męskie sutki – jak to jest z ich wrażliwością? - Sondaże - Cuckold Forum Skocz do zawartości
iko

męskie sutki – jak to jest z ich wrażliwością?

męskie sutki  

57 użytkowników zagłosowało

1. co można z Twoimi /Twojego partnera sutkami wyczyniać?

• lizać
      28
    • całować
      30
    • ssać (o różnym natężeniu)
      33
    • przygryzać / kąsać
      23
    • pieścić dłońmi (o różnym natężeniu)
      24
    • pieścić / ściskać palcami (o różnym natężeniu)
      22
    • nic – bo jest to nieprzyjemne
      11
    • nic – bo łaskocze
      2
    • nic – nie ma to wpływu na podniecenie
      5
    • inne? jakie? (jeśli możesz / chcesz to napisz w temacie)
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno są jedną z dość zaniedbanych czy pomijanych sfer erogennych u mężczyzn.

A jak to jest z Wami panowie?

Jak to jest z Waszymi partnerami / kochankami drogie panie?

Czy męskie sutki są faktycznie erogenne i ich stymulowanie ma wymierny wpływ na podniecenie?

ankieta jest anonimowa, wielokrotnego wyboru - zatem można zaznaczyć wszystko co pasuje

Była nawet ankieta o męskich strefach, w której sutki zostały pominęte

https://www.cuckoldplace.pl/topic/2170-ankieta-dla-pan%C3%B3w-moje-strefy-erogenne/page-?mode=show

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szalejesz dziś z tematami...

Ja nie przepadam za pieszczotami tej części mojego ciała. Pewnie będę odosobniony w tej kwestii. 

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystarczylo poprosic a do dzis dnia sa czesto stymulowane nie tylko w trakcie seksu ale tez w ciagu dnia. Skrecanie smyranie lizanie szczypanie gryzienie. wszystko to dziala na mnie podniecajaco. Ja to lubie ale sa mezczyzni ktorzy tego nie lubia tak samo jak niektore panie;)

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szalejesz dziś z tematami...

Ja nie przepadam za pieszczotami tej części mojego ciała. Pewnie będę odosobniony w tej kwestii. 

nie będziesz :) a jeśli możesz to zaznacz swój głos w ankiecie proszę

wystarczylo poprosic a do dzis dnia sa czesto stymulowane nie tylko w trakcie seksu ale tez w ciagu dnia. Skrecanie smyranie lizanie szczypanie gryzienie. wszystko to dziala na mnie podniecajaco. Ja to lubie ale sa mezczyzni ktorzy tego nie lubia tak samo jak niektore panie;)

Wysłane z mojego S60 przy użyciu Tapatalka

również proszę, zaznacz w ankiecie, jest wielokrotnego wyboru 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wrażenie, ze niektórzy faceci bardziej lubią niż cześć kobiet. Zatem tu chyba nie ma podziału na płeć a indywidualne upodobania. Ja prawie kiedyś doszedłem po samych pieszczotach sutków ale robiła to po mistrzowsku i z artyzmem :) Zatem ja jestem wśród tych co lubią. Tak samo zreszta uwielbiam pieścić kobiece :D to ulubiona cześć ciała.

• Lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha i brakuje w ankiecie dmuchania (pomiędzy lizaniem i ssaniem) :D

• Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruda: brak jest jeszcze jednej odpowiedzi... wszystko co sobie zamarzę, ale zaznaczę wszystkie opcje. Łatwiej by było wymienić czego nie można :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moich sutek lepiej nie dotykać, i nie dlatego, że to nie działa podniecająco dosłownie w moim przypadku działa to anty podniecając - wkurwiająco. Od ssania i zabaw są inne części mojego ciała :)

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem jest prawie wszystko bo w efekcie to się sprowadza do tych czynności. Np. można sutki posmarować czymś dobrym jak miód czy polewa a potem oczyszczać dokładnie ustami i językiem ale to jest w efekcie lizanie i ssanie.

Ciekawiło mnie natomiast zawsze czy prawda jest ze kolczyk w sutku zwiększa jego wrażliwość i doznania w trakcie pieszczot?

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Była nawet ankieta o męskich strefach, w której sutki zostały pominęte

https://www.cuckoldp...page-?mode=show

W sondazu rozpoczętym przez Azzurro, 01 sie 2011 11:58 meskie sutki sa wyraznie wymienione pod punktem nr 4 dalej wskazanego wczesniej linka wypowiedzi na ZK 

https://www.cuckoldplace.pl/topic/16525-penis-co-czyli-wylacznie-rzetelne-informacje/page-5

i omawiane dalej a nie pominiete.

Przy odgrzewaniu starych kotletow warto przytoczyc dokladnie ich zrodla.

To tylko tak gwoli scislosci :)

Meskie sutki to nie nowosc na naszym forum.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.