ciało jest ważne, ale też klimat zdjęcia, na którym widać że osobom zaangażowanym w taką produkcję sprawiło przyjemność jej tworzenie, to myślę że wszystko miało by znacznie większą szansę znalezienia aprobaty i zwiększyłoby pozytywny odbiór.

• Lubię 5
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, przyznaję się do winy. Mam "takie" zdjęcia w galerii na moim profilu.  Niektórzy oglądali, a nawet polubili.  Przez  te kilkanaście miesięcy mojego pobytu na forum liczba wyświetleń każdego ze zdjęć przekroczyła sto; przy czym więcej wyświetleń mają fotki ornitologiczne niż pośladków - taka ciekawostka...

Dlaczego zamieściłem takie zdjęcia? Uznałem, że skoro jest to forum erotyczne, to czemu nie.  I nie chodzi o to, że chciałem się pochwalić, czy też zaspokoić swoje pragnienia ekshibicjonistyczne.  Kto chce, może zobaczyć i już (w profilu ostrzegam przed wejściem do galerii :) ). 

W wiadomościach prywatnych nie wysyłam takich zdjęć, chyba że pojawiłaby się  wyraźna prośba z drugiej strony.  Czy takie fotki pomagają w podjęciu decyzji na poznanie się i spotkanie w rzeczywistości? Nie wiem.

Osobiście nie demonizuję zdjęć penisów i cipek. Dla mnie to takie same części ciała jak inne.  

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy mam właściwy (czytaj: wybitnie erotyczny) nastrój, zdjęcia z galerii kutasów go podbijają. Nie każda fotka przyciągnie moją uwagę, ale wiele mi się podoba. Takich właśnie - w oderwaniu od właściciela, intelektu, poczucia humoru, gestów itp. Lubię różnorodność krzywizn, proporcji, kolorów nawet. Na codzień na żywo nie mam dostępu do takiej kolekcji penisów, więc wchodzę między nie do galerii.

Mój mąż ma tu zdjęcia, o których mowa - to ekshibicjonizm, ale też gierki towarzyskie - pamiętam jedno takie nad umywalką, będące dowcipną kontekstową odpowiedzią w pewnej dyspucie.

Nie widzę nic złego w eksponowaniu siebie w smaczny sposób - a zdjęcia kutasów też takie bywają.

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.