męskie sutki – jak to jest z ich wrażliwością? - strona 5 - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
iko

męskie sutki – jak to jest z ich wrażliwością?

męskie sutki  

57 użytkowników zagłosowało

1. co można z Twoimi /Twojego partnera sutkami wyczyniać?

• lizać
      28
    • całować
      30
    • ssać (o różnym natężeniu)
      33
    • przygryzać / kąsać
      23
    • pieścić dłońmi (o różnym natężeniu)
      24
    • pieścić / ściskać palcami (o różnym natężeniu)
      22
    • nic – bo jest to nieprzyjemne
      11
    • nic – bo łaskocze
      2
    • nic – nie ma to wpływu na podniecenie
      5
    • inne? jakie? (jeśli możesz / chcesz to napisz w temacie)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Moje również są czułe... Tak zajebiście czułe, że odpowiednie ich pieszczoty potrafią skrócić moją drogę do orgazmu o połowę, a czasem i więcej... Za każdym razem kiedy M. poświęca im zbyt dużo zainteresowania pytam z wyrzutem "gdzie się do cholery tak spieszysz?! :-? ".

Z drugiej strony... M. ma prosty przycisk "Fast Forward" jak za długo pieprzę bez sensu...  :facepalm:  

• Lubię 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.05.2018 o 16:50, iko pisze:

Podobno są jedną z dość zaniedbanych czy pomijanych sfer erogennych u mężczyzn.

A jak to jest z Wami panowie?

Nie pamiętam czy w tym temacie się wypowiadałem, ale jakoś tak wpadła mi pod oko ankieta o męskich sutkach i prawie przeczytałem że o męskie suki chodzi. Otóż, ja nie cierpię pieszczot w tych miejscach.  Tak po prostu, nie.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Sem. pisze:

Nie pamiętam czy w tym temacie się wypowiadałem, ale jakoś tak mi wpadła mi pod oko ankieta o męskich sutkach i prawie przeczytałem że o męskie suki chodzi. Otóż, ja nie cierpię pieszczot w tych miejscach.  Tak po prostu, nie.

Dobrze wiedzieć a w zasadzie dobrze wykorzystać odpowiednio tą wiedzę. ;)

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm.. przeszedłem  drogę od "nie dotykać" aż do "potrzebuję tego".. bardzo te pieszczoty.  polubiłem po ich odkryciu

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobnie jak @Sem.. Nie cierpię dotyku, pieszczot, gryzienia ani żadnych innych interakcji z moimi sutkami. Dostaję gęsiej skórki nawet wtedy gdy sam ich dotknę. Są bezużyteczne. Najchętniej bym się ich pozbył :)

• Lubię 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, skrzat pisze:

Najchętniej bym się ich pozbył :)

Niektórzy to zrobili. Wpisz na Google "nipple removal".  Nie to żebym zachęcał... 😉

• Zmieszany 1
  • Haha 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Wichura pisze:

Niektórzy to zrobili. Wpisz na Google "nipple removal".  Nie to żebym zachęcał... 😉

Tylko jak to zrobić bez dotykania..? :(

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, skrzat pisze:

Tylko jak to zrobić bez dotykania..? :(

W znieczuleniu. Właściwe pytanie jednak brzmi co na to @Dragonfly😉

• Lubię 2
  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Dragonfly na to: Po moim trupie!

Rzadko wykorzystuję sutki @skrzata przy swoich sadystycznych zabawach, ale już sama świadomość o istnieniu  kolejnej możliwość jest słodko-kusząca. I jakoś nie chcę się tej alternatywy pozbywać.

Poza tym, bez sutków już nie byłby tak seksowny, więc jeśli nie trzeba to po co się ich pozbywać?

• Lubię 4
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.