UNSEE - pokazywanie żony, komentowanie ich wdzięków - strona 3 - Fotki tematyczne - Cuckold Skocz do zawartości
fenix

UNSEE - pokazywanie żony, komentowanie ich wdzięków

Rekomendowane odpowiedzi

Zasada jest jedna i prosta: traktuj to co wrzucasz do Sieci tak jakby miało w niej zostać na zawsze (co w większości wypadków ma właśnie miejsce).

Co racja, to racja. Sieć nigdy nie zapomina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze ja osobiście zastanawiałem się nad motywami takiego wrzucania fotek. Doszedłem do wniosku, że sam dla siebie nie jestem wstanie tego zracjonalizować ale rozumiem, że ktoś może w tego typu postępowaniu odnajdywać przyjemność, satysfakcję. Tu zacząłem rozważać dwa odrębne mechanizmy:

A. Para ( w sensie ona i on) chcą upubliczniać swoje zdjęcia a zupełna anonimowość i przypadkowość odbiorcy stanowi jakby dodatkowy stymulant.

W tym przypadku sądzę, że lepszym miejscem do uprawiania tego rodzaju ekshibicjonizmu byłyby fora tematyczne, portale regulowane zasadami itp.

B. On (w sensie bez wiedzy i zgody partnerki) upublicznia jej zdjęcia celem osiągnięcia perwersyjnej przyjemności.

To już samo w sobie jest nieetyczne i chyba w świetle przepisów stanowi przestępstwo.

Nie mniej niezależnie od motywów, potrzeb wszelakie tak beztroskie publikowanie zdjęć uważam za nieodpowiedzialne. Nie ma procedur, zabezpieczeń gwarantujących, że zdjęcie nie zostanie pozyskane przez osoby trzecie. Niestety sieć "pamięta" wszystko i nigdy nie można mieć pewności, że treść tu opublikowana nie odbije się nam czkawką. Nie chcę Ciebie ośmieszać , czy szydzić z Twojej wiedzy.... proszę jedynie abyś odpowiedzialnie i rozsądnie przemyślał takie publikacje.

Ps. Tak mi się przypomniało. Adres IP dynamiczny nie pozwoli Tobie określić danych nikogo. Jest tu na forum opracowanie Sem'a. który bardzo fajnie określa sposoby identyfikacji urządzenia w sieci.

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rogacz

Chętnym Panom zrobie pokaz Joli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja poproszę... Chętne o cenie piękności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak ktoś zatrzymał się na epoce amigi 500 z przed 30 lat, to się nie dziw

Oj, oj, wypraszam sobie. To były wspaniałe czasy i wyjątkowo wdzięczna maszynka.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoja wiedza i 30 letnie doświadczenie zatrzymało się chyba w poprzedniej epoce.

Dlaczego tak sądzisz? Bo użył ironii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego tak sądzisz? Bo użył ironii?

Bo jej nie wyczułem, czy taka odpowiedz Cię satysfakcjonuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo jej nie wyczułem, czy taka odpowiedz Cię satysfakcjonuje?

Tak, to wszystko tłumaczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.