Kutas i jego odsłony w galeriach - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
iko

Kutas i jego odsłony w galeriach

czy oglądasz galerie z ornitologią męską?  

34 użytkowników zagłosowało

1. Czy oglądasz galerie z ornitologią męską?

• K tak, zawsze (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      0
    • K nie, nigdy (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      1
    • K czasami (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      13
    • M tak, zawsze (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      4
    • M nie, nigdy (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      5
    • M czasami (jeśli chcesz, napisz dlaczego)
      11
  2. Czy kiedykolwiek uroda ptaka na zdjęciu sprawiła, że jako pierwsza/pierwszy odezwałaś/odezwałeś się do danej osoby?

• K tak
      1
    • K nie
      13
    • M tak
      4
    • M nie
      16
  3. Czy uroda penisa (kształt, rozmiar, etc…) ma dla Ciebie kluczowe znaczenie w relacjach erotycznych?

• K tak (jeśli chcesz, dopowiedz czego konkretnie potrzebujesz, szukasz)
      1
    • K nie
      13
    • M tak (jeśli chcesz, dopowiedz czego konkretnie potrzebujesz, szukasz)
      6
    • M nie
      14
  4. Jak myślisz, dlaczego mężczyźni od razu wyskakują z ptakiem, co nimi kieruje? (ponieważ nie mam pomysłu co może kierować, wstawiłam cokolwiek bo ankieta wymusza wstawienie minimum dwóch opcji wyboru)

• K atawizm (tj. jego uroda jest symbolem męskości)
      7
    • M atawizm (tj. jego uroda jest symbolem męskości)
      11
    • K inne? jakie? (bardzo mi zależy na szerszych wypowiedziach w temacie)
      7
    • M inne? jakie? (bardzo mi zależy na szerszych wypowiedziach w temacie)
      9

Rekomendowane odpowiedzi

Może i wrednie zabrzmię, trudno, jednak za każdym razem gdy w galerii objawi się kutas, we mnie budzi to ogromny niesmak (chodzi mi o takie zdjęcia, gdzie motywem przewodnim jest kutas a nie artyzm jego ujęcia czy pomysł na zdjęcie)

Ano, związany z postrzeganiem kobiet, że dla nas ów kutas jest nadrzędny, a może się mylę i jest rzesza pań, które kutas interesuje prze-bardzo i stanowi on dobry początek dla zawarcia znajomości.

Bardzo Was proszę o odpowiedzi i głosowanie na temat sensowności objawiania się kutasem.

Bardzo zależy mi na poznaniu płci osób odpowiadających na zadane pytania, dlatego odpowiedzi mają przypisaną płeć odpowiednio: K dla kobiet, M dla mężczyzn

Ankieta jest anonimowa.

• Lubię 6
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja widzę kilka możliwości:

- Ktoś może mieć się czym pochwalić i się chwali - takie zdjęcia też jak widać po ocenach i komentarzach spotykają się zresztą tez z uznaniem często, szczególnie jak zdjęcie jest w przyzwoitych chociaż ujęciu.

- Ktoś naprawdę uważa, że to dla kobiet jest w ogóle szczyt podniety i największy walor na który zwracają uwagę.

- Ktoś nie ma się czym innym pochwalić więc chwali się kutasem. Zwykle przeciętnym więc można jedynie mówić o chwaleniu się faktem jego posiadania.

- Prostactwo. Takie zwyczajne które objawia się zarówno w zdjęciach jak i rozmowach, privach itd.

• Lubię 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niezmiennie twierdzę, że eksponowanie Pana Johna to skutek ewolucyjnej i kulturowej ułomności jaką my mężczyźni jesteśmy obarczeni. Mamy XXI wiek a męskość nadal jest synonimem siły i witalności... Co jest bardziej siłą i witalnością niż kutafon sterczący dla płci, która od mileniów określa się jako brzydka??? Kultura wymaga od mężczyzny roli agresywnego, przaśnego samca a jednocześnie zakłada, że nie "piękno" stanowi o jego wartości. W męskich kręgach, w kobiecych zresztą też, mężczyzn dbających o swój wygląd "przesadnie" określa się mianem zniewieściałych lub podejrzewa się o homoseksualizm a to jedynie pogłębia stereotypowe postrzeganie siebie przez samych mężczyzn. Facet zatem istota nieskomplikowana by zaistnieć wizualnie wybiera najbardziej prosty i oczywisty sposób przekazu... pokażę fiuta, taki jestem ogier. Mnie smuci, że my sami to sobie robimy, sami sprowadzamy się do doczepki do penisa i że nie potrafimy się z tego uwolnić.

• Lubię 6
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Czasami. Dlaczego? Z czystej  chyba ciekawości.  Jedne sa ze smakiem zrobione i na nie lubie patrzeć gdzie wyobraźnia zaczyna działać  nie odsłaniając kart, @iko wspomniała o tym artyźmie i mam go właśnie na myśli,  zaś drugie sa żeby się chyba pochwalić  i zrobione na wybaczcie na  odpierdol sie albo żeby dać bo dać.

2. Nie.

Zdarzyło mi się skomentować i Pan sam się odezwał.

3. Tutaj dałam tak, ale już tłumacze dlaczego.

Higiena na pierwszym miejscu. 

Ładnie ostrzyzony lub podgolony.

Nie wyobrażam sb żeby mi się coś plątało między zębami :P 

Wielkość nie ma aż tak kluczowego znaczenia. Bo z faceta nie wielkość, a technika robi z niego zawodnika.

I jak jest taki  fajniutki różowiutki :D 

4. Hmmmmm tutaj to jest głęboka studnia. Przyczyn może być wiele.

Bywając na czatach Panowie po zwyczajnym "dzień dobry" wysylali mi od razu fiuta... (oj był niesmak) Może to jest spowodowane ich pewnością siebie, chęcią pochwalenia się , zaimponowaniem jego np.rozmiarem licząc tym samym na rewanż.

Zresztą któż nie lubi komplementow? 

Panowie równie dobrze chcą usłyszeć/przeczytać miłe słowo na temat jego męskości. 

/Ona.

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiem za siebie, wcześniej nie zaglądałam do galerii kutasów (same mnie napadały czy na pw czy też w wyświetlanych oknach na stronie głównej - przed czym Sem już nas uchronił i dotyczy to widoków prezentowanych przez obie płcie);

teraz zaglądam z przyczyn "służbowych"

i za każdym razem przecieram oczy ze zdumienia, co autor chce mi tym przekazać....  szukam celowości takiej prezentacji, bo jako kobieta, mam doświadczenie, że po pokazaniu kawałka piersi czy ust nawet na pw zaczyna się wzmożony ruch, to co by się działo gdybym ginekologię dała?

co mi przychodzi do głowy:

- ano, że jest to forma uwodzenia bez znajomości zachowań grupy docelowej :D

- ano, że może na kobiety zdjęcie fiuta działa tak jak na wybranych mężczyzn zdjęcie ginekologiczne - lecą jak opętani na pw

- ano, że zauroczona urodą przyrodzenia zechcę nawiązać kontakt

- ano, że jest to dla niego najprostsza droga do zaistnienia w świecie grzesznych hw, a zdjęcie ptaka staje się takim wabikiem i same będą się pchać drzwiami i oknami

jak jestem w stanie zrozumieć, że ładnie zrobione zdjęcie z zacięciem artystycznym staje się wizytówką jego autora - takie lubię za całokształt, za myśl i czas tej formie prezentacji poświęcony i takie się zdarzają i takie pochwalę, nie dlatego że są perłą wśród wieprzy lecz oceniam indywidualnie daną fotografię (mając na uwadze, że robią je amatorzy)

tak, zbliżenie na ogolone jaja z 0,5 mm odrostem  a w tle wymemłana pościel, jest po prostu dla mnie odstręczające i nie rozumiem czemu ma służyć, co autor chciał mi przekazać - że ma fiuta?  no gratuluję :D  w moich oczach traci przebardzo

2 godziny temu, Kiki pisze:

Mnie smuci, że my sami to sobie robimy, sami sprowadzamy się do doczepki do penisa i że nie potrafimy się z tego uwolnić.

nie martw się tak bardzo, te przypadki występują w obu płciach....  w żeńskiej można jeszcze porażać odbytem, który stanowi 20 - 40% zdjęcia; widzisz ja gdy patrzę na takie zdjęcia emitowane przez kobiety też mi jest przykro; a gdy takie szpetne kobiece ujęcia wstawiają mężczyźni to z kolei ciężko mi uwierzyć, że jest to za zgodą drugiej strony 

2 godziny temu, Wichura pisze:

- Prostactwo. Takie zwyczajne które objawia się zarówno w zdjęciach jak i rozmowach, privach itd.

tak, tak to chyba odbieram - uprzedmiotowienie siebie i potrzeb potencjalnego rozmówcy 

stąd ta ankieta, chcę naprawdę zobaczyć czy zdjęcie fiuta ma moc sprawczą dla zawarcia znajomości

dlatego anonimowa, by nie bali się głosować Ci, którzy sądzą inaczej niż ja - wystarczy zaznaczyć pola w ankiecie i głos oddany :D

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, iko pisze:

stąd ta ankieta, chcę naprawdę zobaczyć czy zdjęcie fiuta ma moc sprawczą dla zawarcia znajomości

dlatego anonimowa, by nie bali się głosować Ci, którzy sądzą inaczej niż ja

Jesteś pewna, że anonimowość ankiety wystarczy bo uznać jej wyniki za rzetelne i miarodajne lub że przełoży się to na większa liczbę ankietowanych ?

Przytoczę tu znaną wszystkim postać Dr. House... "Ludzie kłamią, nawet jeśli od tego zależy ich życie kłamią, wywal  te ankiety i włam się do jego domu...powiedz co znalazłeś". Będą tacy co nie zgadzając  się z Tobą zwyczajnie ankietę zignorują, tacy którzy poczują się dotknięci stawianymi tezami i w ramach oburzenia ankietę zbojkotują i tacy co poddadzą się głosów większości... bo tak bezpieczniej, nawet jeśli anonimowo.

Niestety od kiedy drogi komunikacji otworzyły przed nami możliwości przesyłania obrazu a człowiek odkrył, że można poprzez taką formę komunikacji uskuteczniać relacje między płciowe latają cipy i kutasy po internetach. Zjawisko jest powszechne, międzynarodowe,  nie zna ras,  podziału na wyznania i statusy...  ha normalnie ideał "Liberalnej tolerancji"

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kiki pisze:

Jesteś pewna, że anonimowość ankiety wystarczy bo uznać jej wyniki za rzetelne i miarodajne lub że przełoży się to na większa liczbę ankietowanych ?

absolutnie nie jestem pewna, śmiem twierdzić że liczba głosujących będzie niewielka - jak w dyskusjach...

tym nie mniej... masz inny pomysł by mi pomóc znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania o moc sprawczą kutasa śmigającego w sieci anonimowo bez twarzy jego właściciela? ;) :lach:

Kiki, to po co w ogóle na forum rozmawiać, jeśli się przyjmie założenie że każdy może łgać czy z lęku czy z podbudowania ego? ;) 

edit: a jak spojrzysz na wyniki ankiety, to jest nadzieja, jedna osoba odpowiedziała inaczej niż ja postrzegam :)

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, iko pisze:

Dla mnie nie ma. Niektóre są fajne ( zdjęcia) inne wręcz odwrotnie.  Nie oglądam ich i tyle. Choć pamiętam zdjęcia kutasów z jakimś przedmiotem ( długopis, pilot, miarka) wstawiane jak sądzę aby pokazać rozmiar. Te zdjęcia są zabawne i oglądam je jak memy :)

Podsumowując te fotki ani mnie grzeją ani ziębia. Są mi doskonale obojętne.

Zdjęcia pokazujące więcej na których i Pan Wacek jest widoczny  - czemu nie. Męskie ciała potrafią być bardzo miłe dla oka.

• Lubię 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, iko pisze:

Kiki, to po co w ogóle na forum rozmawiać, jeśli się przyjmie założenie że każdy może łgać czy z lęku czy z podbudowania ego? ;) 

Zauważ proszę, że pytałem o miarodajny efekt ankiety a nie o dyskusję.  Anonimowość ankiety, moim zdaniem, nie ma wpływu na jej rzetelność w przypadku tak małej próby statystycznej. Posłużę się także argumentem podpartym cytatem z pewnego dzieła rodzimej kinematografii "Pytania są tendencyjne". Dyskutować możemy i powinniśmy bo dyskusja stawia pytania, klaruje osądy i prowokuje.  Zwłaszcza kiedy na pytanie o merytoryczny wkład ankiety odpowiadasz:

absolutnie nie jestem pewna, śmiem twierdzić że liczba głosujących będzie niewielka

Bo liczba dyskutujących nie ma przełożenia na wnioski do jakich dojdą, otwarte umysły są wstanie same sobie tworzyć problematykę i same szukać jej rozwiązania.

masz inny pomysł by mi pomóc znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytania o moc sprawczą kutasa śmigającego w sieci anonimowo bez twarzy jego właściciela?

Mam... Możemy tę kwestię starać się rozpatrywać bez osobistych inklinacji. Chcemy zrozumieć czy jedynie piętnować? Spróbujmy w tym kontekście zdefiniować czym jest "seksting", zauważmy że specjaliści z dziedzin psychologii, socjologii i antropologii już od jakiegoś czasu tym się zajmują. Zaprośmy do dyskusji rzesze nie zmuszając ich do określania stanowiska już przed przystąpieniem do takowej dyskusji ankietą.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kiki ale o co Ci chodzi? Coo? Chcesz tu się ze mną przepychać słownie? Po co?

Kto chce odpowie. Kto nie, to nie odpowie. A moje skrzydła zostaw w spokoju i mi ich nie podcinaj :-P

PS. no mogłabym w tego ping ponga słownego zagrać z Tobą lecz uważam, że to nie będzie interesujące dla owych rzesz :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.