Zdrowie, badania, profilaktyka - strona 8 - Zdrowie & Wygląd - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Wichura

Zdrowie, badania, profilaktyka

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, napisano:

A Twoja żona ? Bo jeżeli ona ma innych parnerów to z epidemiologiczno-zdrowotnego punktu widzenia Ty także 😉

Na razie nie.  Czas pokaże 😁

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, napisano:

Nie należę do tych grup,bo mam tylko jedną partnerkę-moją żonę.

To jest bardzo trudny temat i w jeszcze trudniejszą, bardziej dyskusyjną zmierza stronę. Rozbija się tutaj o zaufanie w związku. Mówisz za siebie i swoją Partnerkę, bo jak rozumiem, masz do niej 100% zaufanie i ja tego nie podważam. Lecz zgodzisz się z pewnością że są przypadki w których Ona mówi, że "On by przecież nigdy z prostytutką" a jednak raz był i nic o tym Partnerce nie wspomniał ;) I coś przywlókł. I być może tak samo - i vice versa. Nie można jednak z góry zakładać, że zaufanie jest bez sensu, bo gdyby tak było, to każdy Partner musiałby swojej Partnerce regularnie przedstawiać wyniki badań. I oczywiście vice versa, Ona Jemu też.

• Lubię 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.