Sięgacie po zabronione? - Okiem Rogacza - Cuckold Forum Skocz do zawartości
santin

Sięgacie po zabronione?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Czy mieliście takie sytuacje, że dany mężczyzna był w zdrowym rozsądku niewłaściwą osobą, ale to właśnie bardzo podniecało i koniecznie Wy, albo Wasza Hotka chcieliście doprowadzić do realizacji fantazji? Podniecenie brało górę i było nie do zatrzymania?

typu, Wasz kolega, szef Waszej Kotki, ktoś z Waszego środowiska itp

ps. pomijam pierwszą realizację, kiedy to z definicji było właśnie tym o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zacznę ja. Temat kontrowersyjny - większość ludzi tutaj wypisuje że nie wolno się bawić na swoim podwórku, bo można sobie (i nie tylko) napytać biedy. Pojawią się co najwyżej takie wpisy, wtedy gdyby nawet ktoś chciał się ujawnić nie zrobi tego, by go nie napiętnowano nazywając "głupkiem". Temat zamieni się w heheszki, administracja się wkurzy i go zamknie.

Albo zacznie pierwszy głupek i może jakoś pójdzie - tak zdarzyło się - i nie mówię o początku bo zaczęliśmy zabawy z kumplem. Kiedy moja HW wciągnęła się w klimat zdarzyły się nierozsądne decyzje. Jednych nie żałujemy, a inne chcielibyśmy móc cofnąć. Tak więc był i mój były kierownik, i kolega z pracy żony. Jedna z tych relacji trwa od dłuższego czasu. Druga eh - po co mi Santinie to przypominałeś.

Niestety nie wszystkie decyzje umiemy podejmować z chłodną głową i kalkulacją. Płyniemy czasem, dajemy się ponieść. Czasem trzeba mieć mocną dupę.

• Lubię 15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rozumiem Ciebie.

To igranie i bawienie się ogniem jest mocno podniecające. Czasami podniecenie bierze górę..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czasami podniecenie bierze górę..

a potem wystarczą ledwie dwa trzy lata coby się pozbierać
  • Lubię 14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a potem wystarczą ledwie dwa trzy lata coby się pozbierać

Koniecznie rozwiń. Moze ku przestrodze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniecznie rozwiń. Moze ku przestrodze?

nie rozwinę :wybuchne: a przestrogi i tak wszyscy lekce sobie ważą
  • Lubię 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No rozumiem Ciebie. To igranie i bawienie się ogniem jest mocno podniecające. Czasami podniecenie bierze górę..

Owszem, to igranie z ogniem jest mocno podniecające. Lubiłam to w swoich młodzieńczych latach.

Teraz dla mnie ryzyko jest zbyt duże. Niewarte zachodu.

Wiem dobrze jak wielką czkawką odbijają się "flirty" w pracy czy w środowisku znajomych. W tym wypadku wolę powstrzymać swoje nawet wielkie podniecenie niż, w razie wpadki żałować.

A miałam w swoim życiu kilka sytuacji, gdy kolega z pracy, koleżanka z firmy, kumpel (chłopak znajomej), czy po prostu nasz wspólny (mój i męża) kolega i musiałam się powstrzymywać. Kumpla łatwo po prostu unikać, ale do pracy trzeba chodzić. Nauczyłam się wykręcać z wszelkich pracowniczych imprez. Unikałam kontaktów poza pracą i jakoś udawało się trzymać żądze na wodzy.

• Lubię 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odkąd zaczęłam pracować miałam zasadę, żeby nie srać w swoim gnieździe. Jeszcze dłużej starałam się kierować dewizą, żeby nie wpierdalać się między wódkę a zakąskę. Aż do pewnego wyjazdu integracyjnego. W którymś momencie w powietrzu zaiskrzyło. Pracowaliśmy w jednym dziale, on w wieloletnim związku  :facepalm: Te wszystkie niestosowne momenty w pracowniczej kuchni... Przyjeżdżał do mnie wieczorami, oficjalnie będąc na basenie. Romans trwał dość długo, teraz już nawet nie pamiętam, jak to zakończyłam, ale jak w z większością moich byłych kochanków zostaliśmy kumplami. Minęły lata, niedawno dowiedziałam się, że jego kobieta jest w ciąży. O tyle dobrze, że nie zaszkodziłam. 

• Lubię 11
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy takich akcjach zalecam silną psychikę coby włączyć "wdupiemanie" na obgadywanie za plecami i silnego bicka coby spuścić wpierdol jakby ktoś obgadywał w cztery oczy.

Wtedy można szaleć :list:

• Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.