Jeżeli Tobie zależy to mogę... czyli o zgadzaniu się na zabawy spoza naszej strefy komfortu - strona 4 - Dyskusje Tematyczne - Cuckold Forum Skocz do zawartości
Wichura

Jeżeli Tobie zależy to mogę... czyli o zgadzaniu się na zabawy spoza naszej strefy komfortu

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Dragonfly pisze:

To kolejny minus mojego charakteru.

to nie o naszych minusach, tylko strefie niekomfortowej, czymś co nas przerasta i myślę, że tak to potraktuj. Ja też często mówię nie bo nie i tyle 🙂 

nawet jak jest to wykroczenie poza strefę komfortu i tego nie potrafimy zakomunikować w kwestii dlaczego, to myślę, że nasz organizm doskonale sam wie, co damy radę zrobić a czego nie, jakoś tak podświadomie, znając nasze reakcje na inne bodźce...

L.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@skrzat świadkiem, jak mój charakter może być męczący.  Jak przez to pozbawiam się smakowania nowego. Czasem chciałabym byś switch.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Dragonfly pisze:

Czasem chciałabym byś switch.

Sratata. Po co? :) To, jaka jesteś - to Twoja wyjątkowość. To oznacza szereg możliwości, w unikalnym dla Ciebie zakresie. 

Nie da się być idealnym dla każdego.

Lula.

• Lubię 1
  • Dziękuję 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 minuty temu, Sailor&Lula pisze:

Nie da się być idealnym dla każdego.

@Lula  słońce.

Tu nie chodzi o bycie idealnej dla każdego, bo to akurat jest dla mnie obleśne. Moja potrzeba poszukiwaczki, grzebiącej, smakującej kłóci się niejednokrotnie z naturą dominującą.

• Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Dragonfly pisze:

Moja potrzeba poszukiwaczki, grzebiącej, smakującej kłóci się niejednokrotnie z naturą dominującą.

Cóż, trudno jest być idealną także dla samej siebie ;) .

Też bym czasem chciała spróbować inaczej, poczuć inaczej. A jednak instynkty uparcie prowadzą w jedną stronę.

Lula.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.