Brak miejsca do nawiązywania "normalnych" znajomości - Wasze oczekiwania - Cuckold Forum Skocz do zawartości
santin

Brak miejsca do nawiązywania "normalnych" znajomości

Rekomendowane odpowiedzi

czy możemy zrobić dział totalnie na luzie, gdzie koleżeńsko możemy umawiać się na wspólne spędzanie czasu?

jak np wypad nad jezioro?

jest tylko dział sex ogłoszeń.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie jest dział tylko seks ogłoszeń

treści zależą od dającego ogłoszenie

do dyspozycji potem macie PW

a poza tym jesteś pewien, że chcesz by potem groo osób wiedziało gdzie się umówiliście?

a poza tym do zgłaszania innowacji jest dział pomocy - jest dedykowana sekcja

sama jestem ciekawa co powiedzą Sem czy Druh ;) choć wydaje mi się, że jestem w stanie ich zdanie przewidzieć

są grupy motocyklowe i żeglarskie i przynajmniej z tego co widać, ostatecznie nie zdradzają miejsca imprezy o ile w ogóle im się udaje zebrać ;)

wg mnie pomysł bez sensu, dostępne narzędzia dają możliwość spotkania się nad jeziorkiem ;)

edit: były na czacie pokoje umożliwiające jednoczesną rozmowę kilku osób, chyba ich nie ma i można się domyslic, że jednak nie cieszyły się zainteresowaniem

edit 2: po raz kolejny powtórzę, zlot jest też dobrym miejscem by poznać ludzi a potem z nimi normalnie i spontanicznie umawiać się na grilla, koncert (zaraz jadę właśnie) czy do teatru ( też mamy rozgrzebaną inicjatywę zbierającą z całego kraju kilkanaście osób )

zatem santin, zanim zaczniesz tworzyć innowacje skorzystaj z dostępnych opcji - one działają - dla tych co chcą działać :)

• Lubię 13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działają? Czyli zeby jutro z kimś nad wodę wyskoczyć, mam pojechać na zlot?:)

Gdzie tu logika.

Działy ogłoszeniowe nazywają sie „sex ogłoszenia” chyba nie mówimy o tyć samych?:)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Działają?

Tak, działają. Poznajesz kogoś np na zlocie albo jakiejkolwiek innej okazji a później możesz z tą osobą/tymi osobami jeździć nad wodę czy umawiać się na grilla.

Dział ogłoszeń ma faktycznie tytuł "seks ogłoszenia" ale są dodawane tam ogłoszenia najróżniejsze jak pewnie widziałeś sprawdzając to przed napisaniem posta.

Ja sam jak chcę "jechać z kimś nad wodę" to albo proponuję to prywatnie osobom które już poznałem albo zamieszczam "ogłoszenie" - "pojadę z kimś nad wodę". Obie opcje forum umożliwia.

Poza tym jak jak pisała Iko pkt 7 regulaminu się kłania

Edytowane przez Wichura
  • Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nie widzę potrzeby. Jeśli mam ochotę się z kimś spotkać to nie ma problemu by skontaktować się z tą osobą/osobami, porozmawiać, umówić na herbatę czy temu podobny alkohol ;)

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa tendencja. Po raz kolejny jak podnoszę jakiś temat, który forumowym "elitom" się nie podoba to dostaję wiadomości prywatne pt "stary odpuść, nie przedyskutujesz a jeszcze Cię zbanują".

Pamiętam już kiedyś kilka lat temu było forum (bardzo rozwinięte, znacznie więcej osób tam było i sporo fajnych osób stamtąd poznałem), które niestety okazało się na koniec dnia zabawką osób, które je założyli, wiele super osób po prostu się wylogowało stamtąd. To też ma być takie nacenzurowane miejsce w którym możesz się odezwać dopiero jak odpowiednio przypucujesz się właściwym osobom?  Jeśli tak to ja spasuje, bo zdecydowanie do grona takich osób nie należę.

Nie obraźcie się, skoro można wnosić i sugerować zmiany, to ja z tego po prostu korzystam.

Wichura: to, że to w Twoim wypadku działa to jest twoja sprawa. Nie znaczy, że każdy musi Twoimi śladami chodzić. Ja znam inne rozwiązania i nie widzę problemu żeby z wartościowymi ludźmi umówić się na grilla bez poznania ich na zlocie.  A dział ogłoszeń, nosi nazwę sugerującą ogłoszenia związane z sexem tylko.

Luz, odpuszczam. Możecie usunąć temat :)

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie za bardzo Cie rozumiem. Wrzucasz swoją propozycję do tematu ogólnego (wyraźnie wbrew regulaminowi zresztą) poddając ją pod publiczną dyskusję a gdy kilka osób wejdzie i wyrazi zdanie odmienne niż Twoje to porównujesz forum do zamkniętej kliki jaką kiedyś, gdzieś tam spotkałeś. No i kto jest tą elitą? Ja? Iko? GrzesznikWędrowny? Nasz łączny staż na forum jest dużo mniejszy niż wiek samego forum które jak widać dalej jednak żyje i ma się dobrze

Edytowane przez Wichura
  • Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMHO temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa tendencja. Po raz kolejny jak podnoszę jakiś temat, który forumowym "elitom" się nie podoba to dostaję wiadomości prywatne pt "stary odpuść, nie przedyskutujesz a jeszcze Cię zbanują".

Pamiętam już kiedyś kilka lat temu było forum (bardzo rozwinięte, znacznie więcej osób tam było i sporo fajnych osób stamtąd poznałem), które niestety okazało się na koniec dnia zabawką osób, które je założyli, wiele super osób po prostu się wylogowało stamtąd. To też ma być takie nacenzurowane miejsce w którym możesz się odezwać dopiero jak odpowiednio przypucujesz się właściwym osobom? Jeśli tak to ja spasuje, bo zdecydowanie do grona takich osób nie należę.

nie ma "elit"

są ludzie bierni i aktywni

są ludzie ciekawi i nudni

skoro jest grono bojących się mówić to osobiście nie rozumiem takiej postawy

trzeba mieć po prostu ugruntowane własne poglądy i umieć je wyrażać w rozmowie i liczyć się również z krytyką czy nie zrozumieniem

bana można dostać za konkretne działania (regulamin określający kulturę tego miejsca jest dość czytelny) a nie za wyrażanie swoich poglądów

@santin a tak po prostu spytam

czy próbowałeś via pw skrzyknąć grupę ludzi ze swoich okolic na kawę czy jeziorko? czy zrobiłeś sam pierwszy krok, typując osoby z którymi byś się chciał spotkać i czy postarałeś się z nimi nieco wcześniej porozmawiać czy na czacie czy PW by chcieli Ci poświęcić swój czas?

IMHO temat do zamknięcia

a to rola administracji decydować co i kiedy zamykać ;)
  • Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego "SEX OGŁOSZNIA CUCKOLD"?

Żeby rubryka nie zapełniła się ogłoszeniami o np. sprzedaży opon, itp. I mówię to całkiem serio.

Dział poświęcony jest realnemu poznawaniu się ludzi.

Czy oni chcą popływać razem w Bałtyku, czy pieprzyć się całą noc - zależy od formy ogłoszenia i nich samych.

Poza tym, Santini - jak już przedmówcy wspomnieli - uwagi dot. funkcjonowania forum zgłasza się w dziale POMOC.

Czy w banku, gdy dostaniesz kredyt na zbyt wysoki procent, też będziesz miał pretensje, bo nie przeczytałeś regulaminu./umowy?

Masz pretensje do nas, że nie przeczytałeś Regulaminu forum? On nie jest ukryty i tylko dla "elity" ;)

Szczerze? Wisi mi, czy będzie 5 działów ogłoszeń. Nie widzę jedynie w tym żadnego sensu.

Wymyśl coś, co będzie naprawdę użyteczne dla forumowiczów, fajne, wciągające. :)

Wtórność zawsze będzie wtórnością. ;)

• Lubię 11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.